Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-08-14, 09:24   #1
Akki
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 25
Domyślnie Krasnoludy

Witam, powoli zaczynają mnie męczyć wszelkie niedociągnięcia. W tym tygodniu zgłaszałem sytuacje gdzie zamiana ringu (aktywnego na placu z mniej niż 1 minuta) na nowy skutkowała "zjadaniem" nowego 10 min ringa. Oczywiście było to sprawdzone, ale na TEŚCIE nic nie wyszło, więc sorry taki mamy klimat.

Dziś mam kolejną wisienkę. Jak każdy z starych graczy pamięta misja na wyżynanie ideowców zawsze była katorgą. Jedynie pierwszy jej fragment można było robić na wszystkich odmianach krasnoludów. Przez 3 lata zrobiłem tą misję kilkukrotnie, a dziś ponownie zmuszony do tej idiotycznej misji wybrałem się na oficery. Niech chociaż exp jakiś leci. Siedziałem sobie godzinę lub lepiej, a tu takie cuda:





Przez cały czas katowania oficerów nie zaliczyło mi ani jednego. Rozumiem, że nowe rzeczy można nie wyłapać błędów, ale żeby jeszcze w starych rzeczach je mnożyć?!
Akki jest nieaktywny  
Stare 04-08-14, 09:33   #2
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Dziwne, robiłem te taski jakieś 10 dni temu i nie doświadczyłem żadnych problemów. Być może ten quest jest u Ciebie zbugowany, tak jak zadanie z ulotką w obozie szkoleniowym, które było u mnie niewykonalne bez "interwencji z góry"
carlcoxxx jest nieaktywny  
Stare 04-08-14, 11:10   #3
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Robiłem tego taska dosłownie 3 dni temu począwszy od zabicia 1000 szeregowców. Wszystko było wporządku.
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny  
Stare 04-08-14, 11:41   #4
Akki
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 25
Domyślnie

Cytat:
Napisał Breaner Zobacz post
Robiłem tego taska dosłownie 3 dni temu począwszy od zabicia 1000 szeregowców. Wszystko było wporządku.
Widzisz może szeregowce działają poprawnie, tu chodzi o misje niżej, która wliczała wszystkie kategorie. Denerwuje mnie już sam pomysł tej misji, a z brak czasu potęguję to uczucie. Człowiek znajdzie chwile, żeby wymęczyć to, broń boże nie jest to żadne przyjemne RPG (tak dla świadomości Administracji na przyszłość) a tu takie cuda.
Akki jest nieaktywny  
Stare 04-08-14, 11:42   #5
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Widzisz, to tak jak z czerwiami, kiedyś zaliczało każdego, teraz tylko zwykłe czerwie bez królewskich. Zapomnieli tylko zmienić w dzienniku, zapomnieli poinformować, zapomnieli uprzedzić, że to kompletna amatorka i mają w dupie informowania graczy o zmianach. Po prostu graczy mają w dupie. Czyli zmienili wymaganie misji nie pisząc o tym.

Oooooo Altaron nie zbalansowany........
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 04-08-14, 11:48   #6
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał Akki Zobacz post
Widzisz może szeregowce działają poprawnie, tu chodzi o misje niżej, która wliczała wszystkie kategorie. Denerwuje mnie już sam pomysł tej misji, a z brak czasu potęguję to uczucie. Człowiek znajdzie chwile, żeby wymęczyć to, broń boże nie jest to żadne przyjemne RPG (tak dla świadomości Administracji na przyszłość) a tu takie cuda.
Możesz mieć racje bo przypomniałem sobie że quest który zalicza wszystkie typy krasnali wziąłem przed ostatnim update lecz dopiero teraz go zrobiłem.
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny  
Stare 04-08-14, 12:51   #7
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czorny3303 Zobacz post
Może nie do tematu, ale może niech oni dają nam grać na teście, skoro tam wszystko działa, a testują na tym, gdzie my teraz gramy? Hmm?



Mustafa. JESTEŚ GENIALNY!!!111
jestem za tym by zamienić się z Administracją serwerami : > tam wszystko działa :D
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 04-08-14, 13:45   #8
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nie jest to błąd, pierwsza misja była nielogiczna i została naprawiona, skoro w pozostałych zabijać trzeba konkretny rodzaj krasnoludów to w pierwszej trzeba zabijać zwykłe, dziennik zostanie niedługo wymieniony.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin