Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-07-18, 09:06   #11
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Pewnie ludziom tworzącym ten projekt jest szkoda za swój "zmarnowany" czas i włożone serce, ale nie ma co się oszukiwać administracja altaronu dawno postawiła krzyżyk i wywaliła lachę już jakoś od 4lat? wszystkie zmiany były robione pod garstkę osób i dupowłazów i czym to zaowocowało że altaron umarł, jeszcze jest kilku co snują marzenie że ten projekt podniesie się z kolan ale tak nie będzie to żywy trup, jest jeszcze paru maniaków co grają na tym shit otsie w obecnej formie i łudzą się że wydarzy się cud :)
Wszystko co dobre kiedyś się kończy przez ludzi złej woli :)
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-18, 14:16   #12
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciaparek Zobacz post
Pewnie ludziom tworzącym ten projekt jest szkoda za swój "zmarnowany" czas i włożone serce, ale nie ma co się oszukiwać administracja altaronu dawno postawiła krzyżyk i wywaliła lachę już jakoś od 4lat? wszystkie zmiany były robione pod garstkę osób i dupowłazów i czym to zaowocowało że altaron umarł, jeszcze jest kilku co snują marzenie że ten projekt podniesie się z kolan ale tak nie będzie to żywy trup, jest jeszcze paru maniaków co grają na tym shit otsie w obecnej formie i łudzą się że wydarzy się cud :)
Wszystko co dobre kiedyś się kończy przez ludzi złej woli :)


Co innego można napisać?
+1
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-18, 15:16   #13
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Online: 36 aktywnych graczy na Cyleria.pl

RZECZYWIŚCIE... Jest duża różnica ;DD Śmiechłem.
Jednej rzeczy nie rozumiem, skoro ludzie twierdzą, że to umarły ots, shit, żywy trup itd. Że nie ma szans na powstanie, że nie opłaca się tu grać, na nic nie liczycie, to mam takie pytanie.... Co Wy tu jeszcze robicie? Zaraz pewnie padnie zdanie "bo mogę", "bo nikt mi nie zabroni" itd. Fakt, możecie sobie wbijać, ale jeżeli jeden drugiego będzie nakręcał, że to shit ots, to nic dziwnego, że nikomu nie będzie chciało się wrócić. Bo ludzie są jacy są, zawsze pójdą za opinią innych. Ludzie grają, wiedzą, że update się spóźnia, ale nie mają bladego pojęcia co jest robione i jak starannie jest robione. Mimo tego, że większość nawet nie zwróci uwagi na historie, fabułę, otoczenie. Większość będzie miała to gdzieś i będzie chciała zwiedzać, robić questy i nic poza tym.

Ludzie narzekali, narzekają i narzekać będą. Jeżeli Wam tak bardzo źle i śmiesznie to po prawej stronie u góry jest "X"' i po problemie, ale prawda jest taka, że piszecie itd, ale połowa z Was ucieszyłaby wiadomość jakby wszedł długo wyczekiwany update i może 50% narzekających niedowiarków wbiłoby sprawdzić.

I też nie rozumiem kwestii tego, że nazywacie ludzi oszustami, kłamcami, bo "powiedzieliście, że update będzie w grudniu". A pomyśleliście chociaż raz logicznie, że tutaj ludzie nie mają płacone za to, robią to charytatywnie i wielokrotnie było to tłumaczone. Robią to jeszcze źle. Ludzie mają rodziny, pracę, studia. Leszek właśnie skończył studia, ma więcej czasu, więc poświęca część swojego czasu by coś wprowadzić. Pregusia to samo, myślicie, że łatwo jest to wszystko zrobić? To co wkłada ten człowiek w altaron, jaką ma wiedzę, to nie macie bladego pojęcia. Myślicie, że to hop siup i zrobione. Skoro tak myślicie, to pokażcie swoją wiedzę na ten temat, na temat programowania itd. Jeżeli nie macie o tym bladego pojęcia, to grzecznie mówiąc przymknijcie buźki. To nie jest tak, że kogoś bronie, ale po prostu irytuje mnie wieczne narzekanie ludzi, którzy nawet nie grają. Sami byście zaoferowali jakąś pomoc, a nie tylko wymagania i wymagania. Nie pasuje to siema. Więcej nie zamierzam się tu już wypowiadać i reagować na jakieś treści skierowane w stronę administracji ani moją. Chcecie to sobie to cytujcie, róbcie co chcecie, w tę zakładkę już nawet nie zaglądam, szkoda strzępić ryja.
Jestem ciekaw ilu z Was zobaczę po update. ;)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
Bartek :)
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-18, 15:54   #14
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Aktualnie rozgrywkę prowadzi 4 graczy!

Ja gram, aktywnie-nieaktywnie gram. Nie nazwałem nikogo kłamcą, oszustem.

Wiesz, może ludzie chcą zobaczyć w jaką stronę się ten ots stoczy?

Jestem pewien, że Ajek, Zjadek i inni, w ciągu tych kilku lat wydali na tego otsa dużo pieniędzy więc chcą wiedzieć jaki kierunek obierze ten projekt.

A Ty powiedz mi ile wiesz o elektronice, mechanice, informatyce, biologii, chemii i tego pochodnym.

Każdy jest w czymś lepszy-gorszy i każda osoba nie znająca się na czymś w danej dziedzinie, może poprosić kogoś o pomoc.

Jak widzę jak rozwija się Kasteria gdzie w ich składzie technicy zajmujący się grą to 3* osoby? Slugar, niebieski, gesior?
No tak - porównywanie custom gierki do wszystkim brakującej starej tibijki,
ale chyba każdy wie, że osób które widziało altaron jest w brud?

Wystarczy popatrzeć na odzew na otlandzie,
ale no cóż, zostało to zaprzepaszczone mimo iż propozycje tłumaczenia tej gierki były jeszcze wcześniej niż NG.


Wiecie czemu eloth-tibijka-kasteria upadały? Bo administracja miała wywalone na ots po pierwszych dwóch tygodniach, a czemu teraz nie upadła?
Bo stale administratorzy są online.

Taki Kasti, nie robi nic technicznego, aczkolwiek jako gracz i administrator spełnia swoje obowiązki, widzieliście jego filmiki? Teleportuje się po graczach, wita się z nimi, banuje botów, nawet osoby które na taskerze lecą na trainach dostają listy jako ślad, że administracja czuwa.

Ale no cóż, jedyne co ta administracja zrobiła to x-forumków dla pupilów gdzie z nimi rozmawia, nie dała nikomu zostać CM'em który by pokazywał graczom, że administracja cokolwiek działa (X bo wiem, że są ponad 2, ile jest, tego nie wiem, zależy jakie accessy zostały rozdane xD).

Wymagania i wymagania, płace - wymagam.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-18, 17:11   #15
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Gracze online: 94 Cyleria
Aktualnie rozgrywkę prowadzi 3 graczy!
Na obecnych zasadach możecie nawet mapę w grudniu powiększyć 3razy i tak nie wbiję i mowię siema ;)
@Darmitsan więcej się rozwodzić nad twoją wypowiedzią nie będę nie ma sensu i szkoda czasu i zabroń mi komentować martwego otsa :)
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-18, 17:24   #16
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

jeszcze bronić tę administrację po takim czasie xD
ja to gram bo lubie altaron, ale to co selbo robi to jest porażka.
Chociażby ostatnia sytuacja, ja dostałem bana za "shared", mimo że nikt nigdy nie wchodził na milerusa konto poza mną.
Gościu dostał ub po tygodniu za bota, bo dostał złą karę ( powinien dostać delete a nie bana na miesiąc ) i mało ludzi gra :D.
Zakłamany, pomaga tylko i wyłącznie swoim koleżkom, a kiedy go pytam o to, dlaczego tak się stało, dostaję odpowiedź
SelboW zeszłą niedzielę o 21:21
Masz takie nastawienie, że nawet nie podejmę dyskusji

Jak to makon mowił, otsik igiełka, na lata.
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-18, 17:46   #17
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Aby ożywić Altarony proponuje zwiększyc hp mobów o 100% kurła bo ma być trudny, zarabianie kasy tylko na oficerach, zwiadkowi usunąć kpiro a ryckowi rago, rolę blokera przejmie mag duchowny :)
@Milerus widzisz ja próbowałem coś wytłumaczyć konstruktywnie administracji szeroko pojętej ale stwierdziłem że nie ma sensu kopać się z koniem niech grają na tej igiełce ots leję na to ciepłą fantą :)
A co do Selbo zawsze trzymał stronę colegium i tylko tych ludzi faworyzował temat rzeka.

PS @Darmitsan nie ja mówiłem że wprowadzę apdejta na non pvp po czym usunąłem serwer szydera na 102
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-07-18, 11:48   #18
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kierka250799 Zobacz post
Ludzie grają, wiedzą, że update się spóźnia, ale nie mają bladego pojęcia co jest robione i jak starannie jest robione.
No to mnie rozśmieszyłeś... apdejt się spóźnia pare lat, a nie pół roku. Było wiele zapowiedzi tej aktualizacji wcześniej. Dopiero rok temu wszystko administracja nakręciła, że już zaraz, że już w grudniu... Owszem społeczność nie ma bladego pojęcia co jest robione. Dlaczego? Administracja ma w du*ie to, żeby wyjaśnić społeczności co się dzieje i dlaczego to się dzieje. Papier przyjmie wszystko, także ,,samo mówienie" o aktualizacji to troche za mało przy takim poślizgu.

Nie będę się zagłębiał w cały Twój wywód, tylko powiem, że obrona administracji po tylu wtopach, braku słowności, oszukiwaniu graczy, a wręcz atakowaniu graczy i zrzucaniu na nich odpowiedzialności za niesłowność administracji jest bynajmniej dziwne.

Sołtys, Ajek, Milerus 100% racji. Polać im ;D

I proszę nie pisać, że ,,graczę tylko nazywają administrację oszustami i kłamcami". Nikt raczej tak nie napisał. Jeśli chodzi o mnie to używałem innych sformuowań, zawsze popierając je przykładami i uzasadnieniami. Także, jeśli ktoś zarzuca komuś obelgę itp to proszę to argumentować przykładami i uzasadnieniami.
Najłatwiej pisać jest uogólnienia i obrażać całą społeczność, nie podając żadnych przykładów (,,ktoś powiedział, ale niewiadomo kto"). Apeluje o merytoryczną dyskusję.
Zjadek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-07-18, 01:29   #19
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał 5310053 Zobacz post
jeszcze bronić tę administrację po takim czasie xD
ja to gram bo lubie altaron, ale to co selbo robi to jest porażka.
Chociażby ostatnia sytuacja, ja dostałem bana za "shared", mimo że nikt nigdy nie wchodził na milerusa konto poza mną.
Gościu dostał ub po tygodniu za bota, bo dostał złą karę ( powinien dostać delete a nie bana na miesiąc ) i mało ludzi gra :D.
Zakłamany, pomaga tylko i wyłącznie swoim koleżkom, a kiedy go pytam o to, dlaczego tak się stało, dostaję odpowiedź
SelboW zeszłą niedzielę o 21:21
Masz takie nastawienie, że nawet nie podejmę dyskusji

Jak to makon mowił, otsik igiełka, na lata.
Milerusie ja aby cytowałem innego sławnego gracza i weterana tej gierki czyli PROFESORA GOFRA.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-18, 08:12   #20
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Skoro praca wrze i będzie tyyyyyle nowych terenów, proponuję a żeby administracja wróciła do korzeni tj. serwer do bitki i serwer do gry na luzie bo ta obecna forma homoniewiadomo to porażka i jakbym mógł zapomnieć cofnięcie tych chorych zmian odnośnie hp i tego całego shitu do "normalności" a co.. komentować sobie można :)
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin