Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-07-14, 13:07   #41
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

I teraz znów pokazujesz swoją niewiedzę bo zwiadowcą również grałem/gram. :|

Policz ilośc PN jaką wydaje wojownik, a jaką zwiadowca, aby rozwijać swoje umiejętności. Nie masz zielonego pojęcia na ten temat, a się wypowiadasz. Zrób woja, łuka, maga i wtedy pogadamy, ja mam wszystkie 3 profesje i wiem co ile PN wymaga.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 13:15   #42
Aftomaro
 
Avatar Aftomaro
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 2
Domyślnie

To teraz bez nerwow odpalam papieroska i uswiadamiam Cie, iz takze mam 3 postacie, a nawet wiecej, 2 woj, 1 luk, 1 mag. Wiem jak Altaron sie drastycznie zmienia. Wysoko poziomowe postacie tego nie czuja, skoro dazyli sobie juz skila dobic. Za to nowi gracze nie wbija 165 zrecznosci tak szybko.. nawet 100 nie wbija Zwiad musi wydawac na dyst,zrecznosci i troche w sile. natomiast wojownik
1h - sila, tarcza , zrecznosc znikoma
2h - sila, zrecznosc wiekszy stopien
dual - sila, zrecznosci w duzym stopniu, 1h

jeszcze raz zwiad - dyst, zrecznosc w duzym stopniu, sile - troszke

zwiad i woj dual - moja na prawde ciezka gre, przez owa zrecznosc ;/
Aftomaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 13:48   #43
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Ahhh, jak z Mervakisem ostatnio się nie zgadzam, tak teraz jego popieram i rozumiem jego frustrację w pewnych sprawach. Nc nie wiesz kolego a się wypowiadasz. Tłumaczyć nie będe, albo nie, wysile się.

Po pierwsze, jak sam napisałeś każdy ma prawo wypowiedziec się w temacie więc nie dyryguj tutaj i nie zabraniaj nikomu zabierać głosu

Po drugie, to, że na forum nie mam (tyczy się to innych osób również) wyświetlonej jakieś postaci nie znaczy, że nią nie gram

Po trzecie, zresetowałam skile po upie i skiluje, i mam ponad 100 zręczności, gdzie wojownikowi leci najwolniej i nadal uważam że ją łatwo wbić

Po czwarte, wojownik ma również pny na mlvl potrzebne, nie zapominaj o tym, a to wiele kosztuje. A! i jeszcze alchemia dla alchemików. i oczywiście skil broni, nie wiem czemu napisałes to przy daulu, a przy samym wojowniku nie. Dualowi dochodzi zręczność a odchodzi obrona, więc nie wiem o co Ci się rozchodzi

Po czwarte, zręczność przydaje się zwiadowcy nekro chociażby, bo może bić z pugi w dual wield albo z miotanych noży w przypadku palka nie-nekro.

Po piąte i chyba ostatnie bo mi się nie chce, tak jak Merv napisał przeanalizuj palka jak będziesz miał już wszystkie kusze, i wtedy ponarzekaj. Teraz zrobili tak, by dyst (jak i inne skile) miał zawsze znaczenie bo podnieśli atak amunicji.

Edit: takie moje przemyślenie, dla mnie, przy kazdym skilu, jesli 1% wbijasz góra 4 minuty to nadal zalicza się to do łatwych do wbicia. Chociaż palkowie wbijając 1% w 8 minut skila jeszcze nie narzekają a skilują. Nie wiem jaka Twoja jest górna granica, ale myślę, że narzekanie powinno zacząć sie gdzieś tak od 12 min... Ale przeciez wtedy już są pny więc co ja plote...
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain

Ostatnio edytowane przez beta2468 ; 02-07-14 o 14:18
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 14:04   #44
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie

Zgadzam sie z beauty bet.

Nie da sie w 2 dni nabić takich skilli by używać najlepszych broni, takich end game.

Jak poświecisz tyle czasu na skilowanie co rycerz na skilowanie siły to tez nabijesz odpowiedni poziom.

Sam mam tylko 115 zręczności ale sprawdzałem jak leci na łowieniu i wiem że gdy bede potrzebować to powoli nabije te 150-160

Inna sprawa że zręczność powinna rosnąć wraz z strzelaniem z łuku, miotaniem nożami czy coś takiego a nie na czynnościach totalnie niezwiązanych z grą jak łowienie ryb czy ścinanie zboża.

Wkoncu to profesja zwiadowca czy profesja rolnik?

Ostatnio edytowane przez krrystian ; 02-07-14 o 14:13
krrystian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 17:41   #45
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

toteż mówę od kilku dni, że nie jestem porąbanym rolnikiem, nie chcę wbijać zręczności na łowieniu u ścinaniu zboża.
Wojownikiem siła leci do dużego skilla bardzo ładnie a zwiadowcy do 30, więc proponuję także by siła dla zwiada była przyjemna do 50+ wtedy PN jakoś bym miał na zręczność, Przepraszam ja nie, bo już mam słabą postać, bo ginełem i traciłem PN na skille. a resetu nie zrobiłem, bo nie po to grałem, by skillować miesiąc czasu.
Altaron jest trudny, bo największą trudność sprawiają nam zmiany. oczywiście Pan Mervakis radzi sobie najlepiej
Pozdro Marek :D
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-14, 11:22   #46
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Nie czaje płaczu, kuźwa bez jaj żeby w dzień czy tydzień osiągać max skile.
Mając w tym momencie 181 zręczność zwiadowcą mimo tego, że wydałem wszystkie pny, jestem w stanie w ciągu 1-2 dni wbić kolejnego skila co też robię.
Jak czytam, że ktoś ma 100 czy tam 130 i marudzi, że wolno leci to mi ręce opadają. Chcesz mieć dobry skil - poświęć czas.
Szkoda Ci czasu - wydaj PNy
I niech nikt nie mówi, że na dist też są potrzebne pny bo mając 147, wbijam skila dziennie.
Jedyne na co potrzebne są pny u zwiada to siła która np u necro średnio jest potrzebna od razu, przy tych kuszach które są teraz nawet i duch nie potrzebuje siły jedynie dist.

Także tego,

Pozdrawiam xd

EDIT.

Ja rozumiem, że jak się przyszło z OTSa czy tam Tibi i przyzwyczaiło do skilowania na bocie / afk training to teraz jest ciężko.
Jeżeli komuś szkoda poświęcać czas to niech expi wbija poziomy, zbiera pny i maxuje skile w taki sposób ;)
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-14, 11:32   #47
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Spokojnie, co się tak unosisz dzisiaj
Z takim humorem to spamuj żeby te dniówki w końcu co zapis wpowadzili
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-14, 11:39   #48
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Spokojniejszy nie byłem od dłuższego czasu,
nie nabijaj postów bo to można nazwać spamem ;>
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-14, 12:49   #49
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Że tak powiem, ja skończyłem z zakładaniem tematów i publicznymi wypowiedziami na tym forum, ale denerwuje mnie 1 rzecz. Gdy ja grzecznie prosiłem o coś, nazwaliście mnie płaczkiem i sfrustrowanym dzieciakiem jak widać role te się odwróciły.

@Arteron - ten pan ma rację.
Adrondil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-14, 13:17   #50
Aftomaro
 
Avatar Aftomaro
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Nie czaje płaczu, kuźwa bez jaj żeby w dzień czy tydzień osiągać max skile.
Mając w tym momencie 181 zręczność zwiadowcą mimo tego, że wydałem wszystkie pny, jestem w stanie w ciągu 1-2 dni wbić kolejnego skila co też robię.
Jak czytam, że ktoś ma 100 czy tam 130 i marudzi, że wolno leci to mi ręce opadają. Chcesz mieć dobry skil - poświęć czas.
Szkoda Ci czasu - wydaj PNy
I niech nikt nie mówi, że na dist też są potrzebne pny bo mając 147, wbijam skila dziennie.
Jedyne na co potrzebne są pny u zwiada to siła która np u necro średnio jest potrzebna od razu, przy tych kuszach które są teraz nawet i duch nie potrzebuje siły jedynie dist.

Także tego,

Pozdrawiam xd

EDIT.

Ja rozumiem, że jak się przyszło z OTSa czy tam Tibi i przyzwyczaiło do skilowania na bocie / afk training to teraz jest ciężko.
Jeżeli komuś szkoda poświęcać czas to niech expi wbija poziomy, zbiera pny i maxuje skile w taki sposób ;)
Z tego co napisales wynika ze Altaron nie jest trudny, lecz stworzony dla NO_LIFE'ow... Wiec spoko grajcie sobie, ale ja nie bede marnowal wielu godzin zycia na pie*dolona gre, ktora nie jest przystosowana dla ludzi co maja malo czasu na gre...

pzdr.

Niech Administracja sobie wszystko przemysli, a moze kiedys na serwerze bedzie na prawde mnostwo ludzi...
Aftomaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin