Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-09-14, 10:25   #621
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne nogawice, królewskie tarcze, pary królewskich butów, kościste tarcze, smocze nogawice, smocze hełmy, pary smoczych butów, złote tarcze, złote zbroje, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
szymongal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-09-14, 07:34   #622
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, mosiężne zbroje, mosiężne tarcze, smocze tasaki, pogromcy, królewskie nogawice, mroczne halabardy, smocze hełmy, bitewne hełmy, złote tarcze, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-14, 07:32   #623
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne tarcze, pary mosiężnych butów, smocze tasaki, kościste hełmy, smocze zbroje, smocze hełmy, pary smoczych butów, bitewne pancerze, złote tarcze, złote zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-14, 13:44   #624
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

PVP

kolczatki, zbroje maga, smocze tasaki, królewskie pancerze, pary królewskich butów, królewskie hełmy, kościste hełmy, smocze zbroje, złote nogawice, pary złotych butów
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-14, 07:39   #625
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, nogawice maga, zbroje maga, mosiężne tarcze, pary mosiężnych butów, królewskie nogawice, królewskie tarcze, królewskie hełmy, kościste nogawice, pary kościstych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-14, 08:22   #626
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

PVP


. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, mosiężne hełmy, demoniczne pomioty, tizony, królewskie hełmy, kościste nogawice, smocze zbroje, pary smoczych butów, bitewne nogawice, złote hełmy
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-09-14, 07:32   #627
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, smocze tasaki, tizony, pogromcy, królewskie nogawice, gromy, mroczne halabardy, kościste nogawice, smocze zbroje, smocze hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-09-14, 10:02   #628
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, pary mosiężnych butów, mosiężne hełmy, smocze tasaki, demoniczne pomioty, odkażacze, królewskie nogawice, królewskie tarcze, pary kościstych butów, smocze hełmy
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-09-14, 07:43   #629
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, mosiężne nogawice, mosiężne hełmy, królewskie nogawice, kościste tarcze, kościste zbroje, smocze hełmy, bitewne tarcze, bitewne pancerze, bitewne hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-09-14, 07:50   #630
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, zbroje maga, pary butów maga, mosiężne zbroje, mosiężne nogawice, kościste zbroje, smocze zbroje, bitewne tarcze, bitewne nogawice, złote zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin