Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-12-13, 19:12   #1
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie Zmiany!!

Witam, zaczne od razu bez owijania w bawełne, nie wiem na chuj wypisywane są tu pomysły jak od dawna nic tu nie jest wykorzystywane ale mniejsza mam pare pomysłów które się powtarzają od wieków no więc :
a)nowe miasto a z nim nowe expy miasto najlepiej jakby znajdowalo się na południowo wschodniej części mapy (tam na rogu) a za miastem nowe expy nowe potwory expy grupowe lub i w pojedynke, expy dla kasy lub dla ostrego pg, expy dla kazdej profy
b)nowe czary przydalyby sie jakieś
c) od dawna klepia wam ludzie o nowym questach coś pod poi/inq grupowe questy + jakiś trudny dla 200+lvl'i xD
d)nowe eq i tyćke latwiej do zdobycia
e)ogarnijcie altaron-wiki w koncu wiem ze ludzi pewnie macie malo ale ogarnijcie to bo jest strasznie wiele braków
f)wy nei chcecie gracze pragną... highscores oraz who is online? na stronei altaron.pl dlaczego tego by nie mialo byc hm?
g)
Moim zdaniem, jakby coś zmieniło się z misjami, mapą, expowiskami, stroną altaron-wiki to byłoby o wiele lepiej tyle ode mnie ;)

A i jeszcze jedno wiem że to pisane było miliony razy ale czym częściej to może w końcu coś pomyślicie i zrobicie bo każdy czeka i czeka a tu co? nic 0 zmian
poiuyt321 jest nieaktywny  
Stare 02-12-13, 19:33   #2
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
Witam, zaczne od razu bez owijania w bawełne, nie wiem na chuj wypisywane są tu pomysły jak od dawna nic tu nie jest wykorzystywane ale mniejsza mam pare pomysłów które się powtarzają od wieków no więc :
To po co w ogóle marnujesz czas na wypisywanie czegokolwiek?

Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
a)nowe miasto a z nim nowe expy miasto najlepiej jakby znajdowalo się na południowo wschodniej części mapy (tam na rogu) a za miastem nowe expy nowe potwory expy grupowe lub i w pojedynke, expy dla kasy lub dla ostrego pg, expy dla kazdej profy
Zachęcam do odwiedzenia działu Ankiety tworzonego przez Administrację. Nie ma po co poruszać po raz kolejny tego tematu.

Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
b)nowe czary przydalyby sie jakieś
Zachęcam do odwiedzenia działu Ankiety tworzonego przez Administrację. Nie ma po co poruszać po raz kolejny tego tematu.

Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
c) od dawna klepia wam ludzie o nowym questach coś pod poi/inq grupowe questy + jakiś trudny dla 200+lvl'i xD
Zachęcam do odwiedzenia działu Ankiety tworzonego przez Administrację. Nie ma po co poruszać po raz kolejny tego tematu.

Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
d)nowe eq i tyćke latwiej do zdobycia
Zachęcam do odwiedzenia działu Ankiety tworzonego przez Administrację. Nie ma po co poruszać po raz kolejny tego tematu. Chodzi o to żeby gra była trudniejsza, a nie łatwa :)

Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
e)ogarnijcie altaron-wiki w koncu wiem ze ludzi pewnie macie malo ale ogarnijcie to bo jest strasznie wiele braków
Jak wiadomo od zawsze wiki tworzone jest przez graczy a nie przez administrację.. Jeżeli coś Ci tam nie pasuje, zrób tam konto i zmieniaj na dobre :)

Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
f)wy nei chcecie gracze pragną... highscores oraz who is online? na stronei altaron.pl dlaczego tego by nie mialo byc hm?
Nie wiem dlaczego tak ciężko trafić do niektórych osób.. przez ostatni tydzień kilka razy w różnych tematach o tym była mowa. Może przejrzysz forum, poczytasz, a później będziesz pisał coś oby coś napisać?

Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
g)
Moim zdaniem, jakby coś zmieniło się z misjami, mapą, expowiskami, stroną altaron-wiki to byłoby o wiele lepiej tyle ode mnie ;)
Czyli wszystko? Póki co wszyscy czekają na zmiany i zapowiadany powoli UP :)

Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
A i jeszcze jedno wiem że to pisane było miliony razy ale czym częściej to może w końcu coś pomyślicie i zrobicie bo każdy czeka i czeka a tu co? nic 0 zmian
Czeka czeka i gówno. Po co stworzyłeś w ogóle ten temat?

Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 02-12-13, 19:50   #3
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Nowe tereny,eq ,czary, myślę że administracja wie że gracze tego potrzebują, a co do highscore to nigdy takiego czegoś nie będzie.
Uhh jest nieaktywny  
Stare 02-12-13, 21:27   #4
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

Cytat:
zapowiadany powoli UP
Dopiero była zapowiedź zapowiedzi -,-

Co do tych propozycji... na nic nie licz ;P
pan jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin