Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-06-15, 22:39   #1
elthii
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
pytanie Pvp

Skoro system PVP został poprawiony ;D nie wiem czy było o tym mówione czy nie, ale jest taki jeszcze jeden mały szczegół..
Powiedzmy taka sytuacja, chce się kogoś zabić. Leci się po kogoś i odpala skulla.. ale ta osoba nie planuje uciekać, tylko się broni.. i powiedzmy nie udaje mu się i pada.. i teraz nie rozumiem sensu że mimo to dostaje się punkty za zabicie go.. faktycznie był to akt agresji w stosunku do innego gracza ale on chciał walczyć i się bronił.
Bo jest różnica między zabiciem kogoś kto tylko ucieka, a zabiciem osoby, która podejmuje walkę.. bo tak to zostaje tylko war mode.. (a tu wchodzi zgoda obu klanów..)
Oraz powiedzmy, że ktoś sobie spokojnie "expi" i przychodzi mu taki wredny człowiek który tylko utrudnia, blokując, zasypując loota itp.. ewidentnie prowokuje.. i zaczynamy go bić a on się broni.. i za jaki tu sens dostania za niego tych punktów PVP.. skoro taka osoba tylko wnerwia i zniechęca do gry..
Widziałem, że istnieje teraz coś takiego jak niebieska czaszka.. ale ona powstaje tylko i wyłącznie, gdy zaatakuje nas osoba której nie biliśmy jako PK.. i teraz taka sytuacja, że odpalamy się aby kogoś zabić i nagle przybiega jego kolega/znajomy i mu pomaga.. i powiedzmy że mimo to uda się ich zabić.. to i tak dostaniemy punkty PVP za tego jednego..
Jest jeszcze takie coś jak noob characters do blokowania przejść.. np na bramie kobarta często blokują jedno kratkowe przejście (ale nie tylko tam). I za zabicie takiej osoby są punkty PVP (rozumiem, nie uzasadnione zabicie), ale gdy chcemy zabić go też noobem a on się zaczyna bronić (to i tak dostaniemy punkty PVP). Ogólnie system PVP w altaronie jest jeszcze mało dopracowany.. Uważam, że niebieskie czaszki powinni dostawać osoby podejmujące walkę..
Tyle ode mnie ;p

P.S
Przeliczenie punktów PVP z starego na nowy system nie miało najmniejszego sensu.. może i jeden punkt PVP za gracza ale dlaczego jest też pula punktów zmniejszona.. wiele osób liczyło punkty aby nie wbić "RS'a" a tu nagle po wejściu nowego systemu dostali gratis.. Pozdrawiam
elthii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-06-15, 22:46   #2
Aceb
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 31
Domyślnie

To tak jakby powiedzieć że Rosja ma prawo zagarnąć Ukrainę bo podjęła walkę z najeźdźcą ;d
Aceb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-06-15, 23:16   #3
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Sami głosowali na ten system, teraz nie ma płaczu :).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-06-15, 23:31   #4
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Wystarczającą karą dla osób, które podejmą próbę obrony jest zablokowanie im możliwości wchodzenia do stref bezpiecznych.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-06-15, 05:16   #5
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

ja pierdole

to ja jestem hipokrytą?

@topic
nic nie zmieniać
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-06-15, 10:54   #6
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie



Z dedykacją dla Legkana.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-06-15, 14:34   #7
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

fakt, przedstawianie swojego punktu widzenia i załamanie rąk, gdy wałkuje się coś tysiące razy to wymądrzanie się. Zniknij.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-06-15, 18:53   #8
elthii
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Chciałem wam Exorici powiedzieć że pingowanie jest karane, i właśnie złożyłem zgłoszenie na policji w tej o to sprawie. Gratis powiem wam że każde ip wysyłające sygnał zapisuje się na ruterze.. życzę miłej gry

tu troszkę z prawa :
Cytat:
Art. 269a. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, przez transmisję, zniszczenie, usunięcie, uszkodzenie lub zmianę danych informatycznych, w istotnym stopniu zakłóca pracę systemu komputerowego lub sieci teleinformatycznej, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Ostatnio edytowane przez elthii ; 17-06-15 o 19:53
elthii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin