Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-09-13, 09:23   #1
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie Co z Altaronem?

Ja mam pytanie do administracji, co z Altaronem? widzę że coś jednak robicie, gracze chcieli utrudnienia gry ok ale dlaczego w taki sposób? zmniejszenie expa za moby? To jest bezsensu, nie lepiej było ulepszyć potwory żeby były mocniejsze ? Exp powinien zostać taki jaki był, czytałem na czacie jak pisali gracze, może nie każdy ale na pewno większość się pluje o to że jest zmniejszony exp, a wg mnie powinien zostać. Pewnie się zastanawiacie "To jak my wam gre utrudnić?" no moje pomysły są takie:
- mocniejsze potwory
- trudniejsze dojście do lepszych potworów
- nie wiem czy tu utrudnienie czy ułatwienie ale wg mnie dobrym pomysłem jest zrobienie dużych respów różnych potworów ale pojedynczych (1 resp na cały altaron jakiś potworów np. czerwone smoki (ale na prawdę duży ))
Jeżeli inni gracze mają jakieś pomysły proszę odpowiadać na mój temat miejmy nadzieje że administracja coś zrobi a jak wam to się nie podoba to zycie ;D napisałem bo uważam to za dobre ;D
poiuyt321 jest nieaktywny  
Stare 27-09-13, 11:35   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Jak już zostało napisane - zmiany doświadczenia są dopiero pierwszym krokiem zmian, które dotkną potwory. Zapewniam, że nikt nie będzie poszkodowany finalną wersją zmian jakie nastąpią.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 27-09-13, 12:30   #3
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Chciałbym wiedzieć mniej więcej kiedy nadejdą te zmiany ponieważ nie wiem czy warto mi teraz inwestować w SS.
Nie musicie gadać, że nie wiecie więc nie powiecie, chodzi mi o mniej więcej - 3 tygodnie, miesiąc, dwa, trzy?
Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 27-09-13, 12:51   #4
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

trwają testy więc skąd mogą to wiedzieć typie.. będzie wszystko po myśli to będzie update.
Walles jest nieaktywny  
Stare 27-09-13, 12:55   #5
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

typie, skoro trwają testy to wiedzą ile czasu już nad nimi spędzili, ile im zostało mniej więcej do testowania rzeczy i na tej podstawie w rozbieżności +/- 2-3 tygodnie chyba można coś wywnioskować?
Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 27-09-13, 12:58   #6
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

w dupie byłeś i gówno widziałeś, przychodzą nowe pomysły to chyba proste że czas się wydłuży, nie kumam cie i tak odpowiedzi nie dostaniesz
Walles jest nieaktywny  
Stare 27-09-13, 13:03   #7
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

to w takim razie skoro mam kupić SS bo w dupie byłem i gówno widziałem a administracja tryska wspaniałomyślnymi pomysłami typu nie ważne bo będę na czerwono to chce wiedzieć kto najwięcej na tym test serwerze zrobił, abym jemu mógł przekazać te pieniądze z SS... To ja Ciebie nie czaje typie, chce wiedzieć za co zapłacę, jeżeli nie zapłacę to nie pogram. Chcesz lizać dupę? Nie rób tego w mojej obecności.
Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 27-09-13, 13:06   #8
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

rzeczywiście twoje 5zł wydane na ss jest warte zdradzenia ci informacji kiedy dokładnie wprowadzą update, wyloguj się i idź się przewietrzyć jełopku.
Cytat:
Napisał Drakonno Zobacz post
Drodzy gracze!

Od czegoś trzeba było zacząć, aby wszystko raz, a dobrze naprawić i ustawić.
Po porannym zapisie o 7 rano niektóre słabsze potwory będą miały swoją starą wartość doświadczenia. Potwory takie jak czerwie, krasnoludy czy bandyci i minotaury, które były często odwiedzane. Oczywiście jeszcze kilka innych, których nie wymieniłem, a cieszyły się popularnością.

W obecnej chwili ustalany jest dalszy system, który pozwoli na ciekawsze i bardziej zróżnicowane zdobywanie doświadczenia z potworów.

Oprócz tego zbierane są pomysły na zadania, które będą mogły być alternatywą od codziennego walczenia z potworami.

Tymczasem zamieszczamy dwa zdjęcia z miejsc, nad którymi obecnie pracujemy.





Prosimy o cierpliwość.

Altaron.pl
siądź więc na dupie i czekaj, nie chcesz w ciemno grać to nie graj i nie zamawiaj tego ss jakby miał kosztować 10k euro. takich jak ty już tu przerabialiśmy setki.. czołem!
Walles jest nieaktywny  
Stare 27-09-13, 13:12   #9
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Hmm, może nie 5 zł? Za 5 zł też wiele nie pogram :)
Poza tym, rozróżniasz słowa dokładnie a mniej więcej? :)
Z resztą, chyba już sam sobie odpowiedziałem na pytanie kiedy to mniej więcej nastąpi, tak więc SS nie kupuję.


@Up
No dobra no, no to prawie po roku gry tutaj zrezygnuję..
Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 27-09-13, 13:12   #10
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Nie ważne ile zapłacił. Każdy liczy się tak samo, bez wyjątków. Gracz który nie wspomaga serwera nie jest graczem gorszym od tego co to robi.

Data aktualizacji nie jest jeszcze wyryta w kamieniu, dlatego nie warto rzucać domysłami. Spieszymy się jednak jak możemy, gdyż jest wiele do naprawienia. Apeluję o cierpliwość.
Tron jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin