Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-09-17, 00:35   #1
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie Duża liczba graczy i nie tylko.

1. Proponuję dodać więcej łóżek w gildiach, lub chociaż w gospodzie w Ankardii.

2. Powiększyć low lvlowe expowiska typu krasnoludy.

3. Cena za łańcuch błyskawic jest kosmiczna. 6k za średnio przydatny czar? to na 25 lvl stanowczo za wiele. (Jest on zaliczany jako obszarowy dla elementalisty? jakoś słabo się z niego bije w porównaniu do obszarowego smoczego oddechu, poza tym kosztuje więcej many.)

4. Zwiększyć loot mnichów. Po zwiększeniu im hp, oraz przy ich dodatkowym leczeniu są zbyt silne i nieopłacalne pod względem expa jak i loota.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-17, 01:10   #2
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

1 brak miejsc to fakt ale możesz sobie kupić domek :)
2 na powiększenie respów trzeba poczekać.
3 Na czary idzie zarobić tylko trzeba dobrać dogodny resp na profit bo są.
4 hp jest ustawione aby low lvlem się nie expiło tak szybko ale po pewnym etapie gdy przekroczysz więcej poziomów to nie sprawia problemu to że potwory mają 50% hp i exp i loot nie będzie ruszany bo od tego masz oficery np aby zarabiać kasę i inne. Chcesz robić teraz szybko poziom musisz zainwestować swój czas we wszystko.
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-17, 08:26   #3
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Ad. 1
Już niedługo gracze posiadać będą domki i problem zajętych łóżek się rozwiąże.

Ad. 2
Pracujmy nad tym.

Ad 3, 4
Dzięki za uwagę, sprawdzę.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-17, 19:42   #4
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
1. Proponuję dodać więcej łóżek w gildiach, lub chociaż w gospodzie w Ankardii.

2. Powiększyć low lvlowe expowiska typu krasnoludy.

3. Cena za łańcuch błyskawic jest kosmiczna. 6k za średnio przydatny czar? to na 25 lvl stanowczo za wiele. (Jest on zaliczany jako obszarowy dla elementalisty? jakoś słabo się z niego bije w porównaniu do obszarowego smoczego oddechu, poza tym kosztuje więcej many.)

4. Zwiększyć loot mnichów. Po zwiększeniu im hp, oraz przy ich dodatkowym leczeniu są zbyt silne i nieopłacalne pod względem expa jak i loota.
Miło widzeć nowych graczy, Ale niestety administracja i osoby tworzące altaron wątpie by cokolwiek zrobiły w sprawie beznadziejnego lota ich zdaniem musisz isc na krasnalne aby pobic hrimtury. Dla Ciekawosci przez 3 miesiace bilismy chilery hrimy i ymirsony Żadnych nogawic demonicznych nie było oraz ŻADNYCH ŚWIĘTYCH BUTÓW przypominam 3 miesiące...

a teraz jeszcze hp +50 procent xDDD i trzeba dodac że dmg -30% TAKŻĘ naprawdę Ciekawie!!!

Expowisk nie powiekszają od 5 lat oprocz dodania bramy kobarta lodowych wiwern i upiorów.. Czyli 5-8 miejsc do expienia!!! pRZEZ 5 lat ...
Podobno teraz ma być Duża łatka Podobno Mają być nowe lokalizacje do expienia CHETNIE Zobaczę !!!
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-17, 19:52   #5
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Co moje oczy przeczytały...

MóGłbYm RzEc że skoro wiesz o nadchodzącym update, to nie musisz wylewać smutków na ten temat.

Wystarczyło być w Syndicate to byś zlocił buty, bo im się udało.

Essa.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-17, 21:11   #6
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
Miło widzeć nowych graczy, Ale niestety administracja i osoby tworzące altaron wątpie by cokolwiek zrobiły w sprawie beznadziejnego lota ich zdaniem musisz isc na krasnalne aby pobic hrimtury. Dla Ciekawosci przez 3 miesiace bilismy chilery hrimy i ymirsony Żadnych nogawic demonicznych nie było oraz ŻADNYCH ŚWIĘTYCH BUTÓW przypominam 3 miesiące...

a teraz jeszcze hp +50 procent xDDD i trzeba dodac że dmg -30% TAKŻĘ naprawdę Ciekawie!!!

Expowisk nie powiekszają od 5 lat oprocz dodania bramy kobarta lodowych wiwern i upiorów.. Czyli 5-8 miejsc do expienia!!! pRZEZ 5 lat ...
Podobno teraz ma być Duża łatka Podobno Mają być nowe lokalizacje do expienia CHETNIE Zobaczę !!!

Nie no oczywiście, ja się zgadzam w 100%. Zwiększyć drop rate x100, tak żeby z 5 demonicznych nogawic spadało na huncie.
A tak na serio. Chłopak to widzę na orsh ots wychowany, co? Za czasów najlepszej tibii (7.1-8.0) najpierw musiałeś poświęcić czasu w chuj na jakichś guardach, żeby zarobić hajsy na 5h hunta na demonach. I to było coś.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-17, 22:57   #7
PanParuffka
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 9
Domyślnie

Tylko kolego tam wyżej zauważ, że mamy XXI wiek. Kiedyś się grało w tibie za czasów szkolnych, teraz nikt nie ma czasu siedzieć po 10h na kompie, więc rozgrywka powinna też być troche szybsza. Wszystkie edycje Altaronu na których grałem były bardzo okej. Żeby tę oceniać trzeba jeszcze poczekać, ale jeśli te 3 miesiące to prawda, a teraz ma być trudniej to myśle, że troche przesada. Pozdrawiam!
PanParuffka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-17, 23:44   #8
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

A Ty myslisz,ze altaron jest robiony specjalnie pod Ciebie? Teraz tez sa gracze ktorzy chodza do szkoly, pracuja. Jesli na poprzednich edycjach byles w stanie w tydzien od startu zarobic z 400k to chyba bylo cos nie tak, wbijajac przy tym powyzej 100 lvl. Teraz to wszystko wyglada baaardzo dobrze
Zurvy19 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-17, 22:44   #9
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Nie no oczywiście, ja się zgadzam w 100%. Zwiększyć drop rate x100, tak żeby z 5 demonicznych nogawic spadało na huncie.
A tak na serio. Chłopak to widzę na orsh ots wychowany, co? Za czasów najlepszej tibii (7.1-8.0) najpierw musiałeś poświęcić czasu w chuj na jakichś guardach, żeby zarobić hajsy na 5h hunta na demonach. I to było coś.
Ja nie wiem Większość z was to dyskusje sprowadza do poziomu zero.
Eletrix pierd@@@lisz tak jak dziecko w gimnazjum. Nie pisałem nic o zwiekszaniu lota 100 razy napisałem tylko jak wyglada to teraz na non pvp i dodałem ze hp zwiekszyliscie oraz redukcje dmg tak ??? no to latwo wyliczyc ze potworów bedziecie bic mniej wiec loot bedzie jeszcze gorszy....
Lot powinni zrobic razy 2 to co jest teraz i powinno byc git.

Na otsach malo gralem. Jedno natomiast u was jest to samo wszyscy wracacie do starych lat jak bylo zajebiscie ale nie macie tych lat i tyle wolnego czasu co kiedys jak juz wam ludzie przypominają.....
I nie wrocisz do tamtych lat. A altaron jest 100 razy lepszy niz Tibia.
Altaron jest super projektem! i oby wreszcie coś dodali a nie grzebanie w tym co jest. A zapowiada się ciekawie zobaczymy...
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-17, 10:08   #10
TomekSaracen
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
Ja nie wiem Większość z was to dyskusje sprowadza do poziomu zero.
Eletrix pierd@@@lisz tak jak dziecko w gimnazjum. Nie pisałem nic o zwiekszaniu lota 100 razy napisałem tylko jak wyglada to teraz na non pvp i dodałem ze hp zwiekszyliscie oraz redukcje dmg tak ??? no to latwo wyliczyc ze potworów bedziecie bic mniej wiec loot bedzie jeszcze gorszy....
Lot powinni zrobic razy 2 to co jest teraz i powinno byc git.

Na otsach malo gralem. Jedno natomiast u was jest to samo wszyscy wracacie do starych lat jak bylo zajebiscie ale nie macie tych lat i tyle wolnego czasu co kiedys jak juz wam ludzie przypominają.....
I nie wrocisz do tamtych lat. A altaron jest 100 razy lepszy niz Tibia.
Altaron jest super projektem! i oby wreszcie coś dodali a nie grzebanie w tym co jest. A zapowiada się ciekawie zobaczymy...
Brak czasu na grę to problem, dlatego trzeba wprowadzić pewne modyfikacje
__________________
Sprężarka do klimatyzacji
TomekSaracen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin