Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: j.w
reset charów 40 35.40%
powiększenie xp potrzebnego na lvl 12 10.62%
nic nie trzeba robić 61 53.98%
Głosujących: 113. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-08-13, 13:55   #1
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie Reset charów vs zmniejszenie expa wymaganego na poziom

W jednym z tematów poruszony był mocno temat tego, że za szybko się expi. Wiele osób rzuciło tam hasło resetu charów który poparła spora część osób wypowiadających się tam. Co myślicie na temat zmniejszenia ilości zostawianego przez potwory expa i umocnieniu ich tak, aby nawet hunty na malym lvlu stawały się grupowe i reset charów? Czy może bylibyście bardziej za rozwiązaniem w formie zwiększenia ilości expa potrzebnego na lvl przez co wszyscy gracze spadli by znacznie z lvlem, ale było by równo. Ktoś expił kiedyś to też spadnie, nie ucierpią tylko nowi.


Osobiście jestem za resetem charów. Wyobraźcie sobie, że nagle rzucają temat, że za tydzień wszystko od nowa. Myślę że znaczna część graczy by wróciła, ktoś może odszedł, ale na pewno przygoda była by dużo ciekawsza!
Silniejsze moby i mniej expa za nie, spowodowało by wyprawy na team hunty. Dodatkowo zablokowałbym możliwość wbijania poziomu po 150, ale dodanie większych bonusów do setów. Coś jak w wowie - masz 90 jesteś nikim w pierwszym secie, ale im masz lepszy tym jesteś potężniejszy. Wtedy to by było naprawe wyzwanie, zabijanie bossów czy expienie na silniejszych mobach.
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 13:59   #2
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

No no oczywiście, jak w WoWie. W 30 osob online na PVP i pewnie podobna ilość na NON. Skończcie z tymi tematami restami postaci itp bo tego nie bedzie. Opieracie swoje teorie na graczach co spędzają wakacje w Altaronie.

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
W jednym z tematów poruszony był mocno temat tego, że za szybko się expi. Wiele osób rzuciło tam hasło resetu charów który poparła spora część osób wypowiadających się tam. Co myślicie na temat zmniejszenia ilości zostawianego przez potwory expa i umocnieniu ich tak, aby nawet hunty na malym lvlu stawały się grupowe i reset charów? Czy może bylibyście bardziej za rozwiązaniem w formie zwiększenia ilości expa potrzebnego na lvl przez co wszyscy gracze spadli by znacznie z lvlem, ale było by równo. Ktoś expił kiedyś to też spadnie, nie ucierpią tylko nowi.


Osobiście jestem za resetem charów. Wyobraźcie sobie, że nagle rzucają temat, że za tydzień wszystko od nowa. Myślę że znaczna część graczy by wróciła, ktoś może odszedł, ale na pewno przygoda była by dużo ciekawsza!
Silniejsze moby i mniej expa za nie, spowodowało by wyprawy na team hunty. Dodatkowo zablokowałbym możliwość wbijania poziomu po 150, ale dodanie większych bonusów do setów. Coś jak w wowie - masz 90 jesteś nikim w pierwszym secie, ale im masz lepszy tym jesteś potężniejszy. Wtedy to by było naprawe wyzwanie, zabijanie bossów czy expienie na silniejszych mobach.
KTOŚ BY MOŻE ODSZEDL - co tam 2 lata gry ! DAWAJ REST

Po co robisz w ogóle takie tematy?

Wydałem na gre jakies 150 złotych + rok gry na wbicie poziomu a Ty chcesz mi to zabrać? Bo tak bedzie najlepiej?
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 14:01   #3
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
Coś jak w wowie - masz 90 jesteś nikim w pierwszym secie, ale im masz lepszy tym jesteś potężniejszy.
Wtf, kieeeeeeeeeeeedyś grałem w metina, i też był taki system, i nie podoba mi się to ni uuuj. To jest dobrze zrobione, może na non pvp wam by się to sprawdziło, ale na non pvp to padaka, i tak lvl ma duuuuuuuże znaczenie, jeśli mamy do porównania bandę 90 lvli, a bandę 200, ale jeszcze jak by się to różniło ekwipunkiem i miałby on jakieś znaczenie, to zabicie jednego gościa w 20 byłoby problemem, SKYLL sie LYCZY a nie jakieś tam uzbrojenie na sobie...

A co do samego tematu, no co tu dużo mówić, jak tak bardzo chcesz funu i zabawy, to zróbmy restet, wyexpisz mi 170 palka, moim kolegom też pare postaci, a, zapomniałbym o wrogach, im też wyexpisz, toż to sam nie będę tutaj grać, co ty na to?

@down, źle rozumiesz, nie wybieram żadnej opcji, to tak jak wybierać między skoczeniem na krowi placek klatą, czy plecami

Ostatnio edytowane przez Uwolniona Mysl ; 27-08-13 o 14:10
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 14:05   #4
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

rzucam tylko 2 propozycje poruszone tam, rozumiem, że wolicie opcje powiększenia xp potrzebnego na poziom :)
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 14:07   #5
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Reset, lub utworzenie nowego serwera typu hardcore-pvp.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 14:09   #6
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
rzucam tylko 2 propozycje poruszone tam, rozumiem, że wolicie opcje powiększenia xp potrzebnego na poziom :)
nie, rozum to przez to że ja wole tak jak jest. Chyba że im większy lvl tym większy profit. Jak mam grać 10h, żeby wbić poziom to chciałbym dostać adekwatną zapłatę w postaci 100hp 50 many 100 capa i bic o jakies 20 mocniej. A nie tak jak teraz 10-15hp, 20 many 30 capa i 3 do max.

Sens, czy widzisz różnice po miedzy 120 a 121? NIE - różnica jest widoczna co jakieś 20 poziomów. W ile wbije 20 poziomów, które adekwatnie da Ci z 100-600hp,100-600many,200-500capa? No bo chyba nie w godzine. Na wyzszym lvlu na poziom potrzeba z 2-2,5kk na lvl na 20 poziomów więc liczmy 50kk expa - liczmy średnio robisz z 700-1kk/h wiec daje to Ci jakies 62,5h expa czyli jakies 80 godzin gry. Ile średnio spędzasz czasu w Altaronie ?

zapomniałes dodać opcji - nic z powyższych w ankiecie.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 27-08-13 o 14:24
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 14:21   #7
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Ani 1 opcja ani 2. Ja gram czasami po 4 h dziennie a czasami tydzień nie gram bo mnie nie ma. To że ktoś przekłada życie na grę niech ma 250 poziom w 2 miesiące mi się dobrze expi tak jak jest.
Ezreal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 15:05   #8
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Brakuje innych opcji, ale wybrałem zwiększenie expa na lvl, tylko jak to ma wypalić skoro ktoś straci ten exp i lvl, a PN i tak mu zostaną, musiałby być całkotiwy reset skilli i możliwość rozdania PN na nowo, czy coś w tym stylu, najlepiej zostawić jak jest, po 2 latach to było logiczne, że kiedyś będą te wysokie lvle..
I jak zawsze, popieram attaxa ^^.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 15:43   #9
fiodor89
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 50
Domyślnie

Chyba was posrało z resetami... Jedyna opcja to nowy serwer z nowymi zadadami.
fiodor89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 15:44   #10
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

apeluje o zdrowy rozsądek, jak chcecie reset charów to proszę bardzo zrokujcie sobie postacie do 1 lvl i expcie od nowa ale wara od innych charów tyle w temacie
Gekko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin