Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-08-20, 02:48   #1
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie Piaskowe za kobartem

No ale zrobcie cos z tym respem no. Cofnijcie to przyspieszenie respa z ostatnich aktualizacji i przywroccie do stanu jak to kiedys wygladalo. Ten resp to jakis KOSZMAR, idziesz kawalek dalej od dziury i za chwile juz sa plecy porespione. Resp zostal zmieniony i teraz to jest alternatywa pod th zamiast tego na ankardii. Ale graczy jest ilu jest, nikt tam nie siedzi. Obecnie mamy 2 takie duze respy z piaskami i oba sa zaprojektowane pod th. Ja NIE mowie ze to niemozliwe wbic tam glebiej samemu, ale jest to mega ryzyko, wysokie ryzyko tp do temple. Nie mowie tez ze wogole nie da sie bic piaskowych solo, da sie, na samym wejsciu i kawalek od dziury, 6-7 hydr mozna sobie na spokojnie bic. Tylko bicie w kolko kilka hydr na poczatku respa, na malym obszarze jest nudne, nie mozna sie rozkrecic. Piaski za kobartem skladaja sie z 2 pieter, nizszy ktory byl bardziej lajtowy i pietro wyzej gdzie zageszczenie respawnu bylo wieksze a przynajmniej tak to wygladalo kiedys jak biegalem tam na non pvp. Wtedy dolne pietro oblatywalem juz kolo 150 lvla, nie majac nabite nic na dmg w ekiwpunku. Gorne pietro gdzie poruszales sie 2-3 kratki i wyskakiwala kolejna hydra zamykalem kolo 200 lvla majac na sobie 2 itemki 2wn 12% na mrok. Na 100 sile, bez rozdanych pn w dista, mialem jakies ~130-133 i ~143-144 disty. Raz sie tam wywalilem na nizszym pietrze, od 3 hydr, na koncu respa bylo takie miejsce gdzie latwo 3 wyskakiwaly. ALE OK, zostawmy to, tak bylo kiedys, GRA BYLA LATWIEJSZA. Teraz jest trudniej. No ale niech resp na anakrdii bedzie hardkorowy, pod th. Niech za kobartem na pietrze bedzie tez gesciej, troche sie tam idzie wiec jakby nie patrzec to bylby minus. NO ALE zrobcie z tego nizszego pietra przyjazniejsze miejsce do zwiedzania. Nie kit, zwiedzalem to kiedy pierwszy raz tam bylem, lepiej pasuje tu 'expienia' kazdy wie ocb. A moze ktos nie byl nigdy, to sobie zwiedzi. Chodze po respach z kreaturami ktore maja wiecej hp, wiecej bija, ale te piaskowe no, wyskakuja po kilka sztuk, robi sie niebezpiecznie, ten resp jest za szybki. Bylem tam kilka godzin temu, podjalem probe wdarcia sie wglab respa. Efekt byl taki ze 2x spierdalalem przez 100+ kratek z 3 hydrami na plecach a po drodze przed dziura jeszcze 2 czekaly na mnie. NAPRAWDE ja nie wiem jak ja z tego wyszedlem, juz widzialem szpital w centrum neo i Ludwika probujacego mnie ocucic. I do tego te znikajace hydry z ktorymi za daleko pobiegles, zaczynasz je bic, prawie ubiles a one nagle znikaja. Z dwiema piaskowymi mozna sobie poradzic bedac zwiadem na moim poziomie, pod warunkiem ze masz gdzie uciekac. No wlasnie, uciekasz 1 kratke za daleko, wyskakuje trzecia i juz wiesz ze czas spierdalac albo gryzc goracy, pustynny piasek.

Zmniejszcie to tempo respa o polowe albo wywalcie co 2 hydre i bedzie mozna sobie poexpic. Albo dorobcie jakies kolko, tunel, cokolwiek przy wejsciu, tak ze 20 hyder z mniejszym zageszczeniem czy tempem respa.

Jezeli taka jest wizja, oba te duze respy piaskowych maja na celu byc takie hardkorowe i nic nie chcecie w nich zmieniac, no coz, trudno, chcac zdobyc np zolte materialy bedzie trzeba katowac to wejscie, nie chce ryzykowac gleby jak na ekranie zasuwa 5 piaskowych.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-08-20, 03:05   #2
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

ej, ale na tym respie kiedys tak bylo, ze piaskowe sie respily tylko jak wyszedles za ekran, teraz zostalo to poprawione, glowne kolko nie wyrabia

paladynem lepiej jakbys biegal na ankardii, chociaz tam tez latwo o backspawna
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-08-20, 11:14   #3
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Szukam w changelogu zmian dotyczących piaskowej hydry i nie mogę się doszukać.

Ten resp zawsze taki był byczq, inba ja tam 110 zwiadem biegalem i nie mialem problemu xD.

A to, że respi się na plecach to zasługa tego, że niektóre respy mają jeszcze overspawn, czyli kilka mobów respiących się na 1 kratce, kiedyś mogłeś tak odlurować minohell na altaronie, że mobów było tam 4x więcej. A dzisiaj możesz np. na gargach dać wszystkie na drabinki i okaże się, że dorespi się ich jeszcze z 5.


I tak na marginesie, nie wszystkie respy są robione pod pojedyńczego zwiadowce podbijającego serwer xD.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin