Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-09-14, 12:19   #41
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Ciekawi mnie tylko dlaczego większość filmików z woje altarońskich jest z otwartej, ale nie ważne. Dążę do tego oto przesłania:

Wy sobie walczcie w mieście, my będziemy na otwartej :) (chwila, chwila, przecież resp potworów to otwarta, a kto expi wojne wygrywa [czy to znaczy że nie walcząc w mieście i zabijając was na respach, uciekając na otwartą wygramy wojne? {BO WY NIE WYJDZIECIE NA OTWARTĄ<przypominam, walczycie na naszych zasadach, wasze skończyły się pół roku temu>}])

Temat prosty, wojny nie ma, bo kurwa macie problem z warmodem. My się nie będziemy w wasze chore gierki wciągać i pierdolić z wami w mieście (a wy sobie żyjcie w świadomości że nie ogarniamy walli, czy tam jakiej schizofrenii chcecie, mnie to osobiście jak i resztę klanu jebie).

Przypominam, walczymy chłopaki na naszych zasadach, nie na WASZYCH!:) A SPINANIE TEGO ETHEINECOSTAMJEB NIC NIE DA, expijmy, wtedy okaże się, kto lepszy ;]

P.S.

Pierdolenie że nikt nie gra, jest równie zabawne jak zdjęcie Bastka z nożem w ręce. Depo ciągle pełne, ciągle ktoś na expie, więc darujcie sobie, jak exority tak i druga strona!

KOCHAJĄCY WICHRA AKA BEZ SIUSIAKA

mUFASA :)
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 12:27   #42
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Pelne depo czyli Uiopek z Mervakisem ? xD
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 13:24   #43
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Cytat:
Przypominam, walczymy chłopaki na naszych zasadach, nie na WASZYCH!:) A SPINANIE TEGO ETHEINECOSTAMJEB NIC NIE DA, expijmy, wtedy okaże się, kto lepszy ;]
Wasze zasady też skończyły się tydzień temu :]
Mastach jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 15:16   #44
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Pelne depo czyli Uiopek z Mervakisem ? xD
Wiejesz hipokryzją, kolego który nie gra, a 'wojny już nigdy nie będzie'

W ogóle skąd w Was tyle nienawiści? I po co? Czujecie się lepsi? Hejterzy... Umrzyjcie.

Dedykuję to wjatrowi majstrowi, Cavekiemu, morgianowi nie, bo on powinien być izolowany i innym hipokrytom i pajacom.
https://www.youtube.com/watch?v=7D5Iv76coKw
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 15:43   #45
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Hipokryzja ? Hejterzy ? xD Poprostu smieszy mnie twoja postac i to co soba reprezentujesz w tej grze, nic na to nie poradze :D

A czy widzisz mnie zebym gral ? Zdanie podtrzymuje na temat wojny, bo ciezko nazwac te przepychanki wojna. Obecny stan rzeczy wskazuje na to ze wojny, zwlaszcza normalnej aka ciekawej juz nie bedzie. A to ze czasami zaloguje jak jest ktos do zabicia to juz inna sprawa :)
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 16:00   #46
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Hipokryzja ? Hejterzy ? xD Poprostu smieszy mnie twoja postac i to co soba reprezentujesz w tej grze, nic na to nie poradze :D

A czy widzisz mnie zebym gral ? Zdanie podtrzymuje na temat wojny, bo ciezko nazwac te przepychanki wojna. Obecny stan rzeczy wskazuje na to ze wojny, zwlaszcza normalnej aka ciekawej juz nie bedzie. A to ze czasami zaloguje jak jest ktos do zabicia to juz inna sprawa :)

Po prostu

1


@topic

Juleczko dla Ciebie wychwyciłem błąd tego pana!

@wjater

__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 17:12   #47
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
W ogóle skąd w Was tyle nienawiści? I po co? Czujecie się lepsi? Hejterzy... Umrzyjcie.
Nie pisz tak. :( Poza tym, Twój filmik jest be. Ten lepszy na hejterów. <3

https://www.youtube.com/watch?v=zp-1y8OaNk8

Co do tematu - wojna to stan wypowiedziany, nie mający nic wspólnego z działaniami, stan wojenny można utrzymywać przez wieki (tak jak tu od 3 lat), tak więc wojna "trwa", a trwa ona tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=cPYj-WeQ454 .
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 17:23   #48
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

@uiop

Nazywasz mnie hejterem ponieważ prowadzę dyskusję na temat wojny? Ciekawe. Póki co to ja słyszę w grze obraźliwe docinki z przeciwnej strony.
To, że nieraz mi puszczą nerwy i już naprawdę mam dość, jak np widzę wypociny maćka z askary, które nic nie wnoszą do tematu a mają na celu obrazić kogoś to inna sprawa.

@mustafa itp

Kilkanaście razy już pisałem dlaczego nie zaakceptujemy war mode, ale okej, napiszę jeszcze raz.
War mode wyglądałoby tak, że wysokie lvle od was bezustanie wpadały po ludzi z niskim lvlem od nas. Potem bawilibyśmy się w kotka i myszkę bo biegalibyście po mapie. Do tego ludzie są w 30 różnych gildiach.
Ponadto war mode nie wyłania silniejszej gildii ponieważ można go wygrać nie wychodząc na żadne battle.

Co do otwartej. Było jedno battle. Jak już również pisałem wcześniej było Was dwa razy więcej od nas i do tego mieliście pomiędzy nami kilka osób na noobharach. Nie wiem co dla was jest nielogicznego w tym, że wybraliśmy na starcie miasto.
Mieliśmy plan wyjść na otwartą, ale po przeanalizowaniu za i przeciw stwierdziliśmy, że dwukrotnie mniejszą ekipą nie będzie to korzystne dla nas starcie.
Cofneliśmy się więc do miasta, gdzie wbiliśmy po chwili skulle. Przy pierwszym starciu (to gdzie Fardon padł pierwszy raz) musieliśmy się cofnąć bo Ecrotha wbiegł w trapa (nie zabiliście go bo nie chcieliście wbić skulli i tu jeżeli byłby war mode to możliwe, że by się złożył, jednak jest to jedyna sytuacja gdzie przez brak war mode ktoś od nas nie padł). Potem już przy cmentarzy gdy wbiegł Selbo w trapa wszyscy od nas odpalili skulle i od tego czasu nie mieliście żadnych przeszkód by nas bić.
Spokojnie w tym mieście mogliście nas zamknąć. Do tego u nas, w kilku sytuacjach w pierwszej lini stały same magi z 50-100 poziomami z powbijanymi skullami. U was większość wysokich lvli biegało gdzieś, albo stali na samym końcu nie widząc nawet targetów. To naprawdę nie nasza wina, że ludzie od was boją się o lvl i z przodu musiały stać 100 poziomy gdy mieliście w zanadrzu sporo ponad 200, których wcale nie byłoby tak łatwo poskładać gdybyście się potowali nawzajem. Ludzie od Was nie podchodzili w ogóle na m walle i mieliśmy naprawdę ułatwione zadanie.

Skąd stwierdzenie, że macie przewagę na otwartej jeżeli nie było żadnego open battle? Obieramy zawszę korzystną dla nas taktykę, gdy stwierdzimy, że bardziej opłacać się będzie wyjść na otwartą to na nią wyjdziemy.

Stwierdzenie, że trzeba się bić na czyichś zasadach jest idiotyczne. Zasady można narzucać jak się rządzi serwerem. Po update gdy grało od nas mało osób, a Ci co grali expili postacie mogliście robić co wam się podoba bo nikt się wam nie przeciwstawiał. Teraz gdy jest "wojna" to wasze zasady możecie sobię za przeproszeniem w dupę wsadzić.
To, że ludzie od nas nieraz nie wyjdą z pz gdy lata od was horda noobharów też nie jest zbyt dziwnym faktem. Walka z noobharami to jak walka z wiatrakami. Co z tego, że zabije 20x jakiegoś 30 maga, spadnie mu z 10 poziomów ale dalej będzie miał tą bułe. Śmierci noobharami nic nie znaczą więc nie widzimy sensu bawienia się z wami w taką grę.

Ostatnia sprawa, mówicie, że też walczymy noobami. To uświadomię Was, że 80% naszej ekipy nie ma innych postaci. Kilka osób raptem wyexpiło magów po popsuli swoje postacie źle rozdawając pny i stały się one bezużyteczne. Kilka osób dostało od nas delete, w tym ja i walczymy tym co mamy.
I co do cholery ma za znaczenie, że mamy samych magów? Wcześniej ludzie robili zwiadów bo miało się nimi bułe i dobrze leczyło. Nie będą od nas, niektóre osoby walczyły popsutymi postaciami bez buły bo wy takimi chcecie się bić.


Nudzi mnie już ta cała kłótnia więc jest to mój ostatni post w tym temacie.
Dalej będziemy Was bić, dalej będziemy biegać magami. Nie będziemy bawić się w gierki z waszymi noobharami. Jeżeli uznamy za stosowne wyjść na otwartą to wyjdziemy, jeżeli nie to nie, proste. Dalej możecie również pisać "niema wojny" a ja dalej będę umieszczać w moim temacie fragi. Nie przyjmiemy war mode i za przeproszeniem koło chuja mi lata co z tym faktem zrobicie. Niektórzy od was dalej expią więc będziemy ich dalej zabijać, a wy możecie dalej siedzieć na noobharach i spinać się na forum.

Pozdrawiam
Caveki
Magnaturon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 17:35   #49
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
@uiop



Dalej będziemy Was bić, dalej będziemy biegać magami. Nie będziemy bawić się w gierki z waszymi noobharami. Jeżeli uznamy za stosowne wyjść na otwartą to wyjdziemy, jeżeli nie to nie, proste. Dalej możecie również pisać "niema wojny" a ja dalej będę umieszczać w moim temacie fragi. Nie przyjmiemy war mode i za przeproszeniem koło chuja mi lata co z tym faktem zrobicie. Niektórzy od was dalej expią więc będziemy ich dalej zabijać, a wy możecie dalej siedzieć na noobharach i spinać się na forum.

Pozdrawiam
Caveki

To ja odpowiem tylko na to, co w cytacie. Dalej będziemy Was bić, będziemy bawić się w gierki z waszymi noobharami. Jeżeli uznamy za stosowne wyjść na MIASTO to wyjdziemy, jeżeli nie to nie, proste. Dalej możecie również pisać "JEST WOJNA" a ja dalej będę MIAŁ WYJEBANE NA TWOJE FRAGI. Nie przyjmiECIE war mode BO SIE #$#@! BOICIE WPIERDOLU ALE TEŻ za przeproszeniem koło chuja mi lata co z tym faktem zrobicie. od was NIKT NIE expi więc NIE MA KOGO NAWET zabijać, a wy możecie dalej siedzieć na noobharach i spinać się na forum.

Pozdrawiam
Mustafa


JAK motyla noga WIDZISZ, DZIAŁA TO W DWIE STRONY! I MASZ RACJE, NIE WYPOWIADAJ SIĘ.
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!

Ostatnio edytowane przez mody189 ; 05-09-14 o 17:45 Powód: Uiopek powiedział że dostanę bana za wulgaryzm więc edytuję :*
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 17:57   #50
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Nie piszcie z mustafą bo to sensu nie ma, wy go karmicie, wiecie jaki on znerwicowany jak nikt na forum nie pisze. Siedzi na altaronie i tylko na pasku przełącza z altaronu na forum i odświeża z nadzieją, że już ktoś coś napisał :)

a wojna to będzie wtedy kiedy u jednych i u drugich ludzie zaczną grać systematycznie, a nie te garstki bidulki po 5 osób na krzyż
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin