Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-04-15, 21:12   #51
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@neilran
Dlaczego wyzywasz? Bo jesteś niedorozwinięty i nie rozumiesz o co chodzi w tym temacie?? Masz 50lvl, nie umiesz czytać ze zrozumieniem i próbujesz coś wnieść w temat o którym nie masz pojęcia? Proszę Cie nie wypowiadaj się, bo nie masz pojęcia.

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Nie będzie miał mniej %, nadal będzie posiadał 6% przewagę atakując z mroku i 1% przewagę z żywiołów.
Okej będzie miał 6% dmg więcej, ale na przykład duchowny będzie miał 35% więcej leczenia, na prawdę nie macie konkretnych argumentów, które potwierdzą stan wymaganych skilli, które teraz są. Więc, albo weźcie wszystkie zmienne pod uwagę i przyznajcie mi rację zmniejszając wymagania na kruka. Albo napiszcie, że nekromanta ma mieć trudniejszą grę, tylko dlatego, że bije więcej.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 21:24   #52
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Co ma leczenie do kruka? Ile leczy się Pan uhem? Jeżeli chodzi o brak argumentów to Pan wymyśla coraz to nowe niemające związku z tematem oraz podaje nieprawdziwe jak chociażby mniejszy % obrażeń od duchownych.

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 16-04-15 o 21:30
Altrel jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 21:25   #53
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Nie wyzywam, tylko stwierdzam fakt o którym ewidentnie świadczy Twoje niedojrzałe zachowanie. Zachowujesz sie jak dziecko które zawsze dostawało to co chciało, i się awanturuje gdy tego nie może dostać. Tak to wygląda, więc sie już nie upokarzaj.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 21:34   #54
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Panie Altrel, leczenie ma do kruka tyle co dmg do nekromanty. Czyli wszystko. Bo Duchowny ma większe leczenie, za co nekromanta ma większy dmg. Więc nie powinno być różnicy w kuszach (sęp oraz kruk), gdyż są one równe sobie względem subprofesji. Nekromanta wybierze kruka, duchowny wybierze sępa. Uhem leczę się o około 500 mniej niż duchowny wystarczy?? Wymyślam nowe argumenty, bo je mam, w odróżnieniu od Pana, bo pan ma argument "Nekromanta bije więcej".
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 21:42   #55
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Ja jedynie prostuję Pańskie kłamstwa jakoby duchowny w jakiejkolwiek sytuacji miał więcej %, które tworzy Pan, by udowodnić swoją rację, która nie istnieje.

Duchowny - leczenie się więcej i bicie zawsze mniej od nekromanty.
Nekromanta - bicie zawsze więcej i leczenie się mniej od duchownego.

Kruk Panu nie ucieknie, dopóki nie znajdzie Pan czasu/PN na jego używanie proszę używać sępa, zapewniam, że będzie Pan bił więcej od duchownego i leczył się mniej tak jak to było projektowane.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 21:47   #56
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ale niech mi Pan napiszę, dlaczego mam zużyć więcej pnów, poświęcić więcej czasu na zręczność niż duchowny do RÓWNEJ broni?? Pan chyba nie rozumie o co tutaj chodzi lub nie chce mi przyznać racji. Ja chcę używać najlepszej broni dla nekromanty (kruka) tak jak duchowny sępa. To z tymi % to było tak tylko napisane, że nie wielka jest wtedy różnica w dmg. Która się praktycznie zaciera, a leczenie zostaje bez zmian.

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Duchowny - leczenie się więcej i bicie zawsze mniej od nekromanty.
Nekromanta - bicie zawsze więcej i leczenie się mniej od duchownego.
Więc dlatego nie powinno być różnicy w tych o to kuszach. Bo duchowny ma się skupiać w największym stopniu na leczeniu, a nekromanta na obrażeniach. I to wtedy wychodzi na to, że duchowny, żeby bić więcej powinien się bardziej postarać. A nekromanta powinien się postarać, żeby się więcej leczyć.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 21:50   #57
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Pisałem już Panu kilka razy, że te bronie nie są sobie równe. Gdyby były sobie równe to ich bonusy wyglądałyby +10% do świętości sęp i -5% do mroku kruk, by obie profesje biły tyle samo. Sęp nie daje przewagi duchownemu - dalej bije mniej używając go od nekromanty, kruk natomiast powiększa przewagę nekromanty nad duchownym. Najlepszą bronią dla nekromanty jest orzeł.

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Więc dlatego nie powinno być różnicy w tych o to kuszach. Bo duchowny ma się skupiać w największym stopniu na leczeniu, a nekromanta na obrażeniach. I to wtedy wychodzi na to, że duchowny, żeby bić więcej powinien się bardziej postarać. A nekromanta powinien się postarać, żeby się więcej leczyć.
Owszem, skupia się, nawet kuszą "dla duchownego" bije mniej niż nekromanta.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 21:53   #58
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Owszem kusze te nie są sobie równe. Sęp jest lepszy bo daje duchownemu więcej % do światła i szybszy niż kruk. Ja zgadzam się z CySiO. Orzeł? Ja się pytam co on ma w sobie takiego pro, że niby njest najlepszy bo nawet za dopłatą bym go nie chciał. No chyba, że tylko do tego żeby w domku leżał jako ozdoba.
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 21:54   #59
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ale co ty piszesz człowieku? Weź teraz przeczytaj co ty napisałeś. Zauważ, że DUCHOWNY nigdy nie dorówna NEKROMANCIE w obrażeniach więc proszę mi nie mówić, że nawet jak coś tam nie będzie równy. Tak samo ja kurwa nigdy nie dorównam w leczeniu duchownemu. Dlatego te kusze są równe względem profesji, a nie, że duchowny nigdy nie dorówna nekromancie, takie mieliście założenia tworząc nowy system. Proszę niech Pan pomyśli.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 21:55   #60
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Cysio
Crymaster, te kusze nie są sobie równe, możesz używać sępa, który przynosi ci większe profity niż duchownemu, ze względu na speed attack a twój dmg, zmiana na niego zwiększa ci twój dps bardziej niż duchownemu, poza tym masz możliwość użycia jeszcze mocniejszej broni (kruka) jako nekromanta.
Czemu sęp daje +6% od świętości? (co rzekomo sugeruje, że jest dla duchownego) po prostu, daje bo tak żeby duch miał coś z życia, bo inaczej byłby poszkodowany..
Zrozumiesz dzieciaku wkońcu? :D
cewix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin