Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-05-11, 07:45   #11
casteo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

@up

jestem za tym pomysłem... jeżeli niby tak mówicie że "altaron to nie tibia"

to stwórzcie system taki jak w innych mmorpg czyli punkty w umiejętnościach po śmierci nie spadają.

padniesz = skille zostają takie jakie były (może zwiększenie straty expa w takim bądź razie?)

lub inne rozwiązanie - PN dodaje bonusy do skilla i zrobić to jakos osobno czyli tracimy skill który został "wbity" ręcznie.
casteo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-11, 08:00   #12
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

Cytat:
Napisał casteo Zobacz post
@up

jestem za tym pomysłem... jeżeli niby tak mówicie że "altaron to nie tibia"

to stwórzcie system taki jak w innych mmorpg czyli punkty w umiejętnościach po śmierci nie spadają.

padniesz = skille zostają takie jakie były (może zwiększenie straty expa w takim bądź razie?)

lub inne rozwiązanie - PN dodaje bonusy do skilla i zrobić to jakos osobno czyli tracimy skill który został "wbity" ręcznie.
trochę ciężko pewnie coś takiego zrobić z tym bonusem pn ;)
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-11, 10:03   #13
Okocim
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 3
Domyślnie

Coś mi się wydaje, że to zły dział.
Po za tym ten temat był już poruszany na forum wielokrotnie, więc po co zakładać nowy.
Może nie było by to trudne do wprowadzenia, skille z pn były by dodawane na tej samej zasadzie co bonusik za złożenie jakiegoś kompletu.
Siła wszystkich profesji była by dużo większa, a postacie które do tej pory zużyły swoje pn były by dużo słabsze w poruwnaniu do reszty.
Jestem na nie mag i tak jest silny.
Okocim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-11, 10:08   #14
Spoon
 
Avatar Spoon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

@UP
Nie Ty jesteś od określania czy dział jest dobry ani czy mogę temat założyć. Mag jest silny, ale każda śmierć osłabia go kilkakrotnie bardziej niż inne profesje.
Spoon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-11, 10:28   #15
Okocim
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 3
Domyślnie

@down
Masz racje to nie moje zadanie jednak ja Ci przeciez nie zabronilem założyć tego tematu tylko zwróciłem uwagę.
Co do maga... coraz bardziej odczuwam wrażenie, że może to i dobrze, że śmierć tak go osłabia.
Okocim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-11, 11:38   #16
Flash
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Pomysł moim zdaniem konieczny, a na nie wypowiadają się zawsze wojowie i zwiadowcy, bo co dobre dla innych złe dla nich -.-. Niestety MG mają to głęboko w d****, bo temat był poruszany 10+- razy, a oni zwiększyli lekko przyrost mlvlu i olali sprawę. Ogarnijcie serwa! Gra magiem na 50+ lvlu nie ma większego sensu, jeśli czasem padniesz bo odrobienie umiejętności graniczy z cudem (a raczej jest niemożliwe), jeśli posiadamy 50 mlvl. Nie lepiej usunąć stratę umiejętności, zwiększając stratę doświadczenia!!?? Lub wprowadzić powyższy pomysł. Czekałem aż to ktoś naprawi, ale po co MG ma się męczyć, skoro gracze i tak zamawiają konto szlacheckie ;>?
Pn to porażka!! USUŃCIE TO ZWALONE PN LUB OGARNIJCIE JE!!

@Down
Zgadzam się.

Ostatnio edytowane przez Flash ; 19-05-11 o 15:07
Flash jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-11, 14:34   #17
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

skoro da się zrobic set ktory dodaje + jakies bonusy, pewnie da sie dolaczyc do postaci + skill ktory nie spada. nie znam sie na tym ale pewnie jest wykonalne. chociazby pod lista skilli tabelka "bonus skill" i po rozdaniu w dp PN rosnie wlasnie "bonus skill", a jego strata przy smierci = 0% bonus skill i normalna umiejetnosc sie sumuja = obrazenia sa takie jak np 50 mlv (recznie wbity i pn) tylko liczone 15 mlv + 35 bonus mlv.
Jestem zwiadowca, ale skille w altaronie, czy maga, zwiadowcy badz woja sa MOCNO niedopracowane. balans profesji (albo jego brak)jak dla mnie narazie opiera sie o systemie UMIEJETNOSCI. szczerze mowiac, chcieliscie stworzyc cos nowego, ciekawego (PN sa cool) ale nie do konca zostalo to dopracowane. w tibii nikt nie narzeka na straty skilli\mlv po smierci. widac tamtejszy system jest dopracowany. wedlug mnie, zrobcie skille jak w tibii, a PN zamiencie na mniej ingerujace w postac. badz usuncie je w ogole.
Kosky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-11, 15:19   #18
Maffy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 24
Domyślnie

Temat jest po raz kolejny - fakt. Ale o to chyba chodzi tak? Może jeżeli MG zauważą, że gracze mają zastrzeżenia to coś z tym zrobią, a nie bd mieli "wy****ne", bo kasa leci tak?
Maffy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-11, 17:01   #19
Vorian
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 18
Domyślnie

Kosky, propozycja z "bonus skillem" chyba najodpowiedniejsza. Ale wtedy pewnie wogole zmniejsza juz wbijanie normalnego skilla tak że znowu bedzie Ku***wienie ;d
Czekamy na reakcje Teamu A
Vorian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-11, 18:37   #20
DavisX
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Mysłowice
Postów: 6
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do DavisX
Domyślnie

Cytat:
Napisał Spoon Zobacz post
@UP

Bodzenie tekstem 'użalam się na forum' pominę. Niestety, Ty idziesz odrabiać, a mag nie ma takiej możliwości- o to się rozchodzi właśnie. Woj może w ogóle nie rozdawać PNów, podobnież łucznik, mag MUSI, gdyż wbijanie mlvl ręcznie, nawet na expie, nadal jest przerażająco mozolne.
Skoro tak to proszę bardzo, idź odrób skill 2h... Wojownik walczący dwuręcznymi brońmi też nie ma możliwości odrobienia skilli, więc nie pitol mi tu takich rzeczy..
Co do tematu, no cóż, moim zdaniem jest dobrze tak jak jest, może z wyjątkiem łuczników...
DavisX jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin