Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-09-12, 18:18   #31
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Collegium ma godność i wychodzi na akcje jeśli coś nie wyjdzie to wychodzi kolejny raz widać to po ostatniej akcji. nie było mnie więc nie mogę się wymądrzać co tam się wtedy działo ale z tego co słyszałem wychodzili dzielnie po każdym dedzie. Zaś strona przeciwna po ostatniej potyczce schowała się i już nie chciała wyjść gdyż w bardzo dotkliwy sposób została rozbita. Więc Lobuz nie masz racji w tym co napisałeś wyżej
2012-09-09 22:12:50 Gracz poległ na poziomie 102 , pokonany przez Andreas, Colens,
2012-09-09 20:42:50 Gracz poległ na poziomie 103 , pokonany przez Furya, Zedicus Zur'zorander,

Popatrz,dwie deski półtorej godziny różnicy,w tym licz czas oczekiwania na przeciwnika i jeszcze wcześniejszy czas w którym biegałem to wychodzi ponad dwie godziny ciągłej walki i ciągłego bicia,może poprostu odczuliśmy takie potrzeby jak :"coś zjeść" "iść do kibelka" czy setki innych powodów.
Dwie godziny ciągłej walki,mało? Mieliśmy wychodzić do skutku aż największym asem naszym bądź wroga będzie postawienie fire elementali?
Druga sprawa że trochę ludzi musiało spadać i myślę,że 2h walki jest wystarczające,pobiliśmy się starczyło. We fragach wygraliśmy znacząco więc nie ma się co napinać,że po deskach nie wracamy bo ludzie od nas padali po dwa trzy razy.

Druga sprawa,jeśli znajdą się tutaj jacyś ogarnięci ludzie.
Problem jest następujący,kręciłem filmik Hyper Camem i po jakimś czasie wyskoczył mi debug z powodu braku miejsca,pliczek podzelił mi się na dwie części,ktoś wie czy da się to jakoś odratować? Bo nie da rady tego odtworzyć.
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin