Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-05-11, 11:24   #1
Spoon
 
Avatar Spoon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie Skille z PN jako bonusy

Wnoszę o jak najszybsze ustawienie skilli zdobytych poprzez dodanie PN jako bonusów, gdyż sytuacja obecna niesamowicie godzi w maga (czyli mnie). Wojownik i łucznik skille mogą odrobić, a mag, nawet mimo zwiększenia (buahahahahaha!) przyrostu mlvl, nie może! A uwierzcie mi, magiem pada się bardzo łatwo (spójrzcie na moją listę śmierci... set czarnoksiężnika +2 na sobie, a wystarczyło że padnie internet i zabija mnie....... stonoga!). Każda śmierć grając magiem osłabia niepomiernie tą postać w stosunku do innych profesji.
Spoon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-05-11, 14:12   #2
gex1995
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Lublin
Postów: 29
Domyślnie

2011-05-09 20:07:22 Gracz zginął na poziomie 31 , zabity przez stonogê.

Ałć...
gex1995 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-05-11, 14:18   #3
Flash
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Podpisuję się pod tym w 100%!!. Zrobienie umiejętności jako bonusów niesie ze sobą same korzyści:
+ straty po śmierci możliwe do odrobienia
+ możliwość skillowania również na wyższych lvlach (np. mag teraz nie ma takiej możliwości)
+ wreszcie nie będzie tego, że PN zamiast dawać 100 % umiejętności dobijają do pełnego skilla.
Aby zostało to szybko wprowadzone!! (w co wątpię, bo MG olewają tego typu sprawy :\)

Ps. Znam sporo osób, które wróciłyby do gry po tego typu aktualizacji (w tym ja xD), bo nadal gra magiem jest zbyt "ryzykowna", gdyż straty po śmierci są nie do odrobienia.

Ostatnio edytowane przez Flash ; 18-05-11 o 14:25
Flash jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-05-11, 14:37   #4
Alex
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Jestem za ;]
Alex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-05-11, 15:56   #5
seya
 
Avatar seya
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Skąd: Po co wolność
Postów: 61
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do seya
Domyślnie

Wojownicy też lekko nie mają!

Ja podobnie padłem parę razy i sobie nie wyobrażam odrobić te skille skillując ;/
z 82 na 77 to jest katastrofa ;s
seya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-05-11, 15:58   #6
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Mag ma bardzo słabą obronę, w końcu to jest mag, ale za to ma bardzo dużą siłę. Trzeba się liczyć z tym, że jak zginiesz to coś tracisz. Sam zginąłem ostatnio i straciłem tarczę i buty płytowe, miecz Straszaka, 2.5 umiejętności broni jednoręcznej i 2 obrony, no i 70% poziomu. I nie użalam się na forum, tylko idę to odrabiać.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-05-11, 16:36   #7
Spoon
 
Avatar Spoon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

@UP

Bodzenie tekstem 'użalam się na forum' pominę. Niestety, Ty idziesz odrabiać, a mag nie ma takiej możliwości- o to się rozchodzi właśnie. Woj może w ogóle nie rozdawać PNów, podobnież łucznik, mag MUSI, gdyż wbijanie mlvl ręcznie, nawet na expie, nadal jest przerażająco mozolne.
Spoon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-05-11, 16:56   #8
Flash
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
Mag ma bardzo słabą obronę, w końcu to jest mag, ale za to ma bardzo dużą siłę. Trzeba się liczyć z tym, że jak zginiesz to coś tracisz. Sam zginąłem ostatnio i straciłem tarczę i buty płytowe, miecz Straszaka, 2.5 umiejętności broni jednoręcznej i 2 obrony, no i 70% poziomu. I nie użalam się na forum, tylko idę to odrabiać.
Haha odezwał się ten co grał na początku magiem, a po tym jak padł parę razy zaczął grać wojem -.-. I gadanie "uważaj to nie padniesz" jest jak dla mnie bez sensu, gdyż paść można nie z własnej winy (odcięcie neta, pk team). A jak napisał Spoon, w tym temacie chodzi m.in. o to, że nie każdy ma możliwość odrobienia strat po śmierci, gdzie woj ma najłatwiej z uwagi na dużą ilość hp i defa oraz dużo szybsze skillowanie od maga (nie mówię o 2h).
Flash jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-05-11, 20:54   #9
crayzie
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Przydało by się to ogarnąć .. Mag pada za szybko, jeden ghoul w mojego maga z full łuskowym setem wali za 100.. a truposz po 150 . To jest chyba troszku przesada? A o zbieraniu pnów nie mówię, strasznie ciężko, bo trzeba dodawać je ciągle (inaczej nie wyexpisz postaci..) a z tych względów że mlvl leci wolno strasznie, a aby magiem trenić mlvl trzeba by było dużoo czasu, nie tak jak przy innych profesjach typu woj ... pozatym trenowanie mlvl = food a fooda trzeba też sobie załatwiać dodatkowo .. ;x
crayzie jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-11, 05:25   #10
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

wracając do tematu bo trochę lecicie :p jak niby zrobic to jako bonusy które się zatrzymują? :o np masz skilla 70 dodasz pn i już nigdy Ci nie spadnie bo masz to jako bonus? :o
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin