Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz si na kraw璠zi mi璠zy 鈍iatem realnym,
a magicznym Altaronem. Zr鏏 krok do przodu i prze篡j
niesamowit przygod!

Connect with Facebook

Wr鵵   Forum Altaron.pl > Lu幡e pogaduchy > Strefa tw鏎cza

Kr鏒ka Wiadomo嗆
[2019-08-13 13:48] Informujemy ze w nocy z 13.08.19 na 14.08.19 w godzinach 00:00 do 04:00 w zwi您ku z pracami w serwerowni mog nast徙i problemy ze stabilno軼i po陰czenia do serwer闚 gry. Zalecamy ostro積 rozgrywk.

Komunikaty

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康
Stare 14-02-12, 22:26   #11
cinkiwonsz

Sk康: 趷
Post闚: 545
Wy郵ij wiadomo嗆 poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domy郵nie

Czekam na wi璚ej i zwracam uwag dok豉dnie na to, o czym wspomnia przedm闚ca. Tu zgadzam si z ka盥ym s這wem i widz, 瞠 faktycznie ma sporo wi瘯sze do鈍iadczenie, ni Ty. :)
Cytat:
Ach co do tego ile piszesz, mo瞠sz pisa fabularnie nawet i 10 lat, gdy fabularne pisanie, a pisanie powie軼i czy ksi捫ek, znacz帷o si r騜ni.
Przemy郵 to jeszcze raz. ;) Rozumiem, 瞠 jeste m這dszy od nas. Ja mam nieca貫 25 lat, kolega, zdaje mi si, wi璚ej. Nie chc Ci teraz zwraca uwagi, czy nawet wytyka b喚d闚, chodzi mi tylko o to, 瞠by si do pisania nie zrazi.
Moim zdaniem Twoje "fakty" s nie do przyj璚ia, a przynajmniej nie w najbli窺zych pi耩dziesi璚iu latach. Tak si teraz i w Europie i w ONZ i kilku innych organizacjach walczy ze skrajnie lewicowymi i -prawicowymi pogl康ami, 瞠 nowe ZSRR nie powstanie. Pisz, bracie, pisz. Popracujesz nad stylem (uwa瘸m, 瞠 masz zadatki na - przynajmniej publicyst; w por闚naniu do tych z WP, czy onetu^^) nad historia i (przede wszystkim po to jest szko豉) jej konsekwencjami (tj. wnioski xD prawdopodobne wersje przysz造ch wydarze itd. Po to tego ucz, jakby kto mia jeszcze w徠pliwo軼i co do celu.) Poczytaj o znanych i dobrze sprzedaj帷ych si prozaikach. Poczytaj jak wygl康a pisanie powie軼i. I pisz, pisz i jeszcze raz pisz. Ale z g這w, notatkami, (chocia tych i Sienkiewicz mia za ma這 ^^ Je郵i wiecie, o co mi chodzi) pomys貫m, wyrobionym stylem (To przychodzi z wiekiem, nie tylko z talentem. Nie wiem, ile go masz, ale styl si wyrabia. Nie jest wrodzony.)
Je郵i jestem dzi deko nie w stanie, wybacz. Je郵i chcesz par dalszych, bardziej konkretnych instrukcji, pisz PM. Postaram si pom鏂. Chocia wierz, 瞠 r闚nie ch皻nie pomo瞠 i Wicked i par innych os鏏, kt鏎ych jeszcze tu, nie wiadomo, czemu, zabrak這. ;D
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Stare 22-02-12, 16:00   #12
Wicked

Post闚: 565
Domy郵nie

http://www.joemonster.org/phorum/read.php?f=3&t=1113242
^
Nawet joemonster si zainteresowa. ;]
Wicked jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Stare 26-02-12, 01:59   #13
Siwor

Post闚: 101
Domy郵nie

Przepisz co wi璚ej, czyta si fajnie. nie szukajmy tu czego co leci z g這wy i jest przepisywane z zeszytu... to nie jest ksi捫ka kt鏎a ma by wydana... i po co te poprawki? ;D tak moim zdaniem lepiej si czyta.
Siwor jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

U篡tkownicy aktualnie czytaj帷y ten temat: 1 (0 u篡tkownik(闚) i 1 go軼i)

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Zasady postowania
Nie mo瞠sz zak豉da nowych temat闚
Nie mo瞠sz pisa wiadomo軼i
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB Code jest W陰czony
Emotikony s W陰czony
[IMG] kod jest W陰czony
HTML kod jest Wy陰czony

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:17.