Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-05-14, 22:37  
Koniec testów
pregusia pregusia jest nieaktywny 11-05-14, 22:37

Witajcie!

Z dniem dzisiejszym zamykamy publiczny serwer testowy. Chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym za wiele godzin testów, długie dyskusje na forum i ogólną chęć pomocy. Dzięki Wam, drodzy gracze, udało nam się naprawić ponad 20 błędów różnej natury oraz dokonać potrzebnych zmian i poprawek w balansie profesji. Cieszymy się, że tak bardzo zależy Wam na tym, by rozgrywka była jak najbardziej wyrównana. Podczas tygodnia testów odnotowaliśmy ~3500 logowań a gracze obalali siebie około 900 razy! Spędziliście setki godzin na forum opisując swoje wrażenia i pomysły. My z kolei czytaliśmy każdą wypowiedź i dyskutowaliśmy nad jej sensem i możliwymi skutkami wprowadzenia danej zmiany. Podsumowując - przez czas trwania serwera testowego udało nam się dopiąć balans postaci na ostatni guzik oraz wyeliminować wiele błędów.
Dziękujemy!


Teraz, gdy już wszystkie prace związane z aktualizacją zostały wykonane, śmiało możemy poinformować, iż aktualizacja odbędzie się

19 maja

w godzinach nocnych. W tym czasie serwery gry, strona oraz forum poddane zostaną aktualizacji i będą niedostępne dla graczy.

Jak pewnie wiecie, razem z wprowadzeniem aktualizacji bronie, które posiadają bonus stworzony w kostce transmutacji, ten bonus stracą. Dlatego wszyscy Ci, którzy chcą zachować bonusy w swojej broni proszeni są o wysyłanie ich paczkami do MG Altrel na serwerze pvp oraz MG Altrel II na serwerze npvp do miasta Neolith.
Po aktualizacji bronie te zostaną odesłane adresatowi paczki.


Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 16-05-14 o 13:14.

pregusia
niby admin
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Odwiedzin: 29962
Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 17:11   #61
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Nie mogę się doczekać wypowiedzi Mervakisa. On na temat skillowania i PN'ów miał zawsze dobre rozwiązania.
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 17:21   #62
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
To teraz ten moment kiedy jako grupa trzymająca władzę wjeżdżamy i masakrujemy malkontenckie lewactwo? Odpuść Selbix, po upku i tak będzie płacz, ale to będzie płacz spowodowany niezaradnością jednostek. :D
Mój ulubiony urywek a jak pasuje :D
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 18:04   #63
Pamela
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
[...]

Trening powinien być elementem gry. Takie moje zdanie. Peace.
Dokładnie, sam wbiłem wysokie skille bez PN.
Swoją drogą zacząłem się zastanawiąc nad 1 kwestią. Jak to jest :
- Po UP'ie bedę miał zablokowane skille ex. 1h = 100 (poziom <100, na tst przeliczyło mi ex. 1h = ~140).
- Po wbiciu odpowiedniego poziomu doświadczenia z automatu dostanę kolejne skille.
- Po nadrobieniu poziomu doświadczenia będę mógł znowu skillować i korzystać z PN.
I do tej pory mi się zgadza ale :
- Z informacji na temat blokady skilla na forum testowego servera zrozumiałem, że dopuki nie biję odpowiedniego poziomu moje skille będą zablokowane (nie będzie mi naliczać dalej)
- Skoro tak to podczas exp-ienia w przedziale 70(aktualny) - ~140 (poziom, na którym będę mógł zacząć trenować) punkty do skilla 1h nie będą naliczane, nawet do zapisanego stanu, który będę odzyskiwał w między czasie.
Ergo przez 70 poziomów expienia nie przybędzie mi ani 1% (nawet do stanu zapisanego) - troche słabo bo napewno w tym czasie kilka skilli bym wbił przy samym expie.

Jeżeli jestem w błędzie prosze mnie z nigo wyprowadzić ;)
Pamela jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 18:26   #64
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pamela Zobacz post
- Skoro tak to podczas exp-ienia w przedziale 70(aktualny) - ~140 (poziom, na którym będę mógł zacząć trenować) punkty do skilla 1h nie będą naliczane, nawet do zapisanego stanu, który będę odzyskiwał w między czasie.
Ergo przez 70 poziomów expienia nie przybędzie mi ani 1% (nawet do stanu zapisanego) - troche słabo bo napewno w tym czasie kilka skilli bym wbił przy samym expie.

Jeżeli jestem w błędzie prosze mnie z nigo wyprowadzić ;)
Zablokowane będzie wyświetlanie/korzystanie ze skilli ponad poziom, jednak możesz siedzieć miesiąc na czerwiach i trenować a twoje umiejętności będą rosnąć, tyle że nie będzie to pokazane. I taka mała prośba do Ciebie i ludzi którzy chcą publicznie się wypowiadać. Zaznaczajcie postać do wyświetlania na forum. Pamiętasz jak chciałeś('ałaś?) iść na Runę Ognia i mieliśmy się z Tobą skontaktować w grze? No właśnie przez brak głupiej miniaturki nie mogliśmy. Także pod spodem screen gdzie zaznaczyć.
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 18:36   #65
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Na mnie nie liczcie, moja epopeja odnośnie skillowania i PNów kończy się wyświetleniem napisu, że post jest zbyt długi i żeby połowę wykasować, a rozdrabniać się nie lubię.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 18:45   #66
Pamela
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
I taka mała prośba do Ciebie i ludzi którzy chcą publicznie się wypowiadać. Zaznaczajcie postać do wyświetlania na forum. Pamiętasz jak chciałeś('ałaś?) iść na Runę Ognia i mieliśmy się z Tobą skontaktować w grze? No właśnie przez brak głupiej miniaturki nie mogliśmy. Także pod spodem screen gdzie zaznaczyć.
Rozumiem, nawet chciałem to zrobić tylko nie wiedziałem gdzie to ustawić. Szukałem w profulu na forum. Dzięki za instukcję.
Pamela jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 19:32   #67
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Co nie zmienia faktu, że skillować opłaca się dałej, max możemy wbić ręcznie, a pn przeznaczyć w siłę, w ten sposób będziemy mogli nosić dobre eq na niskim lvl i mieć do tego "porządne" skille.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-05-14, 05:08   #68
Yooback
 
Avatar Yooback
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
A ja nie lubię trenować i ten pomysł mi się nie podoba. Wolę siedzieć w depo niż godzinami tłuc skille, bo od nich uzależnione są moje obrażenia.
To tak samo jakby porównać dwóch sportowców... Obaj chcą być najlepsi ale jeden chodzi tylko na treningi klubowe (porównanie do expienia) a później leży na kanapie w domu (depo) a drugi po treningu klubowym jedzie jeszcze potrenować na siłownie lub basen (porównanie do skillowania) bo chce się rozwijać. Niestety Bóg stworzył tak świat, że gdy dopóki będą grali w tej samej drużynie (ten sam lvl) będą tak samo dobrzy mimo, że ich wkład w swój rozwój sporo się różni. Dodatkowo ten co siedzi na kanapie, żeby czasami podgonić do maxa swoich umiejętności wpierdziela dozwolone środki dopingowe :D hehe
Yooback jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-05-14, 08:18   #69
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

No tak Veron, ale w myśl tej analogii gdyby nie taki bóg, to ja nie zostałbym sportowcem. Siedzenie na kanapie to podstawa.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-05-14, 13:16   #70
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Prosiłbym o nie wysyłanie do mnie broni, które są ulepszane tylko zwojami oraz tych, które mają bonusy wbudowane. W pierwszym poście dokładnie sprecyzowaliśmy, że chodzi o bonusy z kostki alchemika.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin