Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-08-14, 21:17   #11
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Zaczynasz temat o magu duchownym i konczysz na odblokowaniu broni dla zwiada... offtop like hell
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 01-08-14, 21:23   #12
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

Cytat:
Napisał ReeZo Zobacz post
Zaczynasz temat o magu duchownym i konczysz na odblokowaniu broni dla zwiada... offtop like hell
Bo ten temat też powinno się poruszyć
WarlordPL jest nieaktywny  
Stare 01-08-14, 21:44   #13
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Moim zdaniem problem polega na nie atrakcyjnym expie w druzynie(chyba,ze mowimy o druzynie skladajacej sie z 3-4 magów nekro + bloker,ewentualnie z 1 sioherem),w innej sytuacji exp druzynowy srednio sie opłaca.
Bylismy na lodowych potworach,2 zwiadowców duchownych-elementalistów,rycerz i mag nekromanta ele.
Leciało nie najgorzej,z kazdego moba cos spadlo,a i tak po podliczeniu strat bylismy do tylu,robiac 450k/h z bonusem.
Dzisiaj na piromantach robilismy 350k/h z bonusem, a z loota wyszlo moze 10t.

Dlatego magów duchownych nie potrzeba bo exp w drużynie na chwile obecna jest mocno przecietny.(Poza jedna w/w kombinacja).

@SHIDAR
No własnie to jest to co mowisz,sa 2 kombinacje,ktore daja super efekty,natomiast reszta polaczen jest do kitu.
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 01-08-14, 21:56   #14
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shidar Zobacz post
Kwestia ogarnięcia specyfiki maga duchownego, z wojownikiem nekro można naprawdę wyciągać rewelacyjne profity oraz exp/h. Co prawda solo to raczej nic ciekawego się nie zrobi ,ale w drużynie to inna bajka. Z wojem nekro we 2 na piaskowych wyciągaliśmy 850k/h
z profitem ,a na zwykłych hydrach 650k/h z palcem w tyłku i w najgorszym wypadku po 15t na głowe a i po 30t+ się zdarzało.

Wystarczy trochę pokombinować i każdą postacią można pograć całkiem przyjemnie.

edit. Żeby nie było ,ze jestem drugi Mervakis ,któremu się wszystko podoba. Ogólnie mag duch to jest lipa ,natomiast w połączeniu z wojem nekro sytuacja jest zupełnie inna.

edit2. w sumie to i wojownikiem duchownym gdzie nie pójdę to ostatnio mam profit i exp w zależności od respa 400-650k/h ,więc nie jest tak źle.



Cytat:
Napisał Shidar Zobacz post
Kwestia ogarnięcia specyfiki maga duchownego, z wojownikiem nekro można naprawdę wyciągać rewelacyjne profity oraz exp/h. Co prawda solo to raczej nic ciekawego się nie zrobi ,ale w drużynie to inna bajka. Z wojem nekro we 2 na piaskowych wyciągaliśmy 850k/h
z profitem ,a na zwykłych hydrach 650k/h z palcem w tyłku i w najgorszym wypadku po 15t na głowe a i po 30t+ się zdarzało.

Wystarczy trochę pokombinować i każdą postacią można pograć całkiem przyjemnie.

edit. Żeby nie było ,ze jestem drugi Mervakis ,któremu się wszystko podoba. Ogólnie mag duch to jest lipa ,natomiast w połączeniu z wojem nekro sytuacja jest zupełnie inna.

edit2. w sumie to i wojownikiem duchownym gdzie nie pójdę to ostatnio mam profit i exp w zależności od respa 400-650k/h ,więc nie jest tak źle.
Hahaha , a mag nekro robi solo milion expa i co ? Nie czeka na żadnego woja ...
Haha a woj duch robi solo milion expa i co?
begar321 jest nieaktywny  
Stare 01-08-14, 22:24   #15
Shidar
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 35
Domyślnie

@begar321
Osobiście uważam ,że robienie 700k/h + i wynoszenie każdorazowo ok.20t profitu jest jak ilością jak najbardziej przyzwoitą na ~100-110lvl'u.
Shidar jest nieaktywny  
Stare 01-08-14, 22:47   #16
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shidar Zobacz post
@begar321
Osobiście uważam ,że robienie 700k/h + i wynoszenie każdorazowo ok.20t profitu jest jak ilością jak najbardziej przyzwoitą na ~100-110lvl'u.
Idac twoim tokiem rozumowania, na 200lv rzecza normalna powinno byc 1,5kk i 40t profitu...

Problem polega na tym,ze sa tak jak wspomnialem 2 kombinacje,które pozwalaja przyzwoicie expic w polaczeniu z zarobkiem.

Ja idac zwiadowca na hunty w druzynie na potwory typu:lodowe,piaskowe,bagienne hydry,piromanci,klasztor dokladam do interesu...
Najtrudniejsze lokacje w grze(!),nawet gdy tam loot nie dopisywał to ludzie tam chodzili bo można bylo zdobyć rzadki przedmiot(teraz nic nie warty,bo 99,9% to 1 wnekowe gówno)


W obecnej sytuacji bardziej oplacalna sprawa jest pojscie na kosciane(a szkoda,bo exp solo porownalbym do rownie fascynujacego zajecia jakim jest robienie misji dziennych).
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 01-08-14, 23:03   #17
Shidar
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 35
Domyślnie

Ale co ma moja wypowiedz do gry na ~200lvl? ;)
Stwierdziłem jedynie ,że na ~100lvl gra mnie satysfakcjonował.. i tyle. Nie widzę łańcucha przyczynowo-skutkowego ,który by prowadził do takiej konkluzji ;)

To ,że balans leży to chyba każdy wie i zbytnich wyjaśnień czynić nie trzeba.

W sumie to jest taki temat o niczym konkretnym ,więc raczej tylko tracimy czas.
Shidar jest nieaktywny  
Stare 01-08-14, 23:07   #18
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shidar Zobacz post
Ale co ma moja wypowiedz do gry na ~200lvl? ;)
Stwierdziłem jedynie ,że na ~100lvl gra mnie satysfakcjonował.. i tyle. Nie widzę łańcucha przyczynowo-skutkowego ,który by prowadził do takiej konkluzji ;)

To ,że balans leży to chyba każdy wie i zbytnich wyjaśnień czynić nie trzeba.

W sumie to jest taki temat o niczym konkretnym ,więc raczej tylko tracimy czas.
Nawiazałem do twojej wypowiedzi,ze na 100lv uwazasz za cos normalnego zarabiac 20t na refill jednoczesnie robiac niezly exp/h.

Dla mnie to nieporozumienie,skoro na duzo silniejszych mobach mozna pomarzyc o takim wyniku.
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 01-08-14, 23:18   #19
Shidar
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 35
Domyślnie

Nigdzie nie napisałem ,że jest to coś normalnego ;) Wspomniałem/zaznaczyłem jedynie ,że przy dobrym doborze kompanów można nawet z takiego "ścierwa" jak mag duch osiągać dobre wyniki. Z tego co wiem ,to na n-pvp nikt się nie zbliżył to takich wyników jak ja robiłem z ele na hydrach ,więc absolutnie nie twierdzę ,że jest to norma.
Mówię jedynie ,że można ;)
Shidar jest nieaktywny  
Stare 02-08-14, 00:24   #20
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

"W aktualizacji zmieniony zostanie całkowicie system łupu z potworów jak i przedmioty, które pozostawiają po sobie poszczególni przeciwnicy. Z tego względu chwilowo pojedynczych zmian w łupach nie będzie." ~Altrel

Dziękuje dobranoc. Zamykam.

Cytowałem to, bo widze że główną przyczyną jest loot mobków
cewix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin