Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-05-11, 19:00   #1
Bombograd
 
Avatar Bombograd
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie Strona Altarona

Witam piszę ws. strony gry. Moim zdaniem jak na gre i na szybki rozwój gry strona jest bardzo słaba a zwłaszcza dlatego, że brakuje opisów z gry. Szczerze mówiąc jak wchodzi się na stronke i widzi się taką "pustke" odechciewa się dalszej gry bo napewno były takie osoby, które na widok stronki zrezygnowały z pobierania klienta nie dając szans tej grze. Tak wiem mozna mówić, że gracz ma poznać gre sam itp. itd. Ale zrobic spis itemków, czarów czy tez zrobic ranking byłby dużym plusem i pomógłby graczom bo to jednak my gramy i można powiedzieć, że utrzymujemy w jakimś sensie serwer:) a ranking byłby miejscem, gdzie można się pochwalić swoim skillem :B
Myślę że większość graczy jest podobnego zdania.
Bombograd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-11, 19:04   #2
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Ale wypociny. A ja myślę, że pleciesz farmazony.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-11, 19:09   #3
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

Ja tam nie mam potrzeby chwalić się skilem czy przeglądać spis itemów, wole żeby serwer utrzymał sie w klimacie RPG, mi w niczym wygląd strony nie przeszkadza
Seku88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-11, 19:10   #4
zelan
 
Avatar zelan
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

O spis już tyle osób prosiło... i tyle razy wszystkie te prośby były odrzucane. Takich rzeczy raczej nie będzie, gdyż żadna oficjalna strony gry nie zawiera opisów elementów rozgrywki. Nie patrz na tą stronę, jak na stronę ots. Oficjalne strony powinny mieć tzw. przewodnika, który objaśnia mechanizm gry(bardziej rozbudowanego niż dotychczasowe poradniki).
Ale z jednym się zgodzę, strona jest bardzo uboga, kiedy pierwszy raz ją zobaczyłem byłem wręcz pewny, że to dopiero testy, a sama gra nie jest w obiegu.
zelan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-11, 19:22   #5
Bombograd
 
Avatar Bombograd
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Moze i macie racje, co do spisu ale jednak stronka wymaga poprawy i dopracowania tak jak wyżej napisane jest "uboga" :p może nie do końca napisałem tak jak miało to wyglądać bo bardziej mi chodziło o dopracowanie stronki a do tego napisałem przykłady, które są mniej istotne poprostu chciałem aby było coś z gry dodane na stronce, żeby uchylić rąbek jej tajemnicy:)
Bombograd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-11, 19:37   #6
Xedro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 2
Domyślnie

Strona jest bardzo słaba.
Ogólnie jak same zabezpieczenie (jeśli można to tak nazwać) klienta xD!
Xedro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-11, 19:50   #7
demonks
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

strona mogła być lepsza ale na pewno niebedzie spisu utemkow itp i rankingu.
Mogliby dodać spis graczy alfabetycznie (niechodzi mi o ranking) bez lvl
demonks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-11, 19:51   #8
Gibon
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Seku88 Zobacz post
Ja tam nie mam potrzeby chwalić się skilem czy przeglądać spis itemów, wole żeby serwer utrzymał sie w klimacie RPG, mi w niczym wygląd strony nie przeszkadza
A w czym ranking czy spis itemkow ci przeszkadza w odkrywaniu questow albo mapki??

Zapewne dlugo nie pobijecie rekordu sprzed tygodnia poniewaz nowych osob ten server malo pozyskuje a czesc tez odchodzi po wbiciu np 10 lvla i muszacego szukac np swojej gildi 20min a pozniej jeszcze kombinowac jaki czar co daje bo opis jest pokazany dopiero jak sie go kupi...

Wogole ladnie zescie sie wysrali z tym klimatem RPG jakbyscie tak chcieli ten klimat to slownictwo tez byscie takie stosowali a nie ciegle jakies wyzwyska i przeklenstwa na czacie gry...

BTW ja juz znalazlem miejscowke ktora kfalifikuje ta gre do ots gdyby nie to ze potrzeba troche kasy na waste to mysle ze juzby co najmniej 80lv rycerz byl. ;)

Niektore zeczy tez sa zjebane dokladnie tak jak na ots np. Czar spontaniczny nie leczy w ruchu paralizu i to jest dosc denerwujace jak bije moba on na redzie ucieka zajebie mi parala i ja musze stanac (doslownie nie tylko puscic strzalke ruchu) a on mi spierdala, druga taka rzecz to ze late tawis (leczenie z otrucia) tez nie leczy w ruchu... zenada.

Pozdro and potancz.
Gibon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-11, 21:07   #9
demonks
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

jak ci sie niepodoba niegraj. Gra stworozno po to by kazdy mogl wszystko sam odkrywać przywrucić czasy tibi przed 7.8
demonks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-11, 22:38   #10
Xedro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał demonks Zobacz post
jak ci sie niepodoba niegraj. Gra stworozno po to by kazdy mogl wszystko sam odkrywać przywrucić czasy tibi przed 7.8
No rzeczywiście masz pojęcie o Tibii 7.8 jak administracja serwera o słowie hacking i modyfikacji klienta xD
Xedro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin