Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-09-13, 15:06   #11
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
:pasterz, ja nie jestem z administracji, więc odpowiem ci szczerze i bez ogródek.

Zadajesz ciągle to samo pytanie, na które ciągle nie ma odpowiedzi. Czego oczekujesz? Zapytasz trzeci raz kiedy będzie up date, to w końcu ci powiedzą? Nie powiedzą. Wprowadzane i testowane są ciągle nowe zmiany, ciągle nowe pomysły. Nawet od ostatniej łatwi powstało ich kilka i właśnie są sprawdzane.

Administracja czasem popełnia błędy. Ostatni dość szybko poprawiła, następnego dnia była łatka do łatki.
Tu nie potrzeba sarkazmu - niektóre łatki się podobają, inne nie. Wszystkie zmierzają do jednego - stworzenia dobrej, solidnej gry. Nikt ci nie powie, kiedy dokładnie to będzie. Nie masz cierpliwości - może to nie jest gra dla ciebie?

Cierpliwość mam można to zauważyć patrząc po tym ile czasu poświęciłem na tą grę :) Niejednokrotnie starałem się jej bronić przed przeróżnymi osobnikami. Niejednokrotnie pomagałem nowym graczom. Przeżyłem tutaj już przez rok sporo różnych zmian, raz lepszych raz gorszych, każda była do zniesienia mimo zmian diametralnych. To, że Administracja czasem popełnia błędy mogłem niejednokrotnie zauważyć i nie musisz mnie pouczać, na prawdę.
Skoro jesteś taki wspaniałomyślny, powiesz mi, czy warto teraz wydać pieniądze na SS? Podczas gdy na czacie rozmawiam z dwoma osobami, a trzecią najczęściej jest jakiś jaskiniowy troll który robi po 10 kont i myśli, że napieprzanie o resecie jest rzeczą fajną? Gdy poznanie nowej osoby w grze graniczy z cudem, bo zazwyczaj nowe postacie są postaciami graczy którzy mają już jakieś hlvl'e ale zwyczajnie w świecie nie chce im się nimi grać, umierać itd? Jedynie wchodzą zrobić dzienne.. Mam wierzyć Tobie, czy graczom którzy grają tutaj od samiusieńkiego początku i ich cierpliwość oraz wiara została wyczerpana doszczętnie jakiś czas temu? Jak mam się czuć, gdy tworzone są ankiety które mają dać mi mylne poczucie wspólnego ingerowania w grę, wspólnego myślenia i tworzenia jej po czym chwilowe zaspokojenie frustracji mydleniem oczu? Gracze wypowiadają się, podają wiele wspaniałych pomysłów, 3/4 osób jednomyślnie odpowiedziało w ankiecie na temat utrudnienia gry, a administracja po obdarowaniu graczy chwilowym poczuciem że coś się dzieje, że będą wielkie zmiany, i tak daje im kopa sprowadzając ich do poziomu zwykłych pionków? Znowu robią swoje, tak jak miało to miejsce wcześniej.. Czy Ty na prawdę wierzysz, że jeżeli w ankiecie zawarte byłby opis zmian które zostały wprowadzone to ludzie by za tym głosowali? Nie uważasz, że zabrakło jeszcze jednej ankiety? Ankiety w której podane byłyby propozycje wersji utrudnień które mogą zostać wprowadzone. Niestety, tak się nie stało, a to co ludzie pisali mogłoby zostać totalnie usunięte z forum, bo i tak zostało wprowadzone zupełnie co innego. Jak mam być szczęśliwy i na coś się godzić, skoro i tak jest robione wszystko inaczej i mam ślepo wierzyć po raz któryś, że będzie dobrze? Dopóki wszelaki zmiany nie będą testowane przez większą grupę ludzi tak jak miało to miejsce przez ostatni up'em to wiele z tego dobrego nie wyjdzie.. i tak, gra na ślepo nie daje mi przyjemności.
Ostatnia sprawa, spójrz na to trochę inaczej, bo patrzysz na to wszystko jak jakiś fanatyk altaronu który maniaczy tutaj 24/7.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-13, 15:16   #12
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Domyślnie

HAHAHAHAH zamiast zachęcić ludzi do gry to ich zniechęcacie to co ja widzę to ciągle robicie większe gónwo z tego ! coraz mniej ludzi gra przez kogo przez administracje ja grałem ponieważ +Poznałem dużo ciekawych miłych ludzi + Była fajna wojna. Odechciewało mi się w to grać przez administrację 0 balansu 0 niczego ZAŁOSNE
skyromk71 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-13, 15:18   #13
Spartacus
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 9
Domyślnie

@up: Wypierdalaj więc.
Spartacus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-13, 15:21   #14
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Spartacus Zobacz post
@up: Wypierdalaj więc.
To nic nie pomoże odchodzili już co najmniej 10x i zawsze wracają, logują 5x dziennie do gry ale mają wyjebane, kupują pacc ale mają wyjebane, niedługo tu będzie grać masa ludzi więc nie słuchajcie się tych gamoni i grajcie dla siebie nie dla nich.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-13, 15:24   #15
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Niedługo czyli ? Normalne rozumienie tego słowa sugerowałoby maksymalnie miesiąc, ale altarońskie tak koło 3 miesięcy.
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-13, 15:25   #16
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Jak bardzo mi to forum poprawia humor, to nawet sobie nie zdajecie z tego sprawy
Najwięcej, za przeproszeniem, pierdolą osoby, które zarzekają się, że już nigdy nie będą tu grały, że Altaron to dno itd. Maść na ból dupy sobie kupcie.

Może i wyszedł mały fail, ale przynajmniej wiecie, z jakimi utrudnieniami będziecie mieli do czynienia w finalnej wersji systemu zdobywania doświadczenia. Oczywiście finalna wersja będzie dopracowana i z pewnością będzie też przyjęta odrobinę cieplej.

Jeszcze wszyscy będziemy szczęśliwi jak ta owieczka.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-13, 15:40   #17
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Nie masz cierpliwości, potrafisz za to marudzić. Mi też nie podobała się ta łatka, jak żadna inna. W połowie ją poprawili - to mi się podobało. Nie ma gry takiej jak Altaron - dlatego ja cierpliwie czekam, pomagam jeśli mogę i tak dalej. I marudzę, ale jak marudzę, to możliwie konstruktywnie. Ty za to marudzisz niekonstrutywnie, za to ciągle powtarzając to samo w każdym podobnym temacie.

Optymizmu trochę. Ja ostatnio kupiłem ss i nie żałuję, choć gram bardzo mało, jeśli w ogóle.

Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-13, 17:33   #18
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Jak dla mnie ta (pseudo) gra już dawno upadła
__________________
O Boże Boże Boże Bożenko, Jak mogłaś to robić z Cyganem?
On bił cię w du du dużym pokoju,
A Ty mu obciągnęłaś...sweter bo miał gołe plecy,
adamo199412 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin