Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-05-15, 20:35   #71
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Cysio powiem ci wprost - jak się ktoś myli i Tobie to wytykni to wyzywasz od "debili", "nabijaczy postów" itepe itede... 7 stron tych wypocin to trochę jest chyba za dużo... W ogóle to jest dziwne.

Przecież pan Altrel napisał, że zmiana nastąpi najpewniej w czwartek, a ty dalej płaczesz o nie wiadomo co. Wnoszę o zamknięcie tego tematu - i nie, nie chcę się z nikim kłócić!
__________________
Marancza jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 20:36   #72
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

@Uiop w caływodzie powtarzam co 2 posty, że rycek o ile sie przebije, to zawsze trafia, ale ~70% jego ciosów jest bardzo słabe, z odesu to wygląda nieco inaczej, ale nie jestem kryptografem żeby to przeanalizować. W każdym razie nie jest tak cudnie, jak uporczywie powtarzają niektórzy zwiadowcy.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 20:37   #73
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Nie wiem po chuj się wypowiadają w tym temacie rycki... jakieś 80-120 rycki, które kur** mają 700k/h solo expiąc.. Aż mnie coś trąca...
Sacred jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 23:17   #74
Calel
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 28
Domyślnie

Specjalnie będę się wypowiadała, hołoto z pvp, zabronisz mi wypowiadać się na forum?
Polecam farmić dziwne symbole i wtykać we wnęki w ekwipunku ile tylko macie sił w swoich strudzonych od narzekania na forum rączkach, żałośni...
Calel jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 07:06   #75
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Dlatego też napisałem w pierwszym poście, żeby nie wypowiadały się inne profesje. Bo wiedziałem, że przyjdą ludzie, którzy tylko będą próbowali sobie popisać z innymi i zniszczyć temat, by było milion stron.

I mam pytanie, gdzie została dodana informacja, że coś się zmieni w czwartek?? Bo ja tego nie zauważyłem w moim temacie.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 11:45   #76
Shiverick
 
Avatar Shiverick
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 71
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sacred Zobacz post
Nie wiem po chuj się wypowiadają w tym temacie rycki... jakieś 80-120 rycki, które kur** mają 700k/h solo expiąc.. Aż mnie coś trąca...
AHAHAHHAHAHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHA HAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAH. Nie.

Płaczecie że wypowiadają się tutaj ludzie grający innymi klasami, a sami rzucacie danymi wyciągniętymi prosto z dupy wróżbity Macieja. I nie chodzi tu tylko o bólduperstwo odnosnie innych klas, ale brak ogarnięcia własnej klasy. Ledwo co łatka wyszła, a wy po 5 minutach testowania krzyczycie że zostaliście brutalnie wydymani przez stado górskich troli i czerwia.

O ile odjęcie bunusów do mroku/świętości faktycznie może boleć, to te 4 kratki pozwalają na znacznie efektywniejszy exp solo czy grupowe hunty czy też pvp. Naprawdę aż tak was boli że raz na X strzałów stracicie 3 miedziaki i wasz dps nieznacznie się zmniejszy, mimo że został zwiększony właśnie przez 4 kratki?(pomijając fakt że dzisiaj ma się pojawić fix) Zwiady 100+ nie narzekają

Jeśli twoja klasa Ci nie odpowiada, to albo ją zmieniasz, albo zaciskasz dupe i jedziesz dalej. Exp solo rycerzem w przypadku leczących się potworów, w tej chwili jest nieopłacalny na poziomie 150. Wydawać by się mogło że to tylko 10% obrażeń jednak traci się przy tym 1/3 expa wydając 1/3 więcej na manasy. 300 manasó na 1,5h? Proszę cię... ja rycerzem pale 1200 manasów w 47-50min i nie płaczę że muszę co chwilę wracać z expa.

I wiesz co? Zamiast płakać na forum, zrobiłem maga Nekro i jest kurwa bosko.
__________________
Shiverick jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 12:07   #77
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

No jak expisz na miksturach many to się nie dziwię. Ja zwiadowcą nosiłem 400 mikstur maga, które zużywałem w ciągu 30min około. Mówisz, że zredukowana celność to mały minus? To zauważ, że wcześniej robiłem 700k/h teraz robię 550k/h rzeczywiście opłacalne zmiany dla zwiadowcy, no tak 4 kratka 100% obrażeń tak mi bardzo pomogła.... Ale przecież rycerz 1h, powinien napierdalać tak samo szybko lvle jak zwiadowca nekromanta/alchemik. Przecież rycerz 1h duchowny ma tak wiele obrażeń, że to oczywiste. Pierwsze pomyśl co piszesz naprawdę. I mi nie chodzi o to, żeby mi dodać obrażenia, a tylko o to, żebym swobodniej expił. Chodziło tylko o 1 kratkę, zabranie za to celności i bonusów w kuszach jest wielką stratą. Rozumiem zabranie bonusów, ale jeżeli mam duży skill walki dystansowej to powinienem trafiać zawsze.

No to jak lubisz tracić czas na nowe chary to powodzenia. Ja chciałem pograć ulubiona profesją, ale ją tak zniszczyli, że według mnie nie jest grywalna.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 12:11   #78
Shiverick
 
Avatar Shiverick
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 71
Domyślnie

@up

Boli Cię że rycerze 1h expią efektywnie? Dziwne. Albo w pvp klepią Cię ryce 1h(wait what?) albo masz wyjebongo w blokerów bo będziesz solował bossy, swoim ponerfionym underpowered trash zwiadem...
__________________
Shiverick jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 12:13   #79
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
To zauważ, że wcześniej robiłem 700k/h teraz robię 550k/h rzeczywiście opłacalne zmiany dla zwiadowcy, no tak 4 kratka 100% obrażeń tak mi bardzo pomogła.... Ale przecież rycerz 1h, powinien napierdalać tak samo szybko lvle jak zwiadowca nekromanta/alchemik. Przecież rycerz 1h duchowny ma tak wiele obrażeń, że to oczywiste.
N
Niedawno twierdziłeś że 700k/h zwiadkiem jest nie możliwe.

Rycerz ma mniejszy dmg, ale bierze więcej mobków na klate - bo jest w stanie, i rypie słabo, ale kilka na raz, co daje mu zbliżony exp/h, a przynajmniej tak powinno być, ****** płaczku.

Ty nie dążysz do balansu, dzieciuchu, tylko do tego aby zwiad był OP, przez twój żałosny lobbing.
Zachowujesz sie jak parszywy bachor który zawsze dostawał to czego chce, który gdy matka odmawiała czegoś, drze morde na całe osiedle i unosi się histerycznym płaczem. Żal mi Ciebie.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 12:15   #80
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Użytkownik CySiO powinien mieć bana na forum za psucie atmosfery i pisanie nic niewnoszących bzdur ;| tylko jęki, krzyki, obelgi nic konstruktywnego.
Rośnie nowy dyktator. "macie wprowadzić", "ma być tak" "usuwajcie wszystkich bo tylko ja mogę pisać"
tak jak już wcześniej w temacie x z kolei pisałem, dobry kabaret ale jak coś się dużo razy ogląda w kółko to się nudzi ;x
Kr92 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin