Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-11-15, 12:36   #31
Kornelia
 
Zarejestrowany: Paz 2015
Postów: 18
Domyślnie

Własnie jak tak miałem wczoraj magiem.... ile moge ustac na opacie jak mam 460hp połtorej sekundy?
Kornelia jest nieaktywny  
Stare 30-11-15, 13:04   #32
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Myśle, że większość graczy jest pozytywnie zaskoczona wprowadzeniem anty-kicka. Zamiast sugerować, że wszyscy będą nadużywać na potęgę tego systemu by mieć szybkie tp do miasta to lepiej zaproponuj lepsze rozwiązanie. Jeżeli potwory miałyby przestać atakować w przypadku kicka/braku prądu itp to też nie byłoby za ciekawie. Teraz na grupowym huncie blokerowi pada net to pozostali ubijają mobki i czekają aż ponownie sie zaloguje. Jeżeli przy kicku moby przestawałyby atakować blokera tylko rzucałyby sie na shooterów to byłoby gorzej, czy nie? Mielibysmy wtedy 3 deski - shooterów i blokera, który się loguje np po minucie.
carlcoxxx jest nieaktywny  
Stare 30-11-15, 13:15   #33
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ja bym poczekał na to jak to wyjdzie w praniu. Cofnąć system zawsze się da. Całkiem jednak możliwe, że administracja przygotowała 30dniową niespodziankę dla oszustów.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 30-11-15, 13:23   #34
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Domyślam się, że wyciągnięcie wtyczki będzie banem albo kasacja. Jednakże nie jest sztuką zapchac łącze. Teraz wszyscy tak gadają, że nikt nie będzie nadużywać tego systemu, a za miesiąc wszyscy będą mieli poinstalowane programy, albo przyciski do wyłączania routera przy klawiaturze. Jak bloker zginie wyjdzie na to samo, co przy przerzuceniu się potworów, ewentualnie można uleczyć. Proponuję zmienić nazwy z nonpvp na Easy Mode, a pvp na hard Mode. Wtedy możecie wprowadzać różne zmiany na różnych modach. Oczywiście nazwa podana tylko w celu zobrazowania.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 30-11-15, 17:03   #35
vapros
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 11
Domyślnie

a gdy gra sie zawiesi czyli nei wysyla sygnałów do was czy cos tez działa
vapros jest nieaktywny  
Stare 30-11-15, 19:53   #36
Ditos
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 47
Domyślnie

E tam, w diablo sie to samo robiło na hardcorze xD
Ditos jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 08:48   #37
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Wytłumaczę wam jak może zostać zastosowany ten system, bo zbyt krótcy jesteście żeby na to wpaść.

1. Rycerz wbiega na resp, przebiega wszystkie potwory, podbiega w miejsce w którym nie ma respa, wybiega za ekran potworom leczy się i wyciąga wtyczkę. Resp zlurowany, rycerz w temple bez strat może iść expic.

2. Gracz expi na potworach, nagle zauwazyl na akus bali, że ktoś biegnie go zabić, luruje kilka potworów wybiega za ekran zakłada utamo ringa i wyciąga wtyczkę.

3. Gracze expia, nagle w środku respa zauważyli ze nie mają supli, luruja potwora, wybiegają za ekran, utamo ring, wtyczka.

4. Expimy na hmmm... Demonach i nie chce nam się przebiegać warlockow z powrotem, wykorzystujemy wszystkie suple, potwór, utamo ring wtyczka.

5. Expimy na respie, nagle dowiadujemy się, że w mieście nasi przeciwnicy zabili kogoś od nas. Potwór, utamo ring, wtyczka.

6. Expimy w druzynie, bloker padł, nie pyklo. Potwór utamo ring, wtyczka.

7. Babcia wola Szewczyka w środku expa na obiad. Potwór, utamo ring, wtyczka.

No c'mon pvp, wiem że znacie więcej przykładów, czemu mam to za was robić?
Przestań pieprzyć bo Twoje rozkminy to jakiś kiepski dowcip mam ryzykować deda bo chce iść do miasta ?

Człowieku idz na powietrze ochłoń, wyjdź na dwór przewietrz się.
Administracja tak zadecydowała i to ich sprawa nie chcesz to nie graj.
Oby działało to jak niema pinga od razu a nie po jakis 5 sec bo to bez sensu.
A w ogóle to niech nie działa to na pvp bo im to wszystko przeszkadza.
Dather jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 16:35   #38
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
Przestań pieprzyć bo Twoje rozkminy to jakiś kiepski dowcip mam ryzykować deda bo chce iść do miasta ?

Człowieku idz na powietrze ochłoń, wyjdź na dwór przewietrz się.
Administracja tak zadecydowała i to ich sprawa nie chcesz to nie graj.
Oby działało to jak niema pinga od razu a nie po jakis 5 sec bo to bez sensu.
A w ogóle to niech nie działa to na pvp bo im to wszystko przeszkadza.
Wpadłeś w taki szał ze nie zauważyłeś, że napisałem aby działało to tylko na non pvp. Ja wiem, że ty masz swój świat i chcesz zabijać potworki. Niestety na innym świecie to nie zadziała.
Boltzer jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 16:39   #39
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Eremce ma racje, beka z tego systemu, którego można wykorzystać na wiele sposobów.




Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Całkiem jednak możliwe, że administracja przygotowała 30dniową niespodziankę dla oszustów.

Chyba dla wybranych oszustów.
Graata jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 16:53   #40
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Zgłosił Pan 1 osobę z drużyny przeciwnej podczas gdy z Pańskiej przynajmniej 2 osoby zrobiły dokładnie to samo zabijając się w trakcie/po walkach, by niczego nie stracić. Sugerowanie na każdym kroku, że są równi i równiejsi jest nie na miejscu, nikt nie został za to ukarany, doskonale Państwo wiedzieli kiedy wchodzi poprawka, gdyż byliście o tym poinformowani z wyprzedzeniem.
Altrel jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin