Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-08-12, 11:55   #11
Trav
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Domyślnie

Mogę zrekompensować co najcenniejsze, jeżeli znajdę w porównaniu stanu przed dzisiejszym restartem ze stanem z piątku te rzeczy. Autor tematu dostał z powrotem na przykład.

Btw na polach, z których coś poznikało prosiłbym byście sprawdzili jak się zachowa jutro. Np połóżcie jakiś śmieć i obserwujcie.

@Dół
Mam aktualne kopie zapasowe. W najgorszym razie się przywróci.
Trav jest nieaktywny  
Stare 08-08-12, 15:02   #12
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

Trav może lepiej poinformować graczy żeby pozabierali rzeczy z domków?
i na wszelki wypadek zrobić jakiś zapis servera? żeby w razie większej ilości pomyłek można było dojść do ładu i składu 8)

Uiop tym razem się pomyliłeś bo to się stało paru osobom :P
sebcio12 jest nieaktywny  
Stare 10-08-12, 22:22   #13
Haurix666
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 30
Domyślnie

Na razie nie gram w tą grę mimo że mam kilka charów i opłacam SS. Dzisiaj po zalogowaniu też stwierdziłem brak itemków z 3 pól domku i 2 pól w szafie. Nie wiem kiedy to się stało, jak pisałem zaglądam tylko czasem. Dodatkowo wyzerowało mi listę gości i mieszkańców we wszystkich domkach. Nie jest to zachęcające i świadczy o braku stabilności, po roku opłacania SS i chęci powrotu do gry może się okazać że nie mam już nic.
Haurix666 jest nieaktywny  
Stare 10-08-12, 22:32   #14
Trav
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Domyślnie

A racja. Miałem dziś w to spojrzeć, ale przyskrzyniły mnie inne ważne sprawy przeróżne. Sprawdzę to jeszcze. Jak mówiłem - jestem w stanie wrócić rzeczy sprzed tygodnia po porównaniu stanów i raczej to zrobię.
Trav jest nieaktywny  
Stare 10-08-12, 22:35   #15
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

To nie brak stabilności tylko akurat teraz są prace nad tworzeniem nowego serwera i administracja musiała coś pomieszać. Itemy Ci na pewno oddadzą, bo skoro nie grałaś a jest zapis wcześniejszy co tam było, to nic nie ubędzie. Administratorzy i Ci, którzy tworzą te grę jeszcze nie mają doświadczenia, więc nie ma co oczerniać tylko dać im szanse. W tibii na początku też było wiele błędów. :p
sebcio12 jest nieaktywny  
Stare 11-08-12, 09:11   #16
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Haurix666 Zobacz post
Na razie nie gram w tą grę mimo że mam kilka charów i opłacam SS. Dzisiaj po zalogowaniu też stwierdziłem brak itemków z 3 pól domku i 2 pól w szafie. Nie wiem kiedy to się stało, jak pisałem zaglądam tylko czasem. Dodatkowo wyzerowało mi listę gości i mieszkańców we wszystkich domkach. Nie jest to zachęcające i świadczy o braku stabilności, po roku opłacania SS i chęci powrotu do gry może się okazać że nie mam już nic.
Bzdury gadasz i dobrze to wiesz. Przez bardzo długi czas gra działała stabilnie, bez crashów, znikających przedmiotów czy pustych depozytów. Ewentualne błędy, które były odkrywane na bieżąco, nijak nie utrudniały rozgrywki - były to drobne nieścisłości, literówki czy inne, tego typu sprawy. Ot, kosmetyka.

Obecna sytuacja jest spowodowana, jak już poinformowaliśmy, tworzeniem nowego serwera. Właśnie przez niego pojawił się ten jeden, jedyny błąd, którego skutki niemal w całości wynagradzamy poszkodowanym, którzy albo zgłaszają się sami, albo są*wyszukiwani przez nas.

Proszę o odrobinę obiektywizmu w swych sądach.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 16-08-12, 08:30   #17
Haurix666
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 30
Domyślnie

Dzięki za interwencje, itemki wróciły.
Haurix666 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin