Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-11-12, 19:56   #1
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie Ulepszenie rycerza 1h

Witam

Nie będę się rozpisywał, ale wpadłem na bardzo ciekawy pomysł (co najmniej dla mnie jest ciekawy).

Jak wiadomo rycerz 1h, a 2h różni się tym, że ma tarczę, więc myślę, że warto to wykorzystać. Skoro ma on być blokerem to powinien jednak się różnić od rycerza 2h, czego teraz za bardzo nie widać po otrzymywanych obrażeniach.

Dobra przejdźmy do sedna sprawy. Proponuję dodać możliwość naładowania tarczy (tylko tarczy!!!) żywiołem (użycie na nim, np. ładunku energii), co by dawało odpowiednio załóżmy 15% ochrony przed danym żywiołem, i miało by to załóżmy z 500 ładunków. Można by również dodać coś, co by dawało ochronę przed obrażeniami fizycznymi (tylko tak aby, nie kumulowało się z ssa). Większość silniejszych potworów w altaronie używają magii.

To by było na tyle.

Pozdrawiam
Dakashi Style

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 11:57
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 17-11-12, 20:02   #2
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Już było w zbiorze jakiś pomysłów albo w poście jakimś, ale jak najbardziej jestem za, dobrze że odświeżyłeś ten pomysł bo teraz 1h jest troszke gorszy :S pokusiłbym sie jednak o zwiększenie tego procentu ochrony.

PS: haha najpierw narzekamy na 2h teraz na 1h, biedna administracja, nigdy nam nie dogodzi :( :D
sidexxx jest nieaktywny  
Stare 17-11-12, 20:04   #3
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

@PSo tym samym pomyslalem :D
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv
mikus jest nieaktywny  
Stare 17-11-12, 20:31   #4
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Nie tak dawno temu zgłosiłem to osobiście Slythii, podałem wszystkie agrumenty świadczące o tym, że rycek 2h jest niepodważalnie lepszą profesją od rycka 1h. Dostałem odpowiedź, ale treści nie przytoczę. Pozwolę, żeby Slythia wypowiedziała się osobiście w tym temacie :)

Tutaj masz cytat mojego postu, który niedawno wrzuciłem do jednego z wątków:
Cytat:
Super, aczkolwiek te bonusy obrony przeciw żywiołom dałbym tylko do tarczy. Czemu ? Już pisałem o tym slythii, mianowicie chodzi o to, że rycerz 1h i 2h na wyższym poziomnie nie różnią się niczym oprócz zadawanych ciosów (dmg rycka 2h jest nieporównywalnie większy niż rycka 1h). Silniejsze Moby mają przede wszystkim atak magiczny, do którego obrona ma się nijak. Oboje mogą w takim razie robic za tanka, przy czym lepiej chyba wybrać tego rycka, który kara mocniej.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 18-11-12, 00:05   #5
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

poczekajcie do wprowadzenia latki.
Attax jest nieaktywny  
Stare 18-11-12, 00:08   #6
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

ja bym zwiększył def broni 1h np o 5 każdą tak dla balansu po przecierz wojem 2h dodano atk do każeej broni
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny  
Stare 18-11-12, 00:17   #7
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał grek Zobacz post
ja bym zwiększył def broni 1h np o 5 każdą tak dla balansu po przecierz wojem 2h dodano atk do każeej broni
Uwierz, to nic nie da. Rozwiązanie tego problemu pozostawmy administracji. Wg mnie najrozsądniejszym wyjściem jest wprowadzenie możliwości podbijania defa od żywiołów do tarcz.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 18-11-12, 21:15   #8
Wobodo
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2
Domyślnie

Ale chyba czyms ma sie różnic ten 1h od 2h. Moim zdaniem powinna byc widoczna duzą różnica w zadawanych obrażeniach. Bo rycek 1h to typowy tank który dobrze blokuje a wali średnie hity a rycek dmg powinien nawalać jak głupi ale nie bedzie blokowal tak bo nie ma tarczy... A jak sie da teraz zauwazyc nie widze różnicy w hitach miedzy 1 a 2 h
Wobodo jest nieaktywny  
Stare 18-11-12, 21:28   #9
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

@up
to jesteś ślepy.
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 18-11-12, 21:40   #10
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wobodo Zobacz post
Ale chyba czyms ma sie różnic ten 1h od 2h. Moim zdaniem powinna byc widoczna duzą różnica w zadawanych obrażeniach. Bo rycek 1h to typowy tank który dobrze blokuje a wali średnie hity a rycek dmg powinien nawalać jak głupi ale nie bedzie blokowal tak bo nie ma tarczy... A jak sie da teraz zauwazyc nie widze różnicy w hitach miedzy 1 a 2 h
Yyy nie wiem czy testowałeś to na 2 ryckach z poziomem 20, ale różnicę w dmg widać kolosalną.
Moim Ryckiem 2h na 55 poziomie best wynosi 419
Moim Ryckiem 1h na 128 poziomie best wynosi 459
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin