Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-10-12, 19:30   #1
rosak
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Warszawa
Postów: 0
Domyślnie Nie moge sie zalogowac.

Witam.
Problem polega na tym ze po wpisaniu passow pojawia sie napis "lista postaci wlasnie sie laduje, prosze czekac." i nic dalej nie rusza czekam juz przynajmniej z 10 min i nic. Zalozylem konto i postac. Jestem nowy wiec robie moze cos nie tak. prosze o pomoc
rosak jest nieaktywny  
Stare 15-10-12, 23:23   #2
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Może antywirus blokuje aplikacji połaczenia.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 16-10-12, 00:11   #3
Venum
 
Avatar Venum
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 2
Domyślnie

albo zapora windows
Venum jest nieaktywny  
Stare 17-10-12, 15:51   #4
rosak
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Warszawa
Postów: 0
Domyślnie

wiec tak wczoraj odpalilem kopie zapasowa na lapku i wszystko dzialalo. Sciagnalem wszystystkie aktualizacje do win7 i altaron nie chodzi znow sie pojawia ladowanie postaci i nic. Moze wie ktos ktora aktualizacja moze stwarzac takie problemy?
rosak jest nieaktywny  
Stare 19-10-12, 11:31   #5
rosak
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Warszawa
Postów: 0
Domyślnie

Juz wiem co bylo bledem mianowicie laczac sie przez wifi z routerem sa jakies dziwne zabezpiecznie ktore najwyrazniej blokowaly clientowi polaczenie. Bo kablu wszystko smiga.
Jezeli ktos jeszcze ma UPC i ma ten sam problem co ja to laczcie sie po kablu i wszystko bedzie smigac.
Pozdrawiam
temat do zamkniecia
rosak jest nieaktywny  
Stare 29-10-12, 13:40   #6
Vikyyy
 
Avatar Vikyyy
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 2
Domyślnie

Nie, nie do zamkniecia, mi wczoraj przyszli z UPC wymienic router i nie dziala nic, nie moge sie zalogowac od tej pory nawet po kablu, ktos ma jakis pomysl?
__________________
Szukasz kuchni dla siebie? Właśnie znalazłeś! - kuchnie Szczecin
Vikyyy jest nieaktywny  
Stare 29-10-12, 14:43   #7
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Wyłącz zaporę, być może to jest przyczyną.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 30-10-12, 16:24   #8
envy
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 0
Domyślnie

czy sie opłaca sie graci w altarona hmm to jest dobre pytanie ja wam odpowiem nie wiem jak to jest na innych ale na serwie non pvp sie nie oplaca mg 2 naduzywa swoich praw mozesz dostaci bana za nic jest taka grupa na tym serwie chyba sklada sie z 6-9 osob wiec uwaga nie grac na tym serwie

witam czy sie oplaca graci w altarona hmm ja wam odpowiem na serwie non pvp mg 2 naduzywa praw mozesz dostaci bana za nic powaga to jest grupa zkladajaca sie z 6-8 osob jak im sie nie spodobasz do sie zglaszaja do czyli do mg2 hej on mi sie nie podoba dasz bana muwisz masz i boom ban na zawolanie wiesz sam ocen ten serwer i zrob se tam konto czeba tego doswiaczyci
envy jest nieaktywny  
Stare 30-10-12, 16:42   #9
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
mrugnięcie

Cytat:
Napisał envy Zobacz post
czy sie opłaca sie graci w altarona hmm to jest dobre pytanie ja wam odpowiem nie wiem jak to jest na innych ale na serwie non pvp sie nie oplaca mg 2 naduzywa swoich praw mozesz dostaci bana za nic jest taka grupa na tym serwie chyba sklada sie z 6-9 osob wiec uwaga nie grac na tym serwie

witam czy sie oplaca graci w altarona hmm ja wam odpowiem na serwie non pvp mg 2 naduzywa praw mozesz dostaci bana za nic powaga to jest grupa zkladajaca sie z 6-8 osob jak im sie nie spodobasz do sie zglaszaja do czyli do mg2 hej on mi sie nie podoba dasz bana muwisz masz i boom ban na zawolanie wiesz sam ocen ten serwer i zrob se tam konto czeba tego doswiaczyci
Twoja składnia, ortografia pozostawiają wiele do życzenia.
Na Altaronie panują pewne zasady, które zaakceptowałeś, choć ich nie zrozumiałeś, wątpię czy je w ogóle przeczytałeś. Nie dziwię się, że teraz jęczysz, jak nie wiesz za co dostałeś bana, lecz to twoja wina, że się od niego nie odwołałeś. MG też ludzie i jak każdy potrzebuje kogoś, by móc z chęcią grać, a nie prawdą jest to, że dają bany za nic.
Ostatnio zostałem zbanowany na miecha za bota, którego nie mam. Miałem zablokowane klawisze i nie odpowiadałem na wezwanie MG, a w regulaminie wyraźnie jest napisane "Na wezwanie MG należy odpowiadać NATYCHMIAST". Zrobiłem odwołanie, znałem swoją winę i wynegocjowałem skrócenie jej. MG też ludzie, wystarczy się dogadać NA SPOKOJNIE, to wszystkim wyjdzie na zdrowie.
Pozdro:B
Arkadiasz jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin