Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-09-12, 21:25   #41
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

A może zróbcie jeszcze liste niewykrywalnych botów... Ta dyskusja prowadzi do tego, że wielu graczy dowiaduje się o czymś, o czym nie powinni wiedzieć, wielu ulegnie pokusie, a reszta na tym ucierpi.
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 21:27   #42
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał kapik12342 Zobacz post
szprota
on sie nie przyznał tylko wrpowadzal innego gracza w blad :) nie sg, ani doradce ja pisalem duzo razy na glownym ze mam bota i nie dostalem kary ;/
Na szczęście regulamin nie wprowadza graczy w błąd. Złamał regulamin i został ukarany, płacicie za nieznajomość tych kilkunastu zdań. Temu nie zaprzeczysz.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 21:40   #43
kapik12342
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 77
Domyślnie

Czlowieku o czym ty gadasz? zlamal regulamin bo napisal jakies bzdury na glownym? macie ip to sprawdzcie a nie walicie w chuja na kazdym kroku, jak zlamal regulamin skoro ma ciagle jedno i to samo ip, bo sobie zartowal w depo? haha
kapik12342 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 21:44   #44
Andrzej prezes
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 9
Domyślnie

Eremce
dobry pomysl ale jeszcze lepiej jakby wykazane zostaly bany od poczatku serwera. Wtedy ludzie zobaczyliby ile razy wiecej byly banowane gildie przeciwne gildi colegium bo nie byla to tylko gildia exorit.

Slytia
silnik,reklama,problem botów,mala liczba graczy,slaba administracja(Doradca Furja i beuty bet tu przyznaje zaskoczyliscie mnie)
Coraz wiecej tych obietnic a nie dzieje sie nic. Chodźby ta ost atnia aktualizacja po pierwszej zapowiedzi 2 miesiące przerwy miedzy nast zapowiedzia. Troche to hu*owo wyglądalo nie prawdaz? Nie lepiej bylo przygotować caly updejt a potem pyk pyk pyk trzy zapowiedzi tydzien po tygodniu i updejt ? Poco byl caly ten 3 miesieczny cyrk z updejtem?
Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Odejdzie Mervakis to stracicie konia ofiarnego na którego możecie zwalać całe zło z tego serwera. I znajdzie się następny wierny sługa Collegium, np. Trav albo Pregusia który z nienawiścią i szaleństwem w oczach będzie banował biednych i pokrzywdzonych graczy z <wpisz_nazwę_klanu> w imię większego spisku.

Widząc te wszystkie posty można dojść do wniosku, że wszyscy zostali zbanowani bezpodstawnie i boty nie istnieją. Dobrze wiecie, że nasze dowody (słowo jakiegoś z SG) są zbyt słabe na wasz wybitny i jedyny argument, którego się kurczowo trzymacie "Mervakis się na nas uwziął", ale za to wy nie potraficie tego udowodnić. A my bana potrafimy.

Ale z tego co wiem to słowo SG/MG jest tutaj prawem i decyzje któregokolwiek z nas powinny być bezdyskusyjne. Słowo administracji jest prawem, a wy macie na tyle dobrze, że możecie się od tych decyzji odwołać. Czasami z dobrym skutkiem.

Prawda jest taka, że większość z was wszystkich używa nielegalnych wspomagaczy, których po prostu nie da się łatwo wykryć i udajecie niewiniątka bo wiecie, że czasami trudno wykryć to i owo. A jeśli zostaniecie złapani to próbujecie się odwołać licząc na łud szczęścia, a jeśli wam się nie poszczęści to robicie propagandę trzymając się jednej przewodni: "Mervakis jest zły i nas banuje bo my jesteśmy z <wpisz_nazwę_klanu>!" Wygodnie, prawda?
Ty to niewiem poco się wypowiadasz jak o pvp pojęcia nie masz najmniejszego. Można znaleźć posty z początku serwera jak płaczesz że cie zabijają w ekipie większej niż 5 osób a że tak nie wolno bo można dokonać 5 nieuzasadnionych morderstw w ciągu dnia to jak cie bije wiecej niz 5 osob to powinni dostac bany. To są twoje brednie, które świadczą skąd ty się urwałeś czyli z jakiegoś muminkowa typu harmonia. Naszczeście twoje posty mozna znalesc wiec kazdemu polecam poczytac i sie posmiac.
Andrzej prezes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 21:47   #45
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Sam nie raz byłem świadkiem różnorakich żartów ze strony graczy Collegium w depo, obok których stał Selbo, Merv, którzy pisali coś DLA ZWAŁY, głupi przykład "mam 6 botów, dasha, tibię auto, autoheala, lighthacka i sharuję postać z połową osiedla".
Jakoś nie widziałem, żeby któryś z nich dostał bana chociażby na 7 dni, a jakby nie było to też przyznanie się do winy.
Wniosek jest prosty - Coll prowadzi nagonkę, wychwytuje słówka, robi totalnie wszystko by zbanować wrogiego gracza i móc bawić się w RPG w spokoju, zupełnie przy tym zapominając o sprawiedliwości.. Sami macie belkę w oku ;x .
A że połowa z nich ma do tego odpowiednie predyspozycję, to nas banują jak popadnie, wiedząc, że to ich jedyna szansa na grę, i że reszta administracji ich poprze, chcąc wypędzić złe Exorit buuu.
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 21:50   #46
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Yxoqetrilla
Albo pisałeś przed zmianą tego punktu, albo zwyczajnie - nikt owej wypowiedzi nie zauważył. Miałeś więc szczęście. Poza tym, ten punkt mówi wyraźnie - przyznanie się do winy traktujemy równoznacznie z popełnieniem owego czynu. Nie zamierzamy dochodzić czy do sharowania dochodziło z bratem, siostrą, królikiem czy paprotką. Poza tym, informowałam o tym punkcie wielokrotnie, dlaczego dyskusja znów zaczyna się dopiero wówczas, gdy ktoś go złamał? Nie można było wcześniej zgłosić swych obiekcji?

Andrzej, zaznaczyłam to już w innym punkcie - Furyę na doradcę wziełam ja, ogromnie mi pomaga przy większych projektach. Potrzebowałam takiej osoby, jak on, nie obchodziła mnie jego przynależność klanowa a jedynie materiały, które od niego dostałam. Będę więc go bronić gdzie tylko się da. Beauty nie znam, nie miałam jeszcze okazji z nią pracować, tak więc ciężko jest mi się wypowiedzieć.

Aktualizacje. Masz rację, niezbyt fajnie wyglądał tak długi czas oczekiwania. Jednak proszę także o zrozumienie naszej strony - my sami nie mamy pojęcia o dacie wypuszczenia aktualizacji. Informujemy zwykle o zakończonych już punktach, nie wiemy, czy czeka nas jeszcze tydzień, czy też dwa tygodnie pracy. Cały czas nam mówicie, że nic nie robimy, prosiliście o zapowiedzi więc je otrzymaliście. Jakbyśmy mogli przewidywać 'o, został jeszcze tydzień prac' to wyglądałoby to wszystko inaczej. Jednak tak nie jest. Nie raz spotkaliśmy się z sytuacją, gdzie teoretycznie prosta sprawa okazywała się kłopotem i przeciwnie - coś awykonalnego zrobiliśmy w dzień. Do tego dochodzą długotrwałe testy. Wiele rzeczy przedłuża się także z mojego powodu, niestety, z różnych względów nie jestem w stanie pracować szybciej.

Agri, przecież rozmawialiśmy o tym. Ten punkt regulaminu jest nowy, nie oczekuj, że będziemy karać w tył za coś, co ktoś kiedyś powiedział. Widzimy - karzemy. Przynajmniej się staramy.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 26-09-12 o 22:00
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 22:17   #47
Andrzej prezes
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 9
Domyślnie

Slythia ja to doskonale rozumiem że przecież każdy ma swoje życie i nikt nie będzie siedzial nad aktualizacją 24h na dobe ale tak jak napisałem wystarczylo przygotowac aktualizacje w calosci potem zap.

Nie wiecie na jakim etapie jest aktualizacja czyli z tego co rozumiem ludzie tworzący gre mają ze sobą słaby kontakt? A nie myslalaś o tym zebyscie wszyscy siedzieliscie na ventrilo? Wyobraź sobie jakby wszystkie prace ulegly przyspieszeniu. Brak siedzenia na vt mozna porownać do tego jakby ktos mial prowadzic bitwe w grze pisząc na kanale default.
Andrzej prezes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 22:37   #48
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Andrzej prezes Zobacz post
Slythia ja to doskonale rozumiem że przecież każdy ma swoje życie i nikt nie będzie siedzial nad aktualizacją 24h na dobe ale tak jak napisałem wystarczylo przygotowac aktualizacje w calosci potem zap.

Nie wiecie na jakim etapie jest aktualizacja czyli z tego co rozumiem ludzie tworzący gre mają ze sobą słaby kontakt? A nie myslalaś o tym zebyscie wszyscy siedzieliscie na ventrilo? Wyobraź sobie jakby wszystkie prace ulegly przyspieszeniu. Brak siedzenia na vt mozna porownać do tego jakby ktos mial prowadzic bitwe w grze pisząc na kanale default.
Naprawdę chciałbyś, byśmy później wypuszczali aktualizacje? Moim zdaniem nie ma to sensu zwłaszcza, że w oczekiwaniu jeszcze coś byśmy dodali :). Lecz obiecuję się postarać wypuszczać zapowiedzi wówczas, gdy mniej więcej kończymy prace. Oczywiście, może zdarzyć się, że później pojawi się jakiś problem, tego przewidzieć nie potrafię.

Problem nie leży w braku kontaktu pomiędzy nami (ten mamy dobry, ts wszakże istnieje), a w czasie trwania poszczególnych prac oraz niemożnością jego poprawnego szacowania.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 22:51   #49
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Andrzej prezes Zobacz post
Ty to niewiem poco się wypowiadasz jak o pvp pojęcia nie masz najmniejszego. Można znaleźć posty z początku serwera jak płaczesz że cie zabijają w ekipie większej niż 5 osób a że tak nie wolno bo można dokonać 5 nieuzasadnionych morderstw w ciągu dnia to jak cie bije wiecej niz 5 osob to powinni dostac bany. To są twoje brednie, które świadczą skąd ty się urwałeś czyli z jakiegoś muminkowa typu harmonia. Naszczeście twoje posty mozna znalesc wiec kazdemu polecam poczytac i sie posmiac.
Dobra, ale co ma PvP do znajomości regulaminu i ogólnych zasad gry? Nie możesz znaleźć ŻADNYCH kontrargumentów i wyciągasz stare śmieci. Czyli jednak ja mam rację, a ty zniżasz się do wyjątkowo niskiego poziomu, nieprawdaż? Ale pochlebiasz mi czytając moje posty z pierwszych dni serwera. Naprawdę.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 23:31   #50
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Estside
Wirtualny XP, żaden problem. Wszystko będzie działało ślicznie i pięknie, swego czasu odpalałam tak altarona na Ubuntu.
Jeszcze zrób poradnik to będzie cudownie :rolleyes:
Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Sadysta
Jak ja kocham określenie 'mydlenie oczu'… Proszę także o niewyciąganie spraw z zamierzchłej przeszłości, wszyscy się uczymy, dostajemy także nowe możliwości do sprawdzania graczy. Nie pamiętam co się wówczas działo, być może miał po prostu szczęście. Często zdarza się, że 10 razy sprawdzi się gracza i nic, a wpadnie za 11. Nawet mi.

Nie chwalę, mówię tylko,*że średnio ogarnięta osoba jest bez większych problemów odpalić wszystko, co tylko chcę. Nad sprawą botów cały czas pracujemy, jak napisałam wyżej - dostajemy nowe możliwości. Oczywiście, nie wszystkie opcje nielegalnego oprogramowania są wykrywalne, jednak z czasem całkiem wyeliminujemy problem botów. Wiemy już*jak i pracujemy nad tym. Pamiętaj jednak, że nie zrobimy wszystkiego od razu, potrzebujemy czasu.
No inaczej tego nazwać nie potrafię. Nie wyciągam żadnych spraw z zamierzchłej(:D) przeszłości , jedynie podałem jeden z wielu przykładów będący argumentem, dość mocnym.
Dla twojej informacji,nie miał żadnego szcześcia, po prostu nikt się wcześniej nie pofatygował go sprawdzić, ale chyba trudno Ci się z tym pogodzić..

No jasne, z czasem.. więc w dalszym ciągu można sobie bezkarnie latać z AutoUh'em,AutoTargetem i Dashem , bo i tak tego nikt nie jest w stanie udowodnić, mimo, że macie aż tylu Strażników Gry.. :rolleyes:
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin