Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-09-18, 13:06   #11
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
W ten sposób można drążyć wiele rzeczy. A to, że szamanka strzela, a to, że nie ma ostrzeżeń przed wejściem na potwory, a to, że na niskim poziomie może ktoś Cię zabić...

Nie popadajmy w przesadę. Niektórych rzeczy w grach trzeba się nauczyć i to też jest ich urok.
W ten sposób można wszystko krytykować. Czemu więc nie zlikwidowac bramek levelowych na Raindarze czy chociażby obok Neolitu w drodze na Żywiołaki Ognia w sumie i na Diabliki też. Nich gracze na własnej skórze nauczą się że tam się nie włazi. Taki nowy UROK gry. Jest wystarczająco dużo do nauki w grze, a uwierz mi że o wiele większy urok będzie jak ten lowlevel pójdzie i sam odzyska ciało, a niżeli miałby dojść i sie rozczarować że już nie ma czego ratować.

Wiem o czym mówię bo pomagam wielu graczom w początkowej fazie gry. Taki urok jedni maksymalizują exp/h inni pokazują grę nowym i im pomagają robić misje czy właśnie odzyskać co stracili.

PS Ja lada moment będę miał blessy wiec mi wcale na tym nie zależy ale uważam że to był problem na niskim poziomie i można to rozpatrzeć, a nie krytykować wszystko co nie jest rozwiązaniem dla doświadczonych.

Cytat:
Napisał 909794 Zobacz post
Zawsze można pójść na mały kompromis i wydłużyć czas rozkładu ciał graczy. Zwiększy to szanse na odzyskanie loota po dedzie w odległym czy trudno dostępnym miejscu.
Dokładnie. Moim zdaniem to rozwiązanie nie ma ŻADNYCH minusów.
Ma o wiele mniejszy wpływ na rozgrywkę jak chociażby 30 minut bezczynności co właśnie zostało wprowadzone.
I nie zapominajmy jak wolno poruszamy się na niskim poziomie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Na moje jest to głupie rozwiązanie ponieważ już był zwiększany czas rozkładu ciała z bodajże 15 do 30minut.

Ale jeśli znajdą się jacyś nowi gracze którym nadal przeszkadza obecny czas jaki mają na odzyskanie bp to się zgadzam.
"ponieważ już był zwiększany czas" <-to nie jest argument
Byłby gdybyś napisał "teraz początkujący mają darmowe omdlenia" O i to jest jakiś tam argument chociaż dla takiego Nowego to te 3x to i tak mało :)

Dokładnie poczekajmy niech się inni wypowiedzą chociaż z doświadczenia wiem że z nowy tych naprawdę nowych i tym zainteresowanych nie zbyt wielu odwiedza forum a tym bardziej się na nim wypowiada.

@Catthon mam wrażenie że chyba Sugestie nie są mile widziane. Skoro wszystko wiesz najlepiej to sam rozwiąż wszystkie problemy.
I ja rozumie że dla doświadczonych graczy pewne sugestie są śmieszne bądź absurdalne, ale jeżeli Krytykujesz podawaj argumenty a nie wyśmiewaj propozycji mówiąc taki jest klimat gry albo sie przyzwyczaisz albo SPADAJ bo tak to byśmy tylko w miejscu stali. Niech jedna na 10 propozycji będzie ciekawa a nawet 1/20 to i tak myślę lepiej jak są a jak by ich miało nie być.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-09-18, 16:37   #12
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

@Zetix, @Karmelia
Nie strzelajcie fochów. Sugestie są zawsze mile widziane, ale nie wszystkie będą gorąco przyjmowane. Czasem wynika to z tego, że, realne jest prawdopodobieństwo śmierci i straty, bo to element tej gry - właściwie już tradycyjnie. Realnym elementem jest też pomaganie sobie, dlatego na przykład ja od lat staram się pomagać w takich sytuacjach.

Niektóre Wasze propozycje są odrzucane, ale inne przyjmowane (Karmelia - 30 minut pod depo, rybki u Kamila / Zetix - zbieranie loota, chleby). Czy jest więc powód by rzucać gromy i żale gdy jakaś nie zostanie przyjęta?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-09-18, 20:34   #13
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Zbieranie loota ppm to pomysł Zetixa? Dobrze wiedzieć komu mam wysłać skrzynkę piwa
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-18, 15:28   #14
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał 909794 Zobacz post
Zbieranie loota ppm to pomysł Zetixa? Dobrze wiedzieć komu mam wysłać skrzynkę piwa
Podać Adres?

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
@Zetix, @Karmelia
Nie strzelajcie fochów. Sugestie są zawsze mile widziane, ale nie wszystkie będą gorąco przyjmowane. Czasem wynika to z tego, że, realne jest prawdopodobieństwo śmierci i straty, bo to element tej gry - właściwie już tradycyjnie. Realnym elementem jest też pomaganie sobie, dlatego na przykład ja od lat staram się pomagać w takich sytuacjach.

Niektóre Wasze propozycje są odrzucane, ale inne przyjmowane (Karmelia - 30 minut pod depo, rybki u Kamila / Zetix - zbieranie loota, chleby). Czy jest więc powód by rzucać gromy i żale gdy jakaś nie zostanie przyjęta?
Ja miałem pretensje co do "Tonu" wypowiedzi i o ile zrozumiem niektórych graczy o tyle os Strażnika gry oczekuje wypowiedzi stonowanych jak ta obecnie cytowana. Bo w momencie gdy rzucana jest propozycja Oczekuje że ktoś ją zauważy a są takie na które nikt nie odpowiada.
Ty jako strażnik w momencie gdy nie ma najmniejszych szans na wprowadzenie napisać, że Nie będzie to wprowadzone bo to to i to.
Napisać wg. mnie to i to ale poczekajmy co powiedzą inni.
Albo O ciekawe ... a jak proponujesz to rozwiązać itd..
Kategoryczne NIE bo NIE jest trochę dziwne. Bo akurat "rozkład ciał" nie jest czymś co nie mogłoby być wprowadzone.

Był ostatnio inny pomysł aby wprowadzić kolejny stan rozkładu, a może po porostu dać możliwość otwierania ciała w każdym stadium dopóki nie zniknie czyli kości też. Bo jeżeli plecak ma znikać razem z ciałem to miedzy kośćmi też można znaleźć resztki eq.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 24-09-18 o 07:27
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin