Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-11-11, 22:27   #21
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

co kilka dni ? O.o update to jest coś takiego co wprowadza wielkie zmiany a oni to co robią to to są łatki
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-11-11, 22:31   #22
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lord Darkei Zobacz post
co kilka dni ? O.o update to jest coś takiego co wprowadza wielkie zmiany a oni to co robią to to są łatki
A ja zawsze myślałam, że łatka, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie załatać błędy a nie wprowadzać nowości... Najwyraźniej musiałam się pomylić.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-11, 14:02   #23
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Człowiek mylną bestia jest.
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-11, 22:20   #24
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

mi to wygląda jednak na łatki a bo na update mi to nie wygląda a jeśli to nie łatki ani update to w takim razie co ?
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-11, 22:28   #25
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Update . Czy każde update musi składać się z całej nowej mapy i 50 potworkach? Poza tym, mogę się założyć, że nawet dokładnie nie wiesz, jakie zmiany ostatnio wprowadzaliśmy.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-11-11, 02:11   #26
Anzark
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 4
Domyślnie

Powróciłem, zobaczyłem i oceniłem.


Łatka - naprawa danego bugu w grze, albo zwykłe małe uzupełnienie (można to też tak interpretować)

Update - Zmiany w grze, wpływające mniej lub bardziej na grę.

Updaty powinny być w miarę duże jak już są wprowadzane, tak było i jest. Kiedy mówimy update spodziewamy się czegoś zaskakującego/nowego/dużego/średniego(?), a nie tylko 1 rzeczy, jak np dodanie opcji sprzedaży zwoju (tego bym nawet updatem nie nazwał, prędzej łatką, która uzupełnia malutką lukę) ~~

Ogólnie ... Nie było mnie tutaj przez parę miechów i jedyne zmiany, które zauważyłem (dotychczas) to zmiana designu niektórych mobów i większy arsenał zwiadowcy (o którym było głośno jeszcze przed moją przerwą). Ale na razie dobrze mi się gra i jedyne do czego można się doczepić to to, że zauważalnie mało osób gra. W stosunku do tego co było wcześniej, ilość graczy spadłaaaaaaaaa, a przynajmniej tak to wygląda. Kiedy jest w miarę dużo osób, da się poczuć klimat RPG. Tak nawiasem mówiąc, kto tu wpadł na pomysł "nie bijemy randomów" *będąc w gildi*. Totalnie idiotyczna sprawa ~~ Ale o tym kiedy indziej. Wracając do tego co pisałem wcześniej. Zróbcie coś, nie wiem, stańcie na głowie i recytujcie Szekspira, ale żeby zaczęło grać więcej ludzi. Bo handel jest jednym z najważniejszych rzeczy w kaaaaażdej grze mmorpg. Bez niego gry tak naprawdę nie ma - Brak ludzi = brak pieniędzy (opcja > npc). Dalej już się o tym nie będę rozpisywał bo to sprawy oczywiste, z czym się wiąże brak ludzi (chociaż niektórzy widzą w tym plusy w postaci wolnych respów) Ah, jeszcze dodam, że jak by było więcej ludzi, respy były by pozajmowane to wiadomo, ale reszta graczy zmuszona została by do poszukiwania noowych, co wiąże się z przygodą = rpg = more fun (a adminów do kreowania większej ilości respów *hyhy*)

W każdym bądź razie, dajcie sobie siana z tematami o updatach, bo to bezsensu. Oni swoje, Wy swoje. Jak wprowadzą coś to wprowadzą. Jeśli wolno to będą robić, ich strata.Jeśli nie będą umiejętnie reklamować swojego serwa, też ich strata. Zaproponujecie coś, oni i tak będą wiedzieć swoje. Koło się zamyka i krążymy (taka jest tutaj kolej rzeczy). Tak więc basta. Szkoda nerwów i odcisków na palcach.
Anzark jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-11-11, 03:59   #27
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Sensowna wypowiedz, Anzarak. Jednak nie jesteśmy tacy źli, za jakich nas uważasz. Korzystamy nieraz z waszych pomysłów, korzystamy z pomysłów doradców (spytajcie się*ich jak zła Slythia zmusza do myślenia). Mamy jakąś wizję rozwoju gry więc wszystkie propozycje, które w dość znaczny sposób ją zmieniają, są automatycznie odrzucane. Pozostałe są rozpatrywane i dobre, z mniejszymi lub większymi zmianami pojawią się*w grze w miarę*możliwości.

Poza tym, nie zapominaj o tym, że często nie widać sporej części prac wkładanych przez nas by coś zmienić. Niektóre nawet rzeczy jeszcze długo pozostaną niewidoczne, lecz pracujemy nad nimi już teraz. Poza tym, staramy się w grze ukrywać niektóre rzeczy. Jeśli tworzymy nowe questy to nie krzyczymy na prawo i lewo gdzie można je rozpocząć, czekamy, aż gracze sami to odkryją. W ten sposób jest ciekawiej i szybciej nagrodę dostaną ci, którzy na to zasłużą.

Powracając do update - od kwietnia do listopada, co daje trochę*ponad pół roku, naprawiliśmy wszystkie możliwe do naprawienia błędy z początków serwera, był jeden update, teraz zaś pracujemy nad kolejnym, o którym zapowiedzi pojawią się*już niedługo. W międzyczasie wypuszczaliśmy typowe patche, drobne korekty, questy... Cały czas staramy się*rozbudowywać stronę*o nowe elementy, jak przykładowo ostatnio faq. Czy to naprawdę aż tak mało?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-11-11, 06:55   #28
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

A co mi da FAQ? I tak nowych graczy tu nie widzę. Widzę tylko starych wyjadaczy na nowych kontach. Błąd ze staminą to podobno nie błąd więc nie bd rozwijał tego tematu, choć jest bardzo irytujący.
Szkoda też że jest tak mało outfit-ów, bo najczęściej ludzie chodza
1. Elementalista
2. Nekromanta
3. Grabarz
3 Alchemik.
I to tyle. A chciałoby się zobaczyć outfit wizzard'a albo warriora w tej grze. No albo chociaż full addony do tych co są.

Mam pytanie. Czego nie powiecie kiedy można się spodziewać update czy w tym roku czy już w następnym czy w połowie następnego czy za 2 lata.
Mielibyście spokój dopóki nie nastanie ta data (update'u).

Ostatnio edytowane przez maja1414 ; 14-11-11 o 07:50
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-11-11, 09:57   #29
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Nie przeczytałeś chyba dokładnie mojego postu...

Zaznaczyłam - wszystkie możliwe do naprawienia błędy. Skoro stamina nie została naprawiona to znaczy, że należy do tej drugiej grupy. W obecnej chwili nie da się jej naprawić, dlatego nadal jest, jaka jest. Nic nie możemy teraz na to poradzić.

Outfity będą trochę inaczej rozwiązane, dlatego nie udostępniamy więcej tibijskich. Jak? Dowiecie się niedługo. O update już pisałam, nikt dokładnej daty nie poda.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-11-11, 13:24   #30
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Slythia. "Dokładniej daty" widzę że dla ciebie to pojęcie jest bardzo względne.
Ale tak mówią nasze kochane kobiety:
-Kiedy wracamy z zakupów?- pyta chłopak dziewczyny
-Zaraz kochanie- odpowiada
A teraz motyw z w-11 "4 godziny później..."
Czy pół roku to "dokładna data"? Jak byście powiedzieli że za pół roku będzie update, połowa tematów związanych z np update czy no-pvp przestała by istnieć, bo ludzie by czekali na update a nie zastanawiali się czy w ogóle będzie. 8)
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin