Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-10-18, 20:28   #1
witos9911
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie Kopalnia krasnali

A gdyby tak zrobić kolejke z miasta do kopalni na południu? zdecydowanie za daleko sie tam biega xd.
Wogle można by wprowadzić jakiś system kolejek, nie tylko tam.
witos9911 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-18, 00:56   #2
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał witos9911 Zobacz post
A gdyby tak zrobić kolejke z miasta do kopalni na południu? zdecydowanie za daleko sie tam biega xd.
Wogle można by wprowadzić jakiś system kolejek, nie tylko tam.
Nie, na krasnale masz karawanę, od 60 eskort, smoczy jeździec jest niedaleko od krasnali, marsjasz się nazywa
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-18, 09:35   #3
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Transport od 60 eskort to abstrakcja, bo to expowisko dla low lvli, więc nikt nawet 1 eskorty nie ma zrobionej, expiąc tam. Można tam dać albo możliwość podróżowania karawaną na życzenie, albo dać taką możliwość graczom np. do 35 lvla. Do Raindar też by się przydała możliwość podróżowania dla low lvli (też tak do 35 lvla), żeby trochę ożywić to early game, bo bieganie raindar-neo albo krasnale-neo jest mało porywające, szczególnie kiedy nasza prędkość poruszania jest bliska zeru :p
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-18, 10:01   #4
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Zawsze można zrobić krasnale pod karczmą i mieć bliziutko bezpieczny resp gdzie mało osób ma dostępy.

A przejście na respa w 3 minuty nikogo nie zbawi, później będziecie się trudzić po 10-15 :D.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-18, 14:35   #5
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał 909794 Zobacz post
Transport od 60 eskort to abstrakcja, bo to expowisko dla low lvli, więc nikt nawet 1 eskorty nie ma zrobionej, expiąc tam. Można tam dać albo możliwość podróżowania karawaną na życzenie, albo dać taką możliwość graczom np. do 35 lvla. Do Raindar też by się przydała możliwość podróżowania dla low lvli (też tak do 35 lvla), żeby trochę ożywić to early game, bo bieganie raindar-neo albo krasnale-neo jest mało porywające, szczególnie kiedy nasza prędkość poruszania jest bliska zeru :p
na raindar masz benezjona....
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-18, 19:53   #6
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał 909794 Zobacz post
Transport od 60 eskort to abstrakcja, bo to expowisko dla low lvli, więc nikt nawet 1 eskorty nie ma zrobionej, expiąc tam. Można tam dać albo możliwość podróżowania karawaną na życzenie, albo dać taką możliwość graczom np. do 35 lvla. Do Raindar też by się przydała możliwość podróżowania dla low lvli (też tak do 35 lvla), żeby trochę ożywić to early game, bo bieganie raindar-neo albo krasnale-neo jest mało porywające, szczególnie kiedy nasza prędkość poruszania jest bliska zeru :p
A ja popieram tym bardziej na sezonowym.
Robiłem eskorty teraz na 90 poziomie, mając możliwość eskorty na Raindar (po 30 eskortach) w ogóle jej nie robię. Nadal jest to tylko eskorta i tylko o konkretnej godzinie o podróży kiedy chcemy można zapomnieć (lub ja o czymś nie wiem).

Karawana na krasnale pierwsze słyszę. Widocznie tu tak jest że tylko starzy gracze wiedzą co i jak w tej grze (Tak intuicyjnie to zaprojektowano).

Mi w zasadzie jakoś ten transport potrzebny nie jest chyba że do sprzedaży itemów u Saszy.
Argument o bardzo wolnym poruszaniu się jak najbardziej do mnie przemawia.
Czy kolejka nie wiem. Chociaż tylko na Krasnale po wykonaniu jakiejś prostej misji jak na początek fajna sprawa.

Przy okazji można by zmienić żeby glejt wystarczyło mieć w plecaku a nie przekładać broń za każdym razem.

@19Fafarafa06
ja wiem, że Wy starzy wyjadacze lubicie bagatelizować problemy początkujących graczy, ale to właśnie te detale zniechęcają nowych.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-10-18, 01:06   #7
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Dojście na krasnale to nie jest jakiś dramat, tylko 5 minut pieszo... Na dodatek jest to po prostu świetne miejsce, więc mimo odległości warto tam iść. Jasne, najlepiej byłoby z teleportem i bez glejtów, ale tak nie jest. Krasnoludy z carskiej stacji oficjalnie wcale nie kumplują się z Neolith, dlatego muszą być chociaż za miastem. Samo Neolith kończy się za bramą żelazną, potem jest pierwszy obóz abitańców i dopiero za nim, na południu obóz carskich i ideowców. Podsumowując, zgrywa się fabularnie i "grywalnie".
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin