Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-05-15, 14:03   #1
ares88
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 14
Domyślnie Używanie run

Propozycja odnośnie używania run po wejściu/ zejściu ze schodów, a dokładniej czasu potrzebnego do oddania strzału. Proponuję zmienić czas na krótszy po zejściu lub wejściu na piętro. Dlaczego łucznik może sypać główną bronią po zejściu bez odczekiwania 1 sekundy? przecież główną bronią maga są czary i runy, przy skakaniu osoby w pvp ciężej mag ma za kimś wskoczyć i odpalić runkę skoro musi odczekać jedną sekundę, w tym czasie obrywa już od łucznika,który nie musi czekać. Proponuję zmienić czas oczekiwania na użycie run tylko przy wchodzeniu i schodzeniu, nie chodzi mi o odstęp czasowy używania.
ares88 jest nieaktywny  
Stare 09-05-15, 14:47   #2
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

zrobili tak bo expiłem sb na upiorach w ten sposob robiac 900k/h i wynosząc po 150-200k z samej sakiewki więc dodatkowo znerfili loota z nich
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 09-05-15, 15:23   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Ani używanie run, ani łup z upiorów nie był zmieniany.

Jak Pan zauważył łucznik używa łuku/kuszy, tak więc Pan może w ten sposób używać różdżek/kosturów. Dodatkowo może Pan używać czarów bez żadnego czekania.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 09-05-15, 15:30   #4
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Przecież rzucenie runą jest możliwe od razu po zmienieniu poziomu. Może jest milisekundowa przerwa, ale da się bić góra dół, bez żadnych przeszkód.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 09-05-15, 15:43   #5
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Wczesniej co DRUGI upiór dawał złotą sakiewkę (powyżej 1k). Maksymalnie do 1.7k. Obecnie złotą sakiewkę daje co 20~ upiór, na 100 zabitych nie miałem powyżej 1.2k.
Minimum z sakiewki było 700~ teraz najczesciej daje 300-400 (tyle co widmo) XD. Także tak, łup nie był zmieniany. Został tylko osłabiony, a przecież to jest róznica...

Czar 'tapen agro aluk' również nie został znerfiony z tego powodu? Fajnie było zlurować 3 upiory, walnąc tapena i poczekać kilka sec aż padną.

Jak Pan zauważył łucznik expi głównie z łuku/kuszy tak jak mag z run XD

Używanie run nie było zmieniane? Nwm co miał Pan przez to na mysli, ale exhausted po wejsciu/zejsciu piętro niżej/wyżej z pewnością został zwiększony na niekorzyść graczy. Różnica jest niewielka, ale zauważalna.
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 09-05-15, 15:48   #6
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Zgodnie z informacją na stronie: Może pozostawić sakiewkę zawierającą od 120 do 1200 miedziaków. Jedyna zmiana nastąpiła niedługo po starcie zanim Pan tam zdobywał doświadczenie. (31 marca przy wprowadzaniu wersji finalnej zmian loota).

Runy nie można przyrównać do kuszy/łuku, ich odpowiednikami (łuków/kusz) jest różdżka/kostur.

Runy nie były zmieniane, biją w takim samym czasie po zmianie piętra co wcześniej.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 09-05-15, 16:08   #7
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Zacząłem expić na upiorach jako pierwszy. Od 73lvla~, expiłem na nich grubo przez tydzien i jeszcze wtedy zostawiały w sakiewce od 700 do 1700 miedziaków. (Zgodnie z info. na stronie). Nie zdarzyło mi się ani razu żeby spadło poniżej 700. Zmiana łupu z sakiewek jest na tyle zauważalna, że po jednym huncie niedawno stwierdziłem, że leci 3x mniej niż przedtem. Jak widać, nie myliłem się. (Częstotliwość wypadania sakiewek powyżej 1k z upiorów zmieniła się z 1:2 do 1:20).

Napisał Pan, że łup z upiorów nie był zmieniany, a teraz, że był niedługo po starcie. To jak było wkoncu?

Bo moim zdaniem sakiewki z upiorów zostały zmniejszone niedługo po tym jak się 'zrookowałem'.

Nie gram magiem i grać nie będę, a że gram nekro-alchemikiem to na upiorach już expił nie będę. Bardziej denerwujące jest to, że zrobi kilka osób temat, np. że nekro-alchemik za dużo bije i na drugi dzień zostaje znerfiony. Popłacze pięc osób, że za dużo się bije w PVP i zostaje to zmienione. Popłacze kilka osób, że levi robi zbyt duży profit na upiorach i zostaje to zmienione.

Ponoć rycerz ma również być niedługo znerfiony, to prawda? Bo ponoć za dużo bije w zwarciu... No cóż, niestety nie ma takiej możliwości żeby bił z daleka jak mag/łucznik ^^
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 09-05-15, 16:19   #8
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Napisał Pan, że łup z upiorów nie był zmieniany, a teraz, że był niedługo po starcie. To jak było wkoncu?
Jak już napisałem jedyna zmiana nastąpiła 31 marca i informacja o tym (finalna wersja loota) znajduje się w changelogu. Pańska wypowiedź sugeruje jakoby zostało coś zmienione później co nie miało miejsca (ostatnia aktualizacja informacji na stronie nastąpiła właśnie wtedy, widać to np. po braku zmian na stronie w mysmeniach).

Nie chodzi o to, że 'kilka osób zrobi temat', ale o usuwanie błędów, którymi niewątpliwie były możliwości 'visko pela aluk' oraz 'tapen agro aluk'. Naciśnięcia hotkeya i czekanie bezpiecznie aż na innym piętrze zginie kilka silnych potworów nie jest normalne.

Wracając do tematu, nic w runach nie było zmieniane i zmienione nie zostanie.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 09-05-15, 18:05   #9
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Magiem możesz rzucić sobie runką, z niewielkim opóźnieniem i zadasz duże obrażenia. Co ma powiedzieć zwiadek, który uderzy autoattack? To tak jakby zwiad miał bić kpiro w czasie twojej runki.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 09-05-15, 22:39   #10
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Levi, łup z upiorów zmienili niedługo po tym jak wszedłem tam z shooterami, wtedy dawały baaaardzo duzo z sakiew (w porównaniu do obecnego stanu). Ty wszedłeś tam zdecydowanie zbyt późno, by doświadczyć nerfa upiorów.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin