Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-08-14, 13:54   #1
Xerion
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 99
Domyślnie Nowy system anty-kick

Witam, podczas expieniu/padaniu (na kickach) myślałem nad nowym tym razem bez możliwości nadużyć sytemem anty-kick. Nie wiem do końca czy takie coś da się wprowadzić na aktualnym silniku, ale zaproponować nie zaszkodzi. A więc-do rzeczy. Z tego co mi wiadomo kick jest równoznaczny z x logiem. Znaczy postać jest w grze, ale nie ma połączenia. Mój pomysł jest taki by przy kicknięciu (albo x logu), gdy gracz posiada krzyżyki postać nadal jest w grze, moby, bossy, gracze go biją, ale postać zapamiętuje co ma robić po tym kicku. Znaczy nagrywałoby się to, co postać ma robić, za pomocą jakieś komendy. Postać reagowała by ok. 15 sec. Mi się wydaję, że taki system nie miałby nadużyć, ale może źle myślę. Jak tak, to proszę oświetlcie mnie.
Xerion jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 14:11   #2
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Dość skomplikowane, ale możliwe do zrobienia. Rozumiem że miałoby to na celu tylko leczenie.

Można by to było podciągnąć pod jakiegoś questa. W którym pewien dobry człowiek za przysługę którą mu wyręczyłeś, za drobną opłatą jest w stanie wszyć Ci kamień gdzieś w okolicach karku, który w przypadku omdlenia* będzie sterował twoją postacią, dopóki twój mózg nie odzyska** sprawności.

* kick
** ponowne zalogowanie do gry
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 15:51   #3
Masterglocker
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 76
Domyślnie

a nie lepiej tak jak jest na tibi, że moby zaczynają cię "ignorować", możesz zginąć z ręki gracza albo obszarówek mobów, ale nie atakują cię bezpośrednio. bo jednak głównie nam chodzi o kicki podczas expienia? a taki system jest najsensowniejszy.
Masterglocker jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 16:16   #4
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

tak, najlepszy byłby, z mobami.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 16:30   #5
Xerion
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 99
Domyślnie

Tak, ale tamtem posiada "wiele nadużyć". Jakieś luurowanie bossów itp. I pewnie dlatego tamtego nie wprowadzą.
Xerion jest nieaktywny  
Stare 22-08-14, 15:35   #6
wichura
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Skąd: nowy targ
Postów: 5
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do wichura
uśmiech

mi sie ten pomysl bardzo podoba mozna by bylo zrobic questa i wtedy by sie postac sama leczyla i atakowala nie ruszajac sie z miejsca :) Jestem ZA
wichura jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin