Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-06-14, 10:44   #1
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie Loot

Proponuję zrobić jakiegoś NPC w mieście lub jakimś innym miejscu, może przy niektórych respach, który głosiłby plotki o dropie z nielicznych potworów. Coś ala kule bossów tylko odnośnie loota, informowałby nas jakimiś mało sprecyzowanymi informacjami o dropie z jakichś potworów. Informacje te nie muszą być zawsze prawdziwe, mogą być czasami przekłamane lub coś, nie wiem, twórcy mogą dużo zdziałać i zrobić to w ich sposób, ja daje tylko zarys pomysłu bo ciężko trafić na dobry drop, trzeba zbierać informacje od ludzi albo samemu obskoczyć wszystkie miejsca. Według mnie najlepiej jakby NPC odnosiłby się do respów typowo h-lvl typu bagienne, piro itd które po upie stoją puste. Na pewno taki NPC zachęciłby nas do gry drużynowej. Bo idąc w kilka osób nie mamy exp/h jaki sam możemy wykręcić, nie okłamujmy się, grupowe wypady są tylko po łupy a teraz nawet tego nie ma. Pozdrawiam
Lonewolf jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin