Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-12-15, 21:33   #1
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie Grudki

Proponuję aby grudki szlamu spadały przynajmniej 1000 razy częściej z bagienów lub dropiły ze zwykłych szlamów. Bagienów trzeba długo szukać, a jak już się je znajdzie to te gówno grudki w ogóle nie lecą. Dodam że expienie na bagienach jest nie opłacalne.
__________________
18:47 Anami: prosze o pomoc
18:47 Ostry Wózek: o co chodzi
18:48 Anami: udknąłem tu jak sie idzie na drógom wyspe
Uhh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-12-15, 21:38   #2
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Co do bagnów masz nieco racji, za dużo many zabierają i mało loota. Ale co do grudek to nie. Wystarczy raz się przejść na monstra (30-40 sztuk na refil).
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-12-15, 21:41   #3
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Cytat:
Napisał paaaprikos96 Zobacz post
Co do bagnów masz nieco racji, za dużo many zabierają i mało loota. Ale co do grudek to nie. Wystarczy raz się przejść na monstra (30-40 sztuk na refil).
35 lvlem mam iść na monstra? <klask><klask>
__________________
18:47 Anami: prosze o pomoc
18:47 Ostry Wózek: o co chodzi
18:48 Anami: udknąłem tu jak sie idzie na drógom wyspe
Uhh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-12-15, 21:45   #4
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

35 lvlem chcesz loocić niezliczone ilości grudek i robić profity jak na profanach? <klask> <klask>
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-12-15, 21:57   #5
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Cytat:
Napisał paaaprikos96 Zobacz post
35 lvlem chcesz loocić niezliczone ilości grudek i robić profity jak na profanach? <klask> <klask>
Nigdzie nie napisałem o niezliczonych ilościach grudek. Mogłem napisać żeby zwiększyli o 100000000, to i tak by nic nie zmieniło x*0=0. Przez ponad dwie godziny expienia nie wyleciało mi ani jedno gówno.
Moim zdaniem przez godzinę expienia powinno lecieć conajmniej 10 grudek.

PS Dodam że na krasnalach zarobie więcej, nabiję więcej lvla i nie zmarnuje ani jednej potki więc puknij się w głowę
__________________
18:47 Anami: prosze o pomoc
18:47 Ostry Wózek: o co chodzi
18:48 Anami: udknąłem tu jak sie idzie na drógom wyspe
Uhh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-12-15, 22:41   #6
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Dlatego napisałem, że przyznaję Ci rację w tym, że Bagnowie są jak dla mnie do przemyślenia. Ale loot grudek szlamu nie powinien zostać drastycznie zwiększony. Duże zwiększenie lootowania grudek spowodowałoby to, że z Bagnów leciałoby pewnie tyle, ile leci z monstrów abitańskich, a do tego dopuścić nie możemy (nie znam dokładnych wartości lootowania itemów, ale z pewnością nie jest to 0, mogłeś trafić na dzień ze słabym lootem, więc nie narzekaj zawczasu).
Idź na oficery 35 lvlem i nie zużyj ani jednego pota. Powodzenia życzę ^^
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-12-15, 22:55   #7
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie

Za łatwy hajs by był na bagnach.
Na refil na monstrum w moim wykonaniu 30-60grudek. Ale to z 2h 2.5 nawet roboty.
poiuyt321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-12-15, 23:27   #8
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Na krasnalach(na krasnalach nie na oficerach kutwa!) zawsze robie około 5k/h .Nie tracę potek. Mogę expić nieskończenie długo. Nie daleko miasta. 0 ryzyko padnięcia.

Na bagietach dla kontrastu:
Potki idą fhui. Około 1-2k/h zysku. Bardzo daleko od neo. Exp/h podobny jak na krasnalach.


Expienie na krasnalach jest dużo bardziej opłacalne, nawet gdyby z bagiet leciało średnio 5-6 grudek na godzinę, to i tak byłby to exp mniej opłacalny. Musi być w końcu jakiś łatwiejszy sposób dla mniejszych lvli na pozyskanie grudek szlamu. Przecież to jakiś nieśmieszny żart i jeszcze kogoś dupa boli że zjebane expowisko miałoby być trochę mniej zjebane
__________________
18:47 Anami: prosze o pomoc
18:47 Ostry Wózek: o co chodzi
18:48 Anami: udknąłem tu jak sie idzie na drógom wyspe

Ostatnio edytowane przez Uhh ; 02-12-15 o 15:32
Uhh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-15, 00:04   #9
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Co do opłacalności chodzenia na bagnów muszę się zgodzić. Wysysanie many i - moim zdaniem - nieproporcjonalna ilość punktów doświadczenia w stosunku do zadawanych przez nie obrażeń sprawia, że dochodzenie na ich resp to tracenie czasu. Proponowałbym zmniejszenie wysysania many z często dochodzącego do ~50 do maksymalnie 10-20 punktów many. Nie pamiętam też czy jest możliwość skórowania bagnów, jeśli nie, to proponowałbym ją dodać (oczywiście małe prawdopodobieństwo pozyskania grudki) albo zwiększyć szansę na wyloocenie grudek nawet 2-3 razy.
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-15, 00:30   #10
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uhh Zobacz post
Musi być w końcu jakiś łatwiejszy sposób dla mniejszych lvli na pozyskanie grudek szlamu. Przecież to jakiś nieśmieszny żart i jeszcze kogoś dupa boli że zjebane expowisko miałoby być trochę mniej zjebane
Po 1. Czy to mniejszy lvl to zlooci, czy to większy lvl to zlooci, i tak i tak to idzie na sprzedaż (1k/each w stacji). Także argument "niskie lvle też chciałyby to mieć" jest emm spójrzmy prawdzie w oczy, słabowaty.

Po 2. Nie mam 'bólu dupy', jak już 3 raz wspominam: zgadzam sięz Tobą w sprawie sytuacji Bagnów, ale nie w sprawie grudek szlamu. Też jestem za modyfikacja respa, aby był lepszy, ale nie za zwiększeniem ilości looconych grudek szlamu. Zrozumiano? ;d
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin