Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-11-17, 12:42   #1
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie Zdjęcie Tygodnia #8 - Walka z najeźdźcą

Tydzień eksploracji i obcowania z innymi kulturami już przeminął, więc czas rozliczyć bohaterów z ich dokonań!


Miejsce 1

Zdobył ukrywający się Nicos! Oby "bycze mordy" nie były przekupne i nie wydały go wrogowi. Gdyby jednak tak się zdarzyło, to mamy nadzieję, że Elficki Amulet posiadający 999 ładunków i chroniący 5% przed każdym rodzajem obrażeń pomoże mu w ucieczce. Dodatkowo oczywiście Nicos otrzymuje puchar oraz 14 dni statusu szlacheckiego!

Ukryty tekst:


Po starcie Wojny z Gildia "Dead ots" nie mialem innego wyboru i musialem sie schowac na pare dni aby zebrac sily do walki.
Udalo mi sie znalesc schronienie u Minotaurow, lecz musialem zakrywac swoj wyglad bo te bycze mordy uwazaja ze to niby JA jestem szkaradny, a nie oni.
No ale nic nie poradze, jakos przezyc trzeba.


Miejsce 2

Zajmuje Enhydra Lutris skrupulatnie prowadząca własny dziennik podróżniczy! Opublikowanie jednej ze swoich podróży z pewnością, pomoże w wyprawach innym śmiałkom... lub po prostu będzie dobrą anegdotką do opowiadania w karczmie przy piwie. Tak czy inaczej, ta dzielna podróżniczka otrzymuje 7 dni statusu szlacheckiego!

Ukryty tekst:
Dziennik podróżniczy Enhydry Lutris

Dzień 11

Czyżby ta kopalnia była opuszczona? Nie spotkałam nikogo przy wejściu, no może oprócz węża, który próbował mnie ukąsić! To życie podróżnika jest pełne niebezpieczeństw, ale czy to nie jest najpiękniejsze w tym wszystkim?
No nic, wąż niestety odszedł do lepszego świata, ja ruszam dalej...
Co moje oczy widzą! Jednak kopalnia nie jest opuszczona.
Ale co? Zaraz! Wszyscy wiemy, że w tych okolicach żyje wiele ras, ale by żyły razem? Koło siebie? Póki co chyba mnie nie zauważyli, jest dość ciemno...
Nie wiem czy robię dobrze, ale ciekawość, ta cholerna ciekawość. Jak to możliwe, że tutaj, w tym miejscu tyle ras współżyje w pokoju?

NA RANY DUGIONA! Gdy tylko mnie zobaczyli rzucili się na mnie, wszyscy jak stali. Nie zdążyłam wydusić słowa, ledwo udało mi się uciec! Nie są gościnni, musiałam opuścić to miejsce.



A w tym tygodniu...

Czego pragną? Czym się szczycą? Czego sobie Bóstwa życzą?
Odwiedziny bohaterów w rozmaitych zakamarkach świata Altaronu doprowadziły do wzmożonych działań abitańskiego najeźdźcy! Te bezbożne dzikusy swą brutalnością i głoszonymi herezjami wywołały gniew Bogów. Śmiałkowie ruszajcie stawić im czoła!
Udokumentujcie swoje sposoby na pozbywanie się abitańskiego wroga i nie zapomnijcie okrasić ich ciekawym opisem lub historią. Zwycięzca otrzyma puchar, 14 dni statusu szlacheckiego oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 talarów! Natomiast osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma 7 dni statusu szlacheckiego i nagrodę pieniężną w wysokości 5 talarów.

REGULAMIN

  1. Zdjęcia publikujemy od momentu ukazania się tego posta do godziny 23:59 dnia 11 listopada 2017 roku;
  2. Każdy gracz może wysłać wyłącznie jedno zdjęcie, z jednego konta i w wypadku wygranej nagrody zostaną mu przyznane na konto, z którego zdjęcie to opublikował;
  3. Główny bohater zdjęcia i publikowanych przygód musi być tą samą postacią, która przypisana jest do konta jako główna i wyświetla się pod nickiem z forum;
  4. Obowiązuje zakaz używania Photoshopa oraz innych programów do przerabiania screenów z gry;
  5. Wszelkie przejawy oszustw i ich prób skutkować będą wykluczeniem z tego oraz przyszłych konkursów;
  6. Konkurs dotyczy wyłącznie świata cPvP.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-17, 15:32   #2
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie



Dzień 16
Walka wciąż trwa mimo kurczących się zapasów amunicji wciąż stawiamy opór.
Udało nam się pozbawić życia większość najeźdzców. Pozostali, dowództwo tej śmiesznej armii chowa się w swoich norach. Pozostało tylko wcielić w życie najgorszą częśc planu naszego dowództwa generalnego. Z obawy przed armia nieumarłych abitanczyków wydany został rozkaz palenia zwłok wroga. Może smród palonych ciał zniechęci resztę i wycofają się - przyczółek na bramie Hernasa, będzie znów nasz.



Bardzo dziękuję Lilith Warhallyah za pomoc ! ;)
__________________
~`' .Fabulis non expletur venter. '`~

Ostatnio edytowane przez poiuyt321 ; 05-11-17 o 17:04
poiuyt321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-17, 21:57   #3
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Nazwa:  konkurs.jpg
Wyświetleń: 431
Rozmiar:  306.7 KB



"Siedzę w obłokach i popijam szprycer"
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-11-17, 23:49   #4
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie



Złe wieści! Wszyscy skupiliśmy się na pilnowaniu Abitańskich bezbożników zamkniętych w obozach! Jak mogliśmy być tak krótkowzroczni! Wędrując po najdalszych górskich szlakach, napotkałem dziwną wioskę zamieszkałą przez te plugawe bestie! Penetrując ten górski teren wdrapałem się na pewien górski szczyt i moim oczom ukazała się drewniana forteca ! Co oni tutaj kombinują? Czyżby to przygotowania na przybycie Abitańskiego Króla ??
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-11-17, 16:53   #5
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Tydzień walk z najeźdźcą dobiegł końca. Czas podsumować dotychczasowe dokonania śmiałków! Dużo tego nie ma, więc do roboty!

Miejsce 1

Zajmuje Patho, która wraz z Lilith Warhallyah dzielnie walczyła przeciwko barbarzyńskim dzikusom. O tak, te kobiety nie boją się pobrudzić sobie rąk, ba są nawet gotowe zastosować równie barbarzyńskie praktyki, co wrogowie. W każdym razie najeźdźcy długo nie zapomną zapachu palonych ciał swych braci. Patho zdobywa też puchar, 14 dni statusu szlacheckiego oraz 10 talarów!

Ukryty tekst:


Dzień 16
Walka wciąż trwa mimo kurczących się zapasów amunicji wciąż stawiamy opór.
Udało nam się pozbawić życia większość najeźdzców. Pozostali, dowództwo tej śmiesznej armii chowa się w swoich norach. Pozostało tylko wcielić w życie najgorszą częśc planu naszego dowództwa generalnego. Z obawy przed armia nieumarłych abitanczyków wydany został rozkaz palenia zwłok wroga. Może smród palonych ciał zniechęci resztę i wycofają się - przyczółek na bramie Hernasa, będzie znów nasz.



Bardzo dziękuję Lilith Warhallyah za pomoc ! ;)


Miejsce 2

Zajmuje Szprycer, który gotowy jest"naszprycować" abitańskie monstra runami gradobicia! Oby powstałe od tego guzy wybiły im z głowy barbarzyńskie pomysły. Szprycer zdobywa też 7 dni statusu szlacheckiego oraz 5 talarów!

Ukryty tekst:




"Siedzę w obłokach i popijam szprycer"

Na chwilę obecną jest to ostatni konkurs dot. zdjęcia tygodnia. Do tematu wrócimy być może w przyszłości, w tej lub lekko zmienionej formie. Tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Listopadowa Promocja", w którym wygrać można gadżety z logiem Altaronu.

We własnym imieniu chciałbym podziękować również dla Raffarda aka Siupek - to on trudził się nad przygotowywaniem postów dotyczących konkursu i właśnie dzięki niemu mogliście uczestniczyć w tej zabawie, i wygrywać upominki. Z racji tej przygotowałem dla niego specjalną nagrodę - puchar oraz malutki stateczek, który (mam nadzieję) przypominać mu będzie naszą wspólną żeglugę na morzu zwanym "Praca dla Altaronu"!
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 12-11-17 o 17:08
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-11-17, 17:14   #6
dzigidzag
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 89
Domyślnie

Pacca mu daj lepiej a nie jakiś stateczek, bo jeszcze Ci odpłynie i nie będzie komu pisać konkursów
dzigidzag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin