Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-07-15, 22:04   #21
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Noratl ja wbiłem zwiadkiem 170 dysta przed resetem deal with it
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 01-07-15, 23:10   #22
brave
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał sebastianix Zobacz post
Tylko ze wojownikiem sile, bron i zrecznosc możesz wszystko wbic recznie do 100 poziomu. Magiem pny juz musisz zaczac rozdawać od 55 max. Więcej ręcznie nie wbijesz.

Z resztą mag na początku jest najcięższą profesją i najbardziej kosztowną.
Co z tego, że wbije 100 skille ręcznie jak nic mi to nie daje. Ciągle jestem gówniakiem, tak jak powiedziałem na magu poświęce 2-3 dni i moge maxować już sobie mlv pnami, a wojkiem muszę poświęcić tygodnie jak i nie miesiące na to, żeby wbić sensowne skille i wtedy dopiero rozdać pny W DODATKU W 1 UMIEJĘTNOŚĆ, A DO TRENOWANIA MAM AŻ 3.
__________________
'...milion sposobów na to, żeby żyć - wybieram wszystkie...'

17:40 Arkon [CBA]: pozatym ja nie zgłaszam ja działam
brave jest nieaktywny  
Stare 01-07-15, 23:27   #23
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Napisał sebastianix Zobacz post
Tylko ze wojownikiem sile, bron i zrecznosc możesz wszystko wbic recznie do 100 poziomu. Magiem pny juz musisz zaczac rozdawać od 55 max. Więcej ręcznie nie wbijesz.

Z resztą mag na początku jest najcięższą profesją i najbardziej kosztowną.
pvp przeprasza

zwiad do reworku
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 02-07-15, 06:58   #24
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał brave Zobacz post
Co z tego, że wbije 100 skille ręcznie jak nic mi to nie daje. Ciągle jestem gówniakiem, tak jak powiedziałem na magu poświęce 2-3 dni i moge maxować już sobie mlv pnami, a wojkiem muszę poświęcić tygodnie jak i nie miesiące na to, żeby wbić sensowne skille i wtedy dopiero rozdać pny W DODATKU W 1 UMIEJĘTNOŚĆ, A DO TRENOWANIA MAM AŻ 3.
Ok. Magiem wbijesz mlvl szybko... Ale jak masz kasę i lvl na robienie chociaż pocisków. Ryc może skillowac już od wejścia do neolith z licor.
Ale trzeba wziąć pod uwagę że expiac solo magiem na niskim lvl to mega meczarnia... Dopiero jak masz gfb, to jakoś idzie - oczywiście pod warunkiem że zainwestujesz kupę kasy w robienie runek i rozdasz PNy. Rycem wbijasz 60 skille expiac na luzie do 20 lvl na czerwiach czy krasnalach. Później poskillujesz kilka razy na afk i lecisz dalej z szybkim, tanim expem i do tego dobrze zarobkowym.
A to że wbijesz skille i jesteś gówniakiem to normalne... Ale mag wbije mlvl i też jest gówniakiem do ok. 100 lvl aż ma tyle hp co woj na 50? Lvl. A 50 lvl wbijesz szybko wojem ze skillami ok.70-80.
Dodatkowo jak woj wbije skille i rozda pn to już więcej nic nie robi tylko expi, a mag przez całe życie musi robić sobie runy na exp... No chyba że uda mu się je kupić, co się rzadko zdarza.
I tak prawdę mówiąc to woj skilluje 2 skille - atak i siłę, bo obronę wbija przy okazji skillowania 1h albo siły. Do tego expiac, skille też dobrze wchodzą. Zręczność jest dodatkiem, którego tak naprawdę Ryc nie potrzebuje, bo zwiększa szanse na kryta, co jest fajne ale nie niezbędne.
Pawlo182 jest nieaktywny  
Stare 02-07-15, 07:24   #25
brave
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 213
Domyślnie

Widzę, że nigdy nie grałeś wojownikiem skoro mówisz o
'Rycem wbijasz 60 skille expiac na luzie do 20 lvl na czerwiach czy krasnalach. Później poskillujesz kilka razy na afk i lecisz dalej z szybkim, tanim expem i do tego dobrze zarobkowym.'
Expie robiąc 250k/h ale tam wyciągam na 400 mikstur many GÓRA 4-5k, żebym zarobił musze iść na expa gdzie robię 70k/h i wtedy rzeczywiście jest TANI EXP I DO TEGO DOBRZE ZAROBKOWY, ale 'szybki'? Nie powiedziałbym.
Dodam, że znam osobę która 80-90 magiem wyciągała 400k/h i zarobiła przez 7 lvl +/- 30-40t.

'I tak prawdę mówiąc to woj skilluje 2 skille - atak i siłę, bo obronę wbija przy okazji skillowania 1h albo siły. Do tego expiac, skille też dobrze wchodzą. Zręczność jest dodatkiem, którego tak naprawdę Ryc nie potrzebuje, bo zwiększa szanse na kryta, co jest fajne ale nie niezbędne.'
Co z tego, że tarcza wbija przy skillowaniu któregoś z tego skilla, chcesz powiedzieć, że jak będę dawał pny w siłe/1h to z automatu też mi polecą w tarcze?

Jeszcez jedno, co do tego, że mag nie ma za co wbijać mlvl... Bzdura, każdy hlvl mag kupi runki, więc o czym ty mówisz?
__________________
'...milion sposobów na to, żeby żyć - wybieram wszystkie...'

17:40 Arkon [CBA]: pozatym ja nie zgłaszam ja działam

Ostatnio edytowane przez brave ; 02-07-15 o 07:43
brave jest nieaktywny  
Stare 02-07-15, 09:14   #26
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

A ja znam 20 rycerzy, którzy mają po górach talarów lekko na 100 lvl. Grają ryckami duchownymi 1h i robią 2 razy większe expy niż zwiad na tym samym lvl.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 02-07-15, 09:46   #27
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
A ja znam 20 rycerzy, którzy mają po górach talarów lekko na 100 lvl. Grają ryckami duchownymi 1h i robią 2 razy większe expy niż zwiad na tym samym lvl.
przesadzasz... różnica w expie to bonus nocny, tak to robimy te same expy...
od 90 lvl nie robie większych expów solo i zmieniać się to będzie bardzo powoli.


po za tym zaobserwowałem że bez rozdanych pnów ani palkiem, ani wojownikiem nie zrobicie profitów...
Noratl jest nieaktywny  
Stare 02-07-15, 11:55   #28
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Felczyk, odpuść już hate na mnie, "to nie ma sensu". I like you :D. To porównaj expa zwiada do 70-80 lvl do expa rycerza do 70-80 rycerza, licząc od 30 lvl, a nawet do 100. Kto ile expa będzie robił. Nie mówmy o większych lvl, bo wszystko zależy od tego, czy ktoś chce mieć kase czy robić duże expy. (Niestety u rycerza jest tak, że może to połączyć, u zwiadowcy nie).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 02-07-15, 12:06   #29
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Weź pod uwage to, że zwiadek skilluje ekspiąc, a rycerz pierw musi poświęcić tygodnie na skillowanie, a dopiero potem może z profitem poexpić.
Chyba że..
Cytat:
Napisał brave Zobacz post
żebym zarobił musze iść na expa gdzie robię 70k/h i wtedy rzeczywiście jest TANI EXP I DO TEGO DOBRZE ZAROBKOWY
A nawet z dobrymi skillami, bez rozdanych PNów nie mogłem iść na czerwone smoki, mógłbym próbować na kościane, ale exp na waste mnie nie interesował, dlatego robiąc przerwy w skillowaniu siedziałem na generałach / zielonych smokach (tam z minimalnym zarobkiem), dopiero po rozdaniu PN w 1h expienie na silniejszych mobach nabrało sensu.

Tak więc powtarzam, nie porównuj sytuacji ze skillującym na respie zwiadkiem, do rycerza który wbił dobre skille poświęcając czas, bo musiałbyś w to wliczyć czas potrzebny na skillowanie.

PS. może wybrałeś złe subprofesje do pve, bo znajomy zwiadek robi kosmiczną kase na profanach.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 02-07-15, 12:45   #30
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Solo profany czy w teamie?? To też różnica.
Jakbym mógł sobie wyskillować postać na full afku to w dupie miałbym skilla na expie. Tydzień czy 2 bym "poskillował" i byłbym zadowolony. Bo skillowanie na full afku jest takie męczące.
Nie chce się kłócić więc to ostatni mój post.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin