Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-03-15, 19:09   #1
kaziuwichara1324
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 4
Domyślnie Łączenie mikstur

Jak dla mnie powinno się je łączyć, bo to nie jest wygodne takie przekładanie szczególnie dla wojowników co noszą po 400 mikstur. Jest to otóż bardzo nie wygodne i powinno się je łączyć normalnie po 100... po co utrudniać grę, może tylko dla alchemików a może dla wszystkich to już mi obojętne :)
kaziuwichara1324 jest nieaktywny  
Stare 02-03-15, 19:30   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Wystarczy odpowiednio ułożyć plecaki i NPC sam "ułoży" mikstury. Propozycja pojawiała się kilkukrotnie i zawsze była odrzucana.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 02-03-15, 20:42   #3
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

To jej nie odrzucajcie... Jest różnica między 'realizmem', a wygodą. Nieraz potrafi mi wypaść 100 mikstur z plecaka przy ich kupowaniu i naprawdę nie jest to ani wygodne ani fajne zbierać je przez 10 minut spowrotem do plecaka...
Po drugie urwanie głowy z tymi plecakami. Łatwo się pogubić, gdy przychodzi nam kupić z 50 plecaków mikstur/run.


Po drugie hmm... czy jest realne nosić ze sobą 100 plecaków na takim małym pixelu?


Ta zmiana ucieszy i uprzyjemni grę wielu graczy, a przecież nie wpłynie w żaden sposób na 'realizm' w tej grze.
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 02-03-15, 20:58   #4
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Czasami noszenie 30 plecaków rzeczywiście bywa denerwujące. Nie zmienia to jednak faktu, że od strony technicznej nic się z tym raczej nie da zrobić. Po użyciu jednej z połączonych mikstur jedna butla musiałaby €odłączyć się od reszty€. Trzeba by albo usunąć butle i mikstury magicznie nie zalewałyby nam plecaka albo w ogóle nic z tym nie robić, bo za dużo z tym zachodu.

@edit: Nie wymyślać mi tu :> Zlewki działają na trochę innej zasadzie.
@edit2: I tak odrzucą.

Ostatnio edytowane przez mikeleplacido ; 03-03-15 o 15:04
mikeleplacido jest nieaktywny  
Stare 02-03-15, 21:09   #5
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał mikeleplacido Zobacz post
od strony technicznej nic się z tym raczej nie da zrobić.
Są przecież zlewki, które działają bez zarzutu

Co do tematu to zapewne jest to uciążliwe dla osób które kupują mikstury sklepowe, problem natomiast rozwiązało by możliwość kupowania "multiplecaków". I to nie tylko mikstur, a również elementów alchemicznych (stokrotki, podgrzybki itp.)
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 02-03-15, 21:43   #6
gotelkaZ4
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
uśmiech

A czemu puste butelki z mikstur nie mogą się niby łączyć co?
gotelkaZ4 jest nieaktywny  
Stare 02-03-15, 21:48   #7
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

Wkoncu by zrobili nam tą wygode bo naprawde wnerwiające kupując pełno potków sklepowych,ciągle przekładanie i sie sranie z tym 10 min...
WarlordPL jest nieaktywny  
Stare 02-03-15, 22:21   #8
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Wow, czasem zadziwia mnie niektórych narzekanie. Przekładanie?
Jak kupowałem mikstury w sklepie to maksymalna ilość jaką przekładałem to może 5 potków więc nie ogarniam. Co innego z możliwością kupowania śmieci alchemicznych w calych bp lub chociaż więcej niż*100 na raz bo to jest bardzo męczące.
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 02-03-15, 23:24   #9
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Gra wymaga mózgu... Wymyślcie sposób na tyle ambitny, by kupując poty nie było trzeba ich układać. Jeżeli z kupowaniem macie problem to już widzę, jak bawicie się z tworzeniem samemu mikstur, a ja to opanowałem w kilka minut, Ezzak do perfekcji.

Stackowanie potów? Linka do gówna, gdzie sie stackują mam Wam dac?

Fajny altaron, gdyby byli gracze? To nie dawajcie propozycji, które rozjebią jego klimat.

Jedyna trafna uwaga to nieswiadoma, a konkretnie to, ze trzeba stac i kupowac x minut skladniki alchemiczne. Nie dlatego, ze max wynosi 100, a dlatego, ze za kazdym razem jak kupuje to mam exhoust na xxx sekund, bo mnie wycisza. Jedyne czego zazdroszczę doradcą to tego, że się z tym nie muszą pierdolić.

Było milion razy, odrzucane i słusznie. Ja też odrzucam.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 02-03-15, 23:43   #10
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Hmm, może niech ktoś napisze poradnik jak kupywac mikstury aby, nietrzeba było tracić czasu na ich przekładanie...albo lepiej jak ktoś tego nie potrafi to niech nie gra.
sokoskiiii jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin