Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-05-15, 18:15   #51
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Co do argumentów przeciwko wojownikowi, że nie ma kar - zwiadowcy atakując mocne potwory nie biorą pod uwagę ustawionej im wartości tarczy, która w przypadku wojowników obniża im zadawane obrażenia, a w niektórych wypadkach może ograniczyć ich obrażenia nawet do zera, kara ta jest większa niż redukcja 15% związana z odległością u zwiadowców.

Zbierając wszelkie sugestie i propozycje, a także biorąc pod uwagę nierozumienia przez Państwa pewnych kwestii oznajmiam, że po kilku dniach dyskusji postanowiliśmy wprowadzić następujące zmiany w broniach/mechanikach:

1) Kruk i sęp utracą swoje bonusy do obrażeń, zamieniona miejscami zostanie również prędkość ich ataku. Jeżeli chcą Państwo mieć bonusy do ataku to proszę je uzyskać jak pozostali Gracze poprzez ulepszanie ekwipunku. Bronie te nie były, nie są i nie będą sobie równe, nie są też podzielone na broń dla duchownego i dla nekromanty.

2) Odległość, na której obrażenia nie są redukowane wynosić będzie 2, 3 oraz 4 kratki. Odległość 1 kratki pozostanie redukowana o 25%, a odległości 5 i więcej kratek o 15%.

3) Celność amunicji lepszej od strzał zostanie zmieniona ze 100% do 92,5%, by bonusy w broniach były potrzebne. Będzie również odpowiednio modyfikowana przez szczęście.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 06-05-15, 18:23   #52
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

robie maga

liczba bezuzytecznych kusz w grze wzrosła właśnie z 4 do 5

zwiad stracił dps

duch traci 300-400 dmg na kprio z sepa

zwiadowcy na non-pvp zaczynaja byc bezuzyteczni

Ostatnio edytowane przez Kapralski ; 06-05-15 o 18:46
Kapralski jest nieaktywny  
Stare 06-05-15, 18:46   #53
andus
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 3
Domyślnie

Co wy ludzie znowu psujecie ja wiem że Altaron ma być trudny. Całkowicie chcecie odstraszyć ludzi od tej gry ?
andus jest nieaktywny  
Stare 06-05-15, 18:58   #54
batoj
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Ja już maga zrobiłem i widzę, że nie tylko ja przestałem grać zwiadem.
To po prostu żenada. Ciekawe kto teraz będzie grał zwiadem :]
batoj jest nieaktywny  
Stare 06-05-15, 19:00   #55
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kapralski Zobacz post
robie maga

liczba bezuzytecznych kusz w grze wzrosła właśnie z 4 do 5

zwiad stracił dps

duch traci 300-400 dmg na kprio z sepa

zwiadowcy na non-pvp zaczynaja byc bezuzyteczni
Skąd takie wyliczenie '300-400'? W sytuacji, gdyby kpiro uderzało za 1000 to straciłby 60 obrażeń. 2 wnęki ulepszone na 3% od świętości dadzą ten same efekt. Kusze mają też bonusy do celności, gdzie celność wynosić może 95,5%.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 06-05-15, 19:02   #56
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

wzialem pod uwage chociaz jednego kryta bo bez tego zwiad całkiem by sie nadawał i oczywiscie mowilem o obrazeniach swietosci w nieumarłych + pisałem o całej turze czterech ciosów
Kapralski jest nieaktywny  
Stare 06-05-15, 19:08   #57
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

W takiej sytuacji obrażenia spadną najwyżej o 120, nie więcej. Dodatkowo uciekając bił Pan zapewne często z 4 kratek co powodowało większą stratę obrażeń niż zabranie 6% bonusu. Obrażenia z 4 kratek będą teraz 9% większe niż, gdy sęp miał 6% świętości.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 06-05-15, 19:11   #58
andus
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 3
Domyślnie

a czy mógł by wyjaśnić prędkość ataku, czyli ile sekund to jest średnia prędkość duża i bardzo duża ?
andus jest nieaktywny  
Stare 06-05-15, 19:11   #59
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Tutaj chodzi o celność, dlaczego tylko ja mam chybiać?? Brawo Administracja. Rozumiem, że tylko zwiadowca może się pomylić w wyprowadzeniu ataku. Realność jak widać, tylko do niektórych brawissimo.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 06-05-15, 19:13   #60
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

może troche wyolbrzymiłem ale i tak traci

expiac na umarłych mnichach zrobiłem juz kilka wypadów po 2 godziny łacznie z 15 godzin szukałem sępa ciagle (którego w dalszym ciągu nie znalazłem) starałem sie utrzymac odpowiedni dystans gdyz zawsz byłem swiadomy tej kary a teraz właśne sie dowiedziałem ze to nie na mnichach musze szukac broni bo sęp jest już mi nie potrzebny

a co do wyższej pana wypowiedzi odnosnie wnęk słyszałem o setkach prób wbicia chociaz 2x3% wszystkie nie udane
Kapralski jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin