Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-05-14, 21:37  
Koniec testów
pregusia pregusia jest nieaktywny 11-05-14, 21:37

Witajcie!

Z dniem dzisiejszym zamykamy publiczny serwer testowy. Chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym za wiele godzin testów, długie dyskusje na forum i ogólną chęć pomocy. Dzięki Wam, drodzy gracze, udało nam się naprawić ponad 20 błędów różnej natury oraz dokonać potrzebnych zmian i poprawek w balansie profesji. Cieszymy się, że tak bardzo zależy Wam na tym, by rozgrywka była jak najbardziej wyrównana. Podczas tygodnia testów odnotowaliśmy ~3500 logowań a gracze obalali siebie około 900 razy! Spędziliście setki godzin na forum opisując swoje wrażenia i pomysły. My z kolei czytaliśmy każdą wypowiedź i dyskutowaliśmy nad jej sensem i możliwymi skutkami wprowadzenia danej zmiany. Podsumowując - przez czas trwania serwera testowego udało nam się dopiąć balans postaci na ostatni guzik oraz wyeliminować wiele błędów.
Dziękujemy!


Teraz, gdy już wszystkie prace związane z aktualizacją zostały wykonane, śmiało możemy poinformować, iż aktualizacja odbędzie się

19 maja

w godzinach nocnych. W tym czasie serwery gry, strona oraz forum poddane zostaną aktualizacji i będą niedostępne dla graczy.

Jak pewnie wiecie, razem z wprowadzeniem aktualizacji bronie, które posiadają bonus stworzony w kostce transmutacji, ten bonus stracą. Dlatego wszyscy Ci, którzy chcą zachować bonusy w swojej broni proszeni są o wysyłanie ich paczkami do MG Altrel na serwerze pvp oraz MG Altrel II na serwerze npvp do miasta Neolith.
Po aktualizacji bronie te zostaną odesłane adresatowi paczki.


Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 16-05-14 o 12:14.

pregusia
niby admin
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Odwiedzin: 30291
Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-14, 21:17   #51
Yooback
 
Avatar Yooback
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 23
Domyślnie

Ogólnie to zapatruję się z optymizmem na tą aktualizację. Może wróci chęć do grania, jedyna rzecz, która strasznie razi w oczy to limit na umiejętności...

Nie rozumie dlaczego ma być blokada poziomowa dla skilli. Nie wiem czemu h lvle płaczą, że niski poziom bije tyle co oni skoro nawet jeśli niskopoziomowej postaci uda się wysoko wytrenować skill dzięki czemu będzie bił podobnie to po pierwsze jest to tylko i wyłącznie jego sprawa bo to on poświęca wiele swojego cennego czasu na wytrenowanie umiejętności, po drugie postać z wyższym poziomem ma więcej hp i many a po trzecie ma więcej pnów, które może rozdać jeszcze w inne umiejętności dzięki, którym postać będzie silniejsza lub miała więcej udźwigu na mikstury, runy leczące.
Yooback jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-14, 21:34   #52
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Wiele osób tego nie potrafi zrozumieć ponieważ jest to pozbawione sensu. Ale administracja ma "swoją wizję" i broni jej jak lew, tylko po co?
Pizmak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 08:41   #53
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Itemy miały swoje ograniczenia lvlowe, miało to zostać zniesione i spoko bo można wtedy na niższym lvlu założyć lepszt set! Jednak wprowadzili limit umiejętności na dany lvl co tak na prawdę jest limitem lvlowym itemów więc zrobili jedno i to samo inaczej to nazywając. Zrobienie z jajka jajecznicy.
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 11:12   #54
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Powinni dać możliwość dowolnego skillowania. Jeśli mam czas, chęć a nie chce mi się expić to idę sobie skillować. Dajcie nam taką możliwość. Kto magom będzie robił runki za manasy?
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 12:49   #55
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wyrosuaw Zobacz post
Itemy miały swoje ograniczenia lvlowe, miało to zostać zniesione i spoko bo można wtedy na niższym lvlu założyć lepszt set! Jednak wprowadzili limit umiejętności na dany lvl co tak na prawdę jest limitem lvlowym itemów więc zrobili jedno i to samo inaczej to nazywając. Zrobienie z jajka jajecznicy.
Przeglądając tabelę, nie widzę ograniczeń poziomowych na umiejętność siły, więc o co chodzi?
@up
Widzisz, od jakiegoś już czasu ten system PN mi się kompletnie nie podoba. Lepiej jakby umiejętności (zręczność, poziom magiczny, walka dystansowa etc.) wbijało się ręcznie, a PN które dostajemy co poziom, można było pakować w umiejętności pasywne (hp, krytyczne uderzenia, szczęście, prędkość poruszania się postaci). O ile to by było przyjemniejsze, hę?
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 13:21   #56
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Widzisz, od jakiegoś już czasu ten system PN mi się kompletnie nie podoba. Lepiej jakby umiejętności (zręczność, poziom magiczny, walka dystansowa etc.) wbijało się ręcznie, a PN które dostajemy co poziom, można było pakować w umiejętności pasywne (hp, krytyczne uderzenia, szczęście, prędkość poruszania się postaci). O ile to by było przyjemniejsze, hę?
100% racji! Powinno tak być! Ile porządku by to wprowadziło w grze! Temat kilka razy się przwijał między postami, kilka osób o tym pisało, system taki nie ma żadnej wady więc nie rozumiem czemu by nie zrobić czegoś takiego. O ile ta gra byłaby ciekawsza! Możliwość skillowania a zarazem umiejętne wykorzystywanie PNów!
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 14:19   #57
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ten system jest spoko, jedynie ograniczenia to wszystko psują
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 15:19   #58
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Przeglądając tabelę, nie widzę ograniczeń poziomowych na umiejętność siły, więc o co chodzi?
@up
Widzisz, od jakiegoś już czasu ten system PN mi się kompletnie nie podoba. Lepiej jakby umiejętności (zręczność, poziom magiczny, walka dystansowa etc.) wbijało się ręcznie, a PN które dostajemy co poziom, można było pakować w umiejętności pasywne (hp, krytyczne uderzenia, szczęście, prędkość poruszania się postaci). O ile to by było przyjemniejsze, hę?
A ja nie lubię trenować i ten pomysł mi się nie podoba. Wolę siedzieć w depo niż godzinami tłuc skille, bo od nich uzależnione są moje obrażenia.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 15:22   #59
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Catthon przez Ciebie to wszystko! Nowych graczy którzy będą się pytać czemu im skille nie rosną będziemy odsyłać do Ciebie :>
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-14, 16:07   #60
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
A ja nie lubię trenować i ten pomysł mi się nie podoba. Wolę siedzieć w depo niż godzinami tłuc skille, bo od nich uzależnione są moje obrażenia.
No jak ktoś woli siedzieć w dp, zamiast iść potrenować, to już jego sprawa.
Logiczne jest, że podczas treningu zdobywamy doświadczenie chociażby w posługiwaniu się bronią.
Albo zrobić, żeby skille dało się wbijać tylko za pomocą PN, albo żeby wpadały podczas treningu/expienia.
Ale nie, lepiej to wymieszać, zrobić jakieś kosmiczne wymagania PN ot tak żeby max nigdy nie był do osiągnięcia i wrzucić na serwer, niech ludzie mają fun.

Trening powinien być elementem gry. Takie moje zdanie. Peace.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 15-05-14 o 16:16
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin