Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-07-14, 17:09   #61
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

dysta to akurat szybko się wbija nawet.
140-143 w 3 dni expienia na górskich i klepania ich kpiro. expienie było max 2h.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-14, 19:31   #62
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Death,, kazdemu sie zdaza ;)
Co do sposobu wbijania skili..... nie jest to niz kosztownego. Tak jak pisałam. . .Skilujemy razem, więc hity w wojownika prawie za każdym razem wchodzą, ale bez większej szkody dla mnie. Skoro Arteron pisze ze wbija na palku % w niecale 4 min to znaczy, że tak jest, po co mamy wam podawac fałszywe informacje. Poświęcamy na to nie mało czasu, ale i tak w tej grze nie ma co ciekawego do roboty więc skilujemy :p
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-14, 20:06   #63
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
A ten sposób to? Bo nie wierze, że zwykłe skillowanie sperami, czy łukiem, albo miotanymi nożami, prędzej odes kpiro z szybką kuszą xd
jeżeli już zaczniesz to testować, wszystkie możliwości zwracając uwagę jak najskuteczniej to robić i powiesz mi, że to nie możliwe wtedy Ci udowodnię, w tym momencie sobie gdybasz więc nie będę wdawał się w dyskusję.

Temat dotyczy zręczności, a nie dista także na tym zakończę offtopy


pozdrawiam ;)
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-14, 21:01   #64
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Problem nie tkwi w obecnym systemie ale w tym że wcześniej inni "mieli łatwiej" i teraz wychodzi swojego rodzaju "zazdrość" a nawet żal do samego siebie w stylu "czego nie pomyślałem żeby trenować zręcznośc póki tak łatwo chodzi, jestem na siebie zły wyładuje to na forum!"
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-14, 23:14   #65
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Breaner Zobacz post
Problem nie tkwi w obecnym systemie ale w tym że wcześniej inni "mieli łatwiej" i teraz wychodzi swojego rodzaju "zazdrość" a nawet żal do samego siebie w stylu "czego nie pomyślałem żeby trenować zręcznośc póki tak łatwo chodzi, jestem na siebie zły wyładuje to na forum!"

Dokładnie, starzy gracze nauczyli się, by skorzystać z okazji. :) chociaz polemizować można na temat tego, w ktorym momencie bardziej opłaciło sie bić zręcznośc. Bo co do dystansu, może się powtórzę, ale uważam ze teraz jest łatwiej.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-14, 23:20   #66
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

W tym rzecz, że wcale tak nie jest. Fakt wcześniej łatwiej było tylko i wyłącznie pod tym względem ,że mogłem wbijać zręczność praktycznie full afk (raz na 15 połowiłem rybki + dual) w tym momencie jest dokładnie na odwrót, dual do tylko dodatek do łowienia ryb.

I nie wypowiadam się jak większość która pobiła 10min w dualu nie wbiła % i hejtuje forum, a jako osoba która poświęca praktycznie 7-8h dziennie od miesiąca? na skilowanie (taką los mi dał sposobność-możliwość w pracy)

Jeżeli regularnie wyławiam respawn ryb (nie ruszając się z miejsca), a jednocześnie bijąć w dualu osiągam praktycznie ten sam efekt co przed łatką.

Czytanie, że coś jest niesprawiedliwe osobiście mnie śmieszy (mając 110~+ zwiadowcę który zmarnował WSZYSTKIE pny na skill który może normalnie wbijać ręcznie (przy odrobinie chęci i poświęconego czasu))

Tak jak pisałem wcześniej jeżeli ktoś nie ma możliwości i chęci tracenia czasu na skilowanie ma możliwość wytrenowania skili na tyle ile da radę, a następnie expienia + robienia misji, zbierania PNów (w evencie zdobyłem ich +- 100) a następnie rozdania ich w skile które potrzebuje.

Tutaj są dwie drogi albo się ktoś dostosuje, że sprawiedliwości od dawna nie było i pewnie już nigdy nie będzie (NIGDZIE), albo zaprzestania przygody grania w grę (każdą możliwą)

dziękuję dobranoc, pozdrawiam eh
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-14, 22:55   #67
scymork22
 
Avatar scymork22
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Skąd: Oslo
Postów: 35
Domyślnie

Powinni usunąć te bloodhity z woja też /../
__________________
scymork22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-07-14, 11:52   #68
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Ja osobiscie wydałem pny na 70 zręcznosci i wbilem 130 przez co zaprzestalem grac palkiem. W ostaniej łatce weszły nowe kusze wiec postanowilem wbijac tą zrecznosc recznie i idzie to bardzo ładnie według mnie problem jest tylko taki, ze trzeba segregowac te ryby czasami 1 rybe przekladam 5 razy zanim w trafie na dany stos ryb xd.
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-07-14, 16:09   #69
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie



Jakby ktoś dalej twierdził, że po łatce jest poszkodowany względem starych ;)

Dzięki za motywację ;]
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-07-14, 16:11   #70
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Wielkie brawa ! Spam wyzwisk od noł lajfów za 3, 2, 1.....
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin