Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-01-13, 06:39   #11
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Mówisz, że rycerz 2h to najsłabszy dps tak? Irvizz na 200lvlu bije podobno po ponad 1k z łapy (w czarnoksiężnika :>), a taki zwiadowca ile? Max 600 z bełta, a na lepsze uderzenie musi użyć many.
neccoz jest nieaktywny  
Stare 25-01-13, 07:15   #12
Zkopyta
 
Avatar Zkopyta
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
Głupota. Woj 2h i tak ma już wielki dps, co do zwiadowcy bije więcej bo ma mniej hp mag bije jeszcze wiecej bo ma jeszcze mniej hp, widzisz różnicę? jak dla mnie teraz podział dps jest w sam raz, w końcu zwiad mimo bardzo dużych hitów z saina, expi na jednym celu, mag bawi się w obszarówki i też mu idzie a wojowie mają rago który też nie jest zły na paru przeciwników.

POPIERAM głupoty
__________________
Jestem handlowiec przyjmuje zamówienia pisac do Siphor w grze PVP
Zkopyta jest nieaktywny  
Stare 25-01-13, 09:15   #13
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał Eternal Zobacz post
Wielki dps?
Rycerz 1h ma najslabszy dmg w calej grze.
Rycerz 2h ma dmg o 25% wiekszy.
Serio uwazasz,ze te 25% sprawia,ze z najslabszego, dmg zmienia sie na "wielki"?
Wczoraj expiłem z kumplem 85 wojem 1h na górskich i potrafił uderzyć za 400+. Nie mam rozdanych pnów moim zwiadem i pokierowano mnie w błędną podatność tych stworów w dodatku zapomniałem puginałów(multi fail ale byłem po paru h wbijania lvli na smokach i ten 6lvl którego wbijałem tego dnia to byłem już tak przybity, że no) i z tego wszystkiego ten 1h walił tyle co ja lub troche więcej bo moje kripo ledwo się przebijało a on jak brał na siebei dwa i ragował to mogłem co najwyżej mu się pokłonić że gra dwie funkcje w tym teamie :p Także nie są złe i jak na blokera dobre woj 2h bije sporo chociaż słyszałem, że troche t zmniejszyli.

Cytat:
Napisał Zkopyta Zobacz post
POPIERAM głupoty
pograj najpierw wojem
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 25-01-13, 10:22   #14
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał neccoz Zobacz post
Mówisz, że rycerz 2h to najsłabszy dps tak? Irvizz na 200lvlu bije podobno po ponad 1k z łapy (w czarnoksiężnika :>), a taki zwiadowca ile? Max 600 z bełta, a na lepsze uderzenie musi użyć many.
taaak 100 many dla ciebie jako 70 zwiadka to z pewnością olbrzymi wydatek dający 100% szansy na waste :) I tak, Irvizz na 200 lvlu walnie za 1k w czarnoksiężnika który jest podatny na fizyczne dmg. Z szansą 0.0000000001% albo i mniejszą że wejdzie hit za 1k. I w tym temacie mówimy o hitach rycerza 2h ogólnie, a nie tylko takiego pr0 elo mega pg koxa jak Irvizz.
Rian jest nieaktywny  
Stare 31-01-13, 13:55   #15
ziaik123@interia.pl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 59
Domyślnie

Ja powiem tyle, że hit rycerza 2h nie jest zły ale powinien on rosnąć wraz z lvlem bo ja zrobiłem mroczną +11 fakt że hity są przyzwoite w wrle wbijam czasem Combo hoxe i łapa po 1300+ na kościanych ze świętości wchodzi łącznie po 650 około ale powinno to wg mnie zależeć też od lvla bo teraz juz nie będę odczuwał różnicy w dmg.pozdrawiam
ziaik123@interia.pl jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin