Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-06-14, 00:07   #1
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie Brak możliwości resetu PN

Cytat:
Nie będzie resetu umiejętności, starzy Gracze po aktualizacji mogli poświęcić chwilę na trening i dopiero rozdać swoje punkty nauki, możliwość zdobywania PN z misji dziennych jest nieograniczona, każdy będzie mógł pewnego dnia osiągnąć wysoki poziom umiejętności, nawet jeżeli obecnie podjął złe decyzje odnośnie ich rozdania.
Wszystko byłoby cacy, gdyby gracze zostali uprzedzeni wraz z wejściem upa, że przeliczniki PN na dany skill zostały zmienione w stosunku do tego co było na teście. Proszę mi wierzyć, gdybym o tym wiedział, to do tej pory biłbym wiwerny na full defie trenując 1h i tarczę.
Wyrzuciłem masę PN tylko dlatego, że byłem święcie przekonany o tym, że będę miał takie same skille jak na teście, a które mnie osobiście satysfakcjonowały.
Sami Państwo pisali podczas testów Proszę sobie sprawdzić najlepsze kombinacje umiejętności.

Ludzie którzy twierdzą, że kiedyś napierdalało się skille na BUGU (który według administracji nie był bugiem i nie było karane używanie go - dafuq?), niech sobie przypomną też jak wiele PN trzeba było wydawać na odrobienie skilla przy dedzie (nawet posiadając blessy).

Jako że jest to dział Pytania i Odpowiedzi. To zadam jedno, jebitne pytanie. Dlaczego coś tak nieszkodliwego, nie ma prawa zaistnieć w Altaronie? Chyba że tutaj wychodzi właśnie ta "trudność Altaronu", której domagali się gracze, a która wyszła kuriozalnie.
Gracz musi telepatycznie ogarnąć ile ma PN na koncie (bo przecież po 255 licznik się przekręca) i czy przypadkiem nie miał maksa (1000 PN) i nie został ociulany. To jest dopiero trudność!

Argumentacja, że każdy mógł sobie po upie iść i skillować jest tak perfidna, że nawet nie chcę jej wulgarnie komentować. Nie wystarczyło, że trenowałem po założeniu postaci przez miesiąc (tak, pamiętam dokładnie)? I skąd nagle nakłanianie do skillowania? Przecież Altaron miał iść w kierunku całkowitego wyeliminowania trenowania.

Temat i tak zostanie zamknięty, bo jak to by inaczej, ale chciałem wylać swoje żale.
Bez pozdrowień.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 03-06-14 o 01:06
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin