Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-09-13, 21:18  
Dzisiejsza łatka
Majkul Majkul jest nieaktywny 23-09-13, 21:18

Drodzy Gracze!

Przeanalizowaliśmy wasze uwagi i sugestie, dziękujemy wam za cenny głos w ankietach. Opinie nie są wyrzucane do kosza, większość z was była zdania że rozgrywkę należy utrudnić. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić pierwsze zmiany które mają na celu spełnienie waszych oczekiwań. Co przygotowaliśmy dla Was?

1) Wszystkie potwory mają teraz 70% właściwej wartości doświadczenia. Jako rekompensatę za to zamierzamy wprowadzać co jakiś czas mniejsze aktualizacje, które będą dodawać zadania pozwalające zdobyć trochę doświadczenia.

2) Co do potworów, szansa i tylko szansa, na zdobycie przedmiotu z potwora będzie wynosić 0,7 aktualnej wartości. Poza tym, jeśli walczycie w drużynie, to za każdego członka ta wartość się podniesie o 0,05. Tym też, w 6 graczy będziecie mieli taką szansę na zdobycie przedmiotu, jak do tej pory w pojedynkę. Nie będzie można przekroczyć wartości 1, pamiętajcie.
Ad. 2) Może to mętnie brzmieć dla niektórych, dltego też dam przykład. Powiedzmy, ze zbroja jest możliwa do zdobycia z potwora z szansą 70%. To jest nasze obecne 1. Jeśli gracz jest sam, wartość 1 spadnie do 0,7. Tym też szansa na zdobycie przedmiotu to 70%*0,7 = 49%. Jeśli w drużynie jest jedna osoba, to będzie to 70%*0,75 = 52,5%, aż do obecnej wartości 70%.

3) Straty po śmierci zostały naprawione i zmienione, oto aktualne wartości*:
Z błogosławieństwem:
1) Od gracza na świecie PvP = 4%,
2) Od potwora na świecie PvP = 3%,
3) Od potwora na świecie nPvp = 3%.

Bez błogosławieństwa =
1) Od gracza na świecie PvP = 6%,
2) Od potwora na świecie PvP = 5%,
3) Od potwora na świecie nPvp = 5%.

*Wartości te mogą się wahać o około 0,2%!
Jednocześnie naprawiliśmy błąd, przez który błogosławieństwo życia chroniło przed stratami ekwipunku.

4) Zmiany cen błogosławieństw. 10 talarów za każde, łącznie 20 talarów. Dodatkowo doszła nowa rzecz. Każde kolejne kupno błogosławieństwa zwiększy jego cenę o 1 talar. Po tygodniu od pierwszego kupna cena wróci do wartości 20 talarów.
Ad. 4) W poniedziałek, 23 kupiłem błogosławieństwa, zapłaciłem 20 talarów. Poległem, kolejne błogosławieństwa będą mnie kosztować już 22 talary. Kolejne 24 talary i tak dalej, aż do kolejnego poniedziałku. Wtedy znowu zapłacę 20 talarów, a cała sytuacja ze wzrostem pieniędzy się powtórzy

5) Jeszcze jedna mała funkcjonalność, mianowicie raportowanie błędów. Teraz CTRL+R wyśle wiadomość na zamknięte forum, dzięki czemu ani Wy, ani my nie musimy siedzieć w grze, by dostać wiadomość.

Zachęcamy również do dalszego czynnego udziału w ankietach, oraz zgłaszania propozycji na forum. Nawet jeżeli nie zawsze odpowiadamy, to każdą czytamy i bierzemy pod uwagę. To tylko początek zmian jakie czekają Altaron. Od tej pory takich mniejszych łatek możecie spodziewać się częściej. Prace nad większą aktualizacją i nowymi terenami wciąż trwają i niedługo pojawią się pierwsze zapowiedzi.

Co więcej, nie są to jeszcze ostateczne zmiany. Do jutra powinniśmy poprawić znacznie sytuację graczy z najniższym poziomem, by początek przygody w Altaronie był dla nich prostszy i ciekawszy.

Życzymy powodzenia w grze.
Ekipa Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 24-09-13 o 15:07.

Majkul
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Odwiedzin: 48168
Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 12:16   #81
Inhilist
 
Avatar Inhilist
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 37
Domyślnie

Jak już ktoś napisał, exp powinien zostać zmniejszany stopniowo. Nie wiem jak ja teraz wbije ten 150 poziom nie mogąc wyciągać nawet tych głupich 300k/h, bo będę dużo wastował, na co mnie nie stać(tak, są gracze co nie mają góry talarów :O). Będę musiał się przenieść na krasnale, gdzie wyciągnę 80k i lvl będę wbijał w 10h, pozdro ;d Łatka zrobiona wyraźnie pod hlvle, zresztą tylko wysokie poziomy są zadowoleni z tej zmiany.

@mały offtop

Mam pytanie do administracji, za co gracz Neptun dostał namelocka ? (Teraz ma nick Dominik Wojownik).

Czyżby znów zaczęło się rozdawanie namelocków na prawo i lewo ?
Inhilist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 12:24   #82
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Inhilist Zobacz post
Mam pytanie do administracji, za co gracz Neptun dostał namelocka ? (Teraz ma nick Dominik Wojownik).

Czyżby znów zaczęło się rozdawanie namelocków na prawo i lewo ?
Może dostał dlatego, że ma identyczny nick jak boss w grze? Niby nie jest to zakazane, lecz bywa niewygodne (oczywiście, dla nas).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 12:25   #83
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Nazwijcie następnego bossa Arteron :D
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 12:26   #84
Inhilist
 
Avatar Inhilist
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Może dostał dlatego, że ma identyczny nick jak boss w grze? Niby nie jest to zakazane, lecz bywa niewygodne (oczywiście, dla nas).
Jaja sobie robicie no nie ? xD On miał nick Neptun zanim wymyśliliście tego bossa, więc namelock należy się dla potworka ;d
Inhilist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 12:30   #85
Delphinius134
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 1
Domyślnie Nie podoba mi sie ta łatka

Nie podoba mi sie nowa łatka
Delphinius134 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 12:38   #86
Udash
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 3
Domyślnie

Słuchajcie, zacząłem grać od niedawna, nic nie wiedziałem o żadnej ankiecie tak samo jak moi niskopoziomowi "koledzy" z gry. Chcieliście zniszczyć serwer to zniszczyliście. Ale powiem tak, grało sie fajnie i dość przyjemnie i na przykład dla mnie obecnie Mag na 21 lvl wcale nie było lekko, jak się zaczyna wszystko od zera. Teraz nikt nie będzie pomagał lowlvlom bo po co tracić hajs.
jakbym miał 300 lvl i górę miedziaków to by to zwisało, ale mam 21 lvl i drobne w banku i automatycznie odechciało mi się grać, dobrze że wczoraj nie kupiłem PACCA bo bym tylko utopił pieniądze.
pozdrawiam serdecznie.
Były gracz.
Udash jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 12:38   #87
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Wy zawsze bedziecie plakali na tym forum?
Selbo,tak chyba to on zapytal Was kto wiecej straci przy smierci 250 czy 100 poziom?
Jak juz mowicie "ELITA" ma ogrom kasy. Jesli ta "ELITA" bedzie padala to kasa tez zacznie im topniec. Trzeba grac z glowa w trudniej grze a nie jak dotad grac w gre latwa bez myslenia.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 12:44   #88
Amara12
 
Avatar Amara12
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Kraków
Postów: 34
Domyślnie

Zurvy skończ waść.. wstydu oszczędź. Co Ty w ogóle gadasz. Nowi ( jeśli tacy będą) nigdy nie dogonią starych. Obecne h lvle bardzo szybciutko odrobią straty.
Wydaje mi się że twój argument ma tylko zamydlić oczy.
Pozdrawiam.
Amara12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 12:48   #89
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

@UP Dlatego też zostały zwiększone straty po śmierci, których obecnie nie będzie się dało odrobić tak szybko i ucierpią na tym głównie wysokopoziomowe postacie.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-13, 12:55   #90
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

No 3 lata od startu trochę za późno jak na takie zmiany, co napisało już wiele osób. Mi nie pozostaje już nic innego jak wkleić i iść grać. Ale nie w Altaron. Są inne, lepsze gry po polskiemu.
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin