Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-11-15, 02:20   #1
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie CoJakiśCzaśnik Altaroński



♬♪♫♬♪♫♬♪♫ TURURURUR ♬♪♫♬♪♫♬♪♫♬♪♫

Witajcie drodzy poszukiwacze i poszukiwacze przygód! Kobiety, mężczyźni, dzieci i morgian. Mam zaszczyt powitać was w pierwszym numerze CoJakiśCzaśnika Altarońskiego. Dla niewtajemniczonych czym jest CoJakiśCzaśnik Altaroński już tłumaczę. Mianowicie jest to jedyne, więc zarazem najlepsze źródło informacji z naszej wspaniałej krainy. Tylko tutaj znajdziecie najbardziej pożądane informacje, najgorętsze plotki, oraz wiele, wiele więcej. Oczywiście wszystko jest zgodne z prawdą i oparte na faktach jak wybory w Ajosrze. Tak wiec nie przedłużając! Rozsiądzcie się wygodnie, weźcie szprotkę do ręki i zanurzcie się w najlepszych informacjach jakie przygotowała dla was redakcja CoJakiśCzaśnika Altarońskiego.



Nasz pierwszy artykuł nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem, gdyż ten temat jest chyba jednym z najgorętszych ostatnimi czasy. A jest to...




UCHODŹCY CZY IMIGRAŃCI? CAŁA PRAWDA O PRZYBYSZACH Z PVP



Do poprawnego przeglądanie artykułu po jego otwarciu należy przesunąć suwak na dole ekranu maksimum na prawo.
Ukryty tekst:

Chyba jednym z najgorętszych tematów przewijających się w kuluarach altarońskich byli uchodźcy/imigranci/przybysze(skreśl nieprawidłowe) z serwera pvp. Lecz co tak naprawdę o nich wiemy? I z jakich powodów uciekli one ze swoich domków? Czy będą oni respektować nasze zasady? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.


Sporą część wątpliwości powinien rozwiać przeprowadzony przez nas wywiad z jednym z przywódców imigrantów. Zapraszamy do krótkiej lektury.






Jak widać akurat Ci uchodźcy to całkiem porządna grupa. Nie pobierają zasiłków, nie płodzą się na potęgę, a do tego kozy znajdujące się na farmie Harona dalej mogą czuć się bezpiecznie i nie martwić się o nocne niespodziewane przygody. Lecz nie zapominajmy, że nie wszyscy uchodźcy, lub przybysze, którzy pojawią się w przyszłości będą tak dobrze wychowani jak ta grupa. W przypadku ataku brazylijskich uchodźców zalecane jest natychmiastowe wyplenienie ich w zarodku! Pamiętajcie o tym drodzy poszukiwacze przygód!





To tyle ze strony imigrantów. A co o tej zmianie sądzą stali gracze serwera non pvp? Postanowiliśmy zapytać o to kilka czołowych imion z tego serwera.Czy opinię będę podzielone? A może wszyscy są za przyjęciem ich w swoje progi?





Jak widać opinie są jednogłośne. Wszyscy są za usunięciem Licoru z Altarońskiego świata.

Tak więc to już koniec naszego dziewiczego artykułu, dziękujemy za poświęcenie tych 20k expa i zapraszamy do dalszej lektury. Oddaję głos do studia.




Oto i był nasz pierwszy artykuł, ale to nie koniec emocji przygotowanych na dzisiaj. Przed nami jeszcze jeden temat. Niezwykle ważny, wzbudzający wiele emocji, szokujący i nigdy do tej pory nie rozwiązany! Co to będzie się pytacie? Ha! Zapraszam do lektury.

Nasz drugi temat wywołał ostatnio spore zamieszanie na forum. Jeden z użytkowników groził nawet odnalezieniem IP i zablokowaniem płyty głównej zainteresowanego. Mamy nadzieję, że jednak do tego nie doszło, bo jak moglibyśmy bez niego. Tak więc...

KIM JEST ALTREL!?

Ukryty tekst:

Altrel.. Magiczna osoba, pojawił się znikąd i został już na dobre w świecie Altaronu. Każda jego wypowiedź przepełniona jest mądrością i doświadczeniem. Jego odpowiedzi są nieomylne, a podjęte decyzje niepodważalne! Plotki głoszą, że zasiada on na Olimpie cały dzień odświezając forum, od czasu do czasu popijając amrozję, ale czy to prawda? Razem z całą naszą redakcją postanowiliśmy rozwikłać tą tajemnicę i dowiedzieć się kim jest ta osoba.

Na pierwszy ogień poszli mieszkańcy świata Altaronu. Popytaliśmy tu i ówdzie, lecz nikt nie chciał wydusić ani słowa. Jednak czułem, że oni wszyscy coś wiedzą.. Wszystkie zapytane przez nas osoby albo zmieniały temat, albo kazały nam się jak najszybciej wynosić. A jak wszyscy dobrze wiemy takie zachowanie jest niespotykane w naszej krainie. Czyżby byli oni zastraszeni i nie chcieli ujawnić żadnych informacji z obawy o siebie i swoje rodziny?


Oto krótka fotorelacja z naszych poszukiwań w Neolith'cie.



Jerzy posunął się wręcz do użycia słowa aż nadto obraźliwego!



Joachimowi również wiele nie zabrakło!


Dalsze poszukiwania również nie przyniosły pożądanego rezultatu...








Nie znalazłszy żadnych informacji o tym mistycznym osobniku postanowiłem poszukać Olimpu na własną rękę, niestety jak się zapewne domyślacie nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. Chyba zwykłemu śmiertelnikowi nigdy nie będzie dane dostać się do tego wspaniałego miejsca.


Tutaj?




Może tutaj?





Nigdzie! Nigdzie nie ma najmniejszego śladu po Altrelu.






Zmęczony poszukiwaniami musiałem pomyśleć o jakimś innym sposobie na poszukiwanie Altrela. Nagle do głowy wpadła mi genialny myśl! Przecież ostatnio na forum kilka osób przyznało się do bycia Altrelem. Okazało się, że to był klucz do zdobycia pierwszej poszlaki!


Osobami, które się przyznały były: Obles, Mervakis, WsT, Catthon, Tron a Dinoo20 napisał, że to Colens jest Altrelem.... Rozwiązanie wydaje się być tylko jedno i jest ono banalnie proste.




Ale chwila, chwila... O Dugionie najjaśniejszy... Czy widzicie to co ja?!?!





Chwilę po tym zaskakującym odkryciu naszego reportera do naszej skrzynki przyszedł list. Zapewne chcecie go ujrzeć? Więc spójrzcie, ale ostrzegam! Tylko dla osób o mocnych nerwach!


Ukryty tekst:




Po tej groźbie postanowiliśmy zakończyć poszukiwania Altrela, gdyż stało się to zbyt niebezpieczne. Ale z drugiej strony, czyż nie na tym polega życie reportera?!




Tym zaskakującym reportażem kończymy dzisiejsze wydanie CoJakiśCzaśnika Altarońskiego. Mamy nadzieję iż spodobały wam się obydwa artykuły. A co w następnym numerze?


#Pedały w Neolith'cie?
Oraz wiele więcej!
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 02:46   #2
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie


Chyba najlepsze, co pojawiło się na tym forum od dłuższego czasu.

Tylko ten penis koło mojego nicka mnie martwi.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 03:13   #3
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Haha! Uśmiałem się, nie powiem! Świetne!
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 04:01   #4
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

Czekam na kolejne, dobra robota wędrowcze!

Ukryty tekst:
Czy ten pennis przy nicku Catthona oznacza że to o nim bedzie kolejny artykuł?
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 07:09   #5
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

ZA-JE-BI-STE!

Śmiałem się w głos i obudziłem domowników, ale co tam wincyj!
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 08:05   #6
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Jakoś czułem, że dziwne pytanie w godzinach wieczornych zostanie podstępnie wykorzystane do własnych celów

Bardzo ciekawy temat.

Gimme more!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 09:14   #7
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Proponuję temat następnego artykułu:

Gdzie się podziały altarońskie dzieci!? Władza milczy.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 09:47   #8
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Z niecierpliwością czekam na więcej! :D
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 10:14   #9
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Artykuł świetny, jedna literówka

Cytat:
popijając amrozję
Chyba miało być ambrozję
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 15:33   #10
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie


kaos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin