Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za przedstawioną propozycją?
Tak 64 66.67%
Nie 32 33.33%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-10-17, 12:04   #51
Azizy
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 36
Domyślnie

cPVP - Community PVP czyli z ang. Społeczność PVP bo to ma być serwer od graczy dla graczy.
Azizy jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 12:18   #52
ezzakpl
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 49
Domyślnie

raz jakieś typy przesadziły z szałwią i zrobili chrysaor trapa na low lvli, no może dwa razy, a zachowujecie się jakby ludzie stali dookoła neolith i od graczy neutralnych żądali przepustek na wyjście poza miasto.
ezzakpl jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 12:38   #53
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Gracze non pvp nie chcą grać na serwerze pvp od zawsze z tego samego powodu tj. toksycznych graczy - nie kończąca się opowieść, od lat to samo.
ciaparek jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 13:12   #54
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Dziki. Od kiedy dedots 'dominuje' na cPvP (community pvp, tak zwie sie server), zabijanie neutrali jest rzadkoscia. Zabijaja glownie bobaski 2-3 latka max ktore sie splakaly i zaczely zabijac low lvle w mysl, ze wymusza tym zmiany na administracji. Ostatnio sie troszke ustabilizowalo. Wczoraj, gdy byly zajete przez dedots wszystkie expowiska na ktorych moge siedziec, ruszylem na mysmenie. Zastalem tam neutrali ktorych nawet nie wygonilem, a po prostu odposcilem, by nie bylo opinii o ktorej napomniales, jakoby zli ludzie na pvp nie dawali grac osob z poza wlasnych kregow. Hertagon, dedots regularnie poluja na random pkerow. Na miodach byl czlowieczek mainem (ok 40lvl) ktory sie wbil gdy noobcharem zbieralem suple. Po paru probach wyrzucenia go w niezbyt agresywny sposob (dajac mu do zrozumienia ze moge bez wysilku zyskac jego plecak, dogadalismy sie ze za odpowiednia ilosc miodow zwolnie mu to miejsce na x czasu.

Zapraszamy, z Naszej strony wyzej wspomniane podejscie jest przestrzegane, a ludzi ktorzy sie nie chca dostosowac zegnamy z naszych szeregow. Nasi starzy przeciwnicy (Collegium) nie mieli z Nami problemu od startu. Jestesmy juz starsi, mamy swoje partnerki, niektorym sie rodza dzieci. Zapraszamy do wspolnej zabawy, jednak pamiwtajcie, ze na kazdym serverze znajduja sie jakies czarne owce. Jezeli sobie zyczycie - naprawione ekwipunki bedzie mozna u Nas zakupic za inne suple badz niewygorowana gotowke.

@gerwalt
Mysle ze grasz na tyle dlugo zeby rozrozniac ekipy. Chociaz przy backstabah na tej edycji to juz sam sie gubie z kim gram...
w kazdym razie bez 'dominando' ciezko o kontrole nad tym czy zydki nie bija randomowych graczy z noobcharow. To juz sprawa dla administracji, my huncic kazdego nie mozemy z powodu fragow i z powodow wczesniej wspomnianych (nie chcemy zrazic graczy do servera).
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 16-10-17 o 13:20
Windykator jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 14:11   #55
dziki19931
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 6
Domyślnie

@Legkan
Dawno nie byłem na PvP, i nie sprawdzałem obecnej sytuacji w waszej społeczności, to co mówię, mówię na podstawie tematów, które pojawiały się ostatnio na forum i rozmów z ludźmi, którzy przyszli na Non.

To o czym mówisz, czyli np. szacunek dla ludzi którzy są już na spawnie, ewentualne tłumaczenie lub dojście do jakiegoś porozumienia czy kompromisu to super podejście i chwała Ci za to i również klanom, które tego przestrzegają.

Ale tak jak wspomniałeś, nadal zdarzają się czarne owce, które jako "niezrzeszeni" mogą psuć zabawę innym.

Gdy grałem na samym początku swojej przygody na Altaronie to byłem na PvP jednym z "zbieraczy" materiałów dla dwóch klanów jednocześnie. W momencie kiedy już trochę zarobiłem i chciałem iść poexpić inną postacią, kończyło się zwykle na tym, że na krasnalach nie dało się wejść, bo zawsze ktoś tam był lub czekał aż przyjdę ja, lub ktoś inny(czyt. łatwy zarobek na kimś kto już Ci nazbierał diaxów). O drodze na Raindar nawet nie wspominam, bo zrobienie 1500 dusz w tamtym czasie było dla mnie niewykonalne, kilka razy zostałem zabity przy bramie, a jeden Pan był nawet na tyle miły, że grzecznie podziękował za refill zaraz po tym jak obudziłem się w Neo.

Nie chciałbym, żeby stosunki Non-PvP i PvP były takie gorzkie, bo to naprawdę nie o to chodzi, ale styl rozgrywki który nas interesuje jest trochę inny i obawiałbym się, że nie da się tego przeskoczyć w ramach jednego serwera, chociaż mogę się mylić.

Jednocześnie przepraszam Ciebie i innych graczy, że wypowiadam się jakby cała społeczność PvP nie miała nic innego do roboty poza koczowaniem z MW i SD przy bramach Neo i polowanie na niskopoziomowych graczy.
_ _ _

Wracając do tematu aktualizacji, jest nas na Non, około 30 osób, logujących się codziennie lub co drugi dzień, kilka, lub nawet kilkanaście osób ma wykupiony SS i wydaje mi się dość dziwne, że jesteśmy traktowani jak niechciane dziecko.

Jeżeli nie chcielibyście, żeby, serwer non-pvp był jakąś konkurencję pod względem liczby graczy online dla serwera PvP, to można to rozwiązać jako wprowadzanie tych aktualizacji na Non-PvP z pewnym opóźnieniem.
Wtedy Ci gracze, którym zależy na nowych mechanikach i starcie od nowa po resecie nie mieliby dylematu, a gracze z Non nie czuli się porzuceni.
dziki19931 jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 14:34   #56
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Przyjdzie selbo, napisze nie bo nie i tyle z tej dyskusji będzie waszej całej.
5310053 jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 21:36   #57
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Albo wypierdolcie npvp całkowicie, albo na nim też róbcie aktualizacje. Bo nowi gracze często gęsto robią postac na npvp, biją te lvl i kupują statusy w niewiedzy, że ich serwer będzie rozwijamy. Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że trzeba czytać aktualnosci, ze serwer nie będzie rozwijamy etc. Ja jestem za rozwijaniem serwera npvp pomimo że nawet bym tam nie zalogowal. A tych co piszą "że płaczki" to bym w ogóle wysłał na perm banicję bo takie raki umysłowe nie powinny grać w grę która ma spory potencjał.
W Altaronie, jak i innych MMORPG powinien na 1 miejscu być kontent tj. Fabuła, zadania. Na drugim elementy rozgrywkowej jak craftingi, wierzchowce, gildie, a na szarym końcu (co nie znaczy że nieważne) pvp, które jest tylko DODATKIEM do gry. Tylko tibjiza ma tak zjebany system pvp i strat że wszystkich gier (są pojedyncze wyjątki). Kiedy bazuje się na systemach walki z tibiozy to wiadomo, że wyjdzie z tego gówniando.
Myślę, źe administracja powinna zastanowić się, w którą stronę chce iść. Czy chce rozwijać obecny Altaron tak aby był przyjazny dla tych co chcą walczyć jak i dla tych, którzy sobie tego nie życzą. Czy chce rozwijać Altaron dla tych którzy chcą poczuć klimat rpg, czy dla tych którzy go mają w dupie i wolą się odpalać 100 magiem na 11 rycku. Czy chcą utrzymać nowych graczy, a nie tylko starych wyjadaczy z 2011 roku gdy to się robiło profity na pradawnych elfach, a wastowało na kościanych smokach.

Amen.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 22:07   #58
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Dokładnie. Po coś został ten świat stworzony, napisana fabuła, dodane stroje, żeby to rozwijać. Pvp nie powinno grać głównej roli w tak dobrze zaprojektowanym świecie. Za każdym razem jak gram od nowa to z ogromną satysfakcją robię zadania. Zgadzam się w 100% z Eletrix'em.
neccoz jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 22:50   #59
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Albo wypierdolcie npvp całkowicie, albo na nim też róbcie aktualizacje. Bo nowi gracze często gęsto robią postac na npvp, biją te lvl i kupują statusy w niewiedzy, że ich serwer będzie rozwijamy. Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że trzeba czytać aktualnosci, ze serwer nie będzie rozwijamy etc. Ja jestem za rozwijaniem serwera npvp pomimo że nawet bym tam nie zalogowal. A tych co piszą "że płaczki" to bym w ogóle wysłał na perm banicję bo takie raki umysłowe nie powinny grać w grę która ma spory potencjał.
W Altaronie, jak i innych MMORPG powinien na 1 miejscu być kontent tj. Fabuła, zadania. Na drugim elementy rozgrywkowej jak craftingi, wierzchowce, gildie, a na szarym końcu (co nie znaczy że nieważne) pvp, które jest tylko DODATKIEM do gry. Tylko tibjiza ma tak zjebany system pvp i strat że wszystkich gier (są pojedyncze wyjątki). Kiedy bazuje się na systemach walki z tibiozy to wiadomo, że wyjdzie z tego gówniando.
Myślę, źe administracja powinna zastanowić się, w którą stronę chce iść. Czy chce rozwijać obecny Altaron tak aby był przyjazny dla tych co chcą walczyć jak i dla tych, którzy sobie tego nie życzą. Czy chce rozwijać Altaron dla tych którzy chcą poczuć klimat rpg, czy dla tych którzy go mają w dupie i wolą się odpalać 100 magiem na 11 rycku. Czy chcą utrzymać nowych graczy, a nie tylko starych wyjadaczy z 2011 roku gdy to się robiło profity na pradawnych elfach, a wastowało na kościanych smokach.

Amen.
W 2011 to d byles i g widziałeś.... na Kościane się chodziło po hajs i była tam zawsze kolejka. Myślę, że temat został wyczerpany i nadaje się do zamknięcia.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 23:18   #60
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
W 2011 to d byles i g widziałeś.... na Kościane się chodziło po hajs i była tam zawsze kolejka. Myślę, że temat został wyczerpany i nadaje się do zamknięcia.
Bez obrazy, ale nikt z administracji się nie wypowiedział, ankieta wskazuje, że ludzie chcą aktualizacji dla non-pvp, więc temat raczej nie do zamknięcia.
neccoz jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin