Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-06-15, 23:31   #1
brave
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 213
zły Umiejętności wojownika/zwiadowcy vs umiejętności Maga.

Chciałbym zauważyć, że warto byłoby zmienić ilość pn potrzebnych na rozwój umiejętności u wojownika i zwiadowcy, ponieważ mag do wbijania ma :
siłe do 40(?)
mlvl (maxujemy)
A taki wojownik ma do wbicia.
-mlvl, żeby dobrze się leczyć
-siłe
-1h i tarcze lub tylko 2h
Podobnie jest u zwiadowcy, tutaj trzeba wbić:
-siłe
-zręke(oczywiście można stać godzinami i klikać na wode)
-dystans.
Taki 100 mag, ma około 40 siły wbitej i 150-160 mlvl.
Chcialbym 100 wojownikiem mieć 160 siłe 160 1h i 160 tarcz i 24 mlvl (bo na takim chyba sie blokuje).
__________________
'...milion sposobów na to, żeby żyć - wybieram wszystkie...'

17:40 Arkon [CBA]: pozatym ja nie zgłaszam ja działam

Ostatnio edytowane przez brave ; 30-06-15 o 23:37
brave jest nieaktywny  
Stare 30-06-15, 23:36   #2
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Pomijam fakt, że u rycka silę, tarcze i 1h możesz wyskillowac do 120+(dla wytrwałych). Zręka u zwiada do 160 luzem a dyst można do 140+ (dla wytrwałych).
A spróbuj magiem wyskillować mlvl do 100 :)
inbass jest nieaktywny  
Stare 01-07-15, 06:54   #3
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał inbass Zobacz post
Pomijam fakt, że u rycka silę, tarcze i 1h możesz wyskillowac do 120+(dla wytrwałych).
Skill 1h powyżej 110 wbija się już jakieś ~18 godzin, więc powiedziałbym że 110+. Ładnie leci podczas ekspienia, ale chcąc poexpić na czerwonych smokach, musiałem go wyskillować i rozdać PNy, wcześniejsze próby były porażką.

2h z tego co wiem, idzie wolniej (100 2h wbija się jak ~110 1h)

Siła idzie troche szybciej, a w przypadku rycerza 1h, mając 110 wbitej ręcznie, nie musimy sie śpieszyć i możemy wbijać stopniowo coraz większą siłę (1h do samodzielnej gry jest potrzebny znacznie wcześniej, żeby nie wastować).

Obrone skillując na 2 mobkach, można wbić spokojnie powyżej 120, leci jak dyst u zwiadka, z tą różnicą że rycerz nie wbije obrony na respie.

Tak więc biorąc pod uwage szybkość wbijania skilli przez wszystkie profesje, wydaje mi się to zbalansowane. Przy czym fakt jest taki że rycerz musi najwięcej skillować.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 01-07-15 o 06:59
neilran jest nieaktywny  
Stare 01-07-15, 14:32   #4
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Cytat:
Napisał inbass Zobacz post
Pomijam fakt, że u rycka silę, tarcze i 1h możesz wyskillowac do 120+(dla wytrwałych). Zręka u zwiada do 160 luzem a dyst można do 140+ (dla wytrwałych).
A spróbuj magiem wyskillować mlvl do 100 :)
Dodajmy do tego skillowanie wojem/zwiadem full afk gdzie mag musi napierdzielać runki na manasach żeby wbić cokolwiek i mieć komu te runki sprzedawać. Z miłą chęcią poskillowałbym mlvl do 100 na full afku przy zainwestowaniu paru talarów.
kaos jest nieaktywny  
Stare 01-07-15, 22:00   #5
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaos Zobacz post
Dodajmy do tego skillowanie wojem/zwiadem full afk gdzie mag musi napierdzielać runki na manasach żeby wbić cokolwiek i mieć komu te runki sprzedawać. Z miłą chęcią poskillowałbym mlvl do 100 na full afku przy zainwestowaniu paru talarów.
zrobiłem kalkulacje na zwiadowcy i na 137 skilu dysta, skil wchodzi mi ~7h

gdzie siła na 100 mi idzie prawie tyle samo, cóż z tego że mogę dostawić na full afk jak nigdy w życiu nie wbije 130, bo to strata niesamowitej ilości czasu, luffy skilował praktycznie non-stop 2 miesiące żeby wbić to 130 2h.
w tym czasie wbił by palkiem 100+ lvl i niesamowite skile, nie rozdając pnów.

przed resetem wbiłem palkiem 147 skil ręcznie (leciało już jakoś 7-8h na skill) i dał bym radę dużo większy gdyby nie wojna, więc nie płaczcie że palek chujowy, jak nie poświęciliście czasu na trening...
Noratl jest nieaktywny  
Stare 01-07-15, 22:04   #6
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Noratl ja wbiłem zwiadkiem 170 dysta przed resetem deal with it
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 30-06-15, 23:40   #7
brave
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 213
Domyślnie

Ok, wyskillam wszystko do 120 na 100 lvl i rozdam pny, to bede mial wszystko na 160 ?
Mag wbija 60-70 mlv i ma wolne, bo reszta leci na pnach, a jakie skille mam wbic recznie wojkiem...?
__________________
'...milion sposobów na to, żeby żyć - wybieram wszystkie...'

17:40 Arkon [CBA]: pozatym ja nie zgłaszam ja działam
brave jest nieaktywny  
Stare 30-06-15, 23:52   #8
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Porównaj dmg maga z 200mlvl do zwiada (wszystkie skille) 200lvl, tak samo woj 200 all (identyczne profesje). Mag będzie nikim.
inbass jest nieaktywny  
Stare 01-07-15, 08:09   #9
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@Inbass
Tym, że mag będzie nikim to mnie zabiłeś. Mag im ma większy lvl tym jest lepszą postacią i coraz bardziej odstaję od innych profesji, oczywiście, jeżeli mówimy o pvp. Jeżeli mowa o pve to proponuje robić rycerzy. Mag w późniejszej fazie gry jest najlepszą postacią.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 01-07-15, 09:56   #10
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

@CySIO
Napisałem to trochę 'od tak o' bo nie mam możliwości tego sprawdzić. Musiałbym na serwerze testowym zrobić wszystkie postacie, z takimi skillami. Z doświadczenia pve mogę powiedzieć, że gdyby jakikolwiek zwiad duch-ele/rycek duch-ele miałby takie same skille jak mój mlvl to nigdy bym nie dorównał w kwestii exp/h. Skoro w pve tak jest to w pvp powinno być podonie.
Nie biorę tutaj pod uwagę nekro-alch maga bo on ma być od dmg i jest to postać specjalnie pod to stworzona ale tak gdybając.... Gdyby jakikolwiek zwiad nekro-alch miał takie same skille jak mag mlvl to myślę, że zwiad miałby większy dmg średni niż owy mag.

Niestety, większość z tego co napisałem może być nieprawdą ponieważ nie mam jak tego sprawdzić.
inbass jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin