Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-07-13, 09:25   #11
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał tenio Zobacz post
Szczerze, powiedzcie co sądzicie o religii? Chodzi o rozpowszechnianie jej czy moze o propagande. Spoko patrzac na to widzę - Jechowych. Przepraszam z góry, ale sory. To jest w podobie do chodzenia po domach i prawienia morałów, historyjek i zachęcania do przyłączenia do nich. TAK, jestem katolikiem ale sory, religia nie powinna mieć takich praw, np. popatrzcie na ks. Rydzyka. Co on reprezentuje? Dla mnie nic, ośmiesza jak i naciąga starsze osoby jedynie po to by się wzbogacić. To tak jak, ja bym tutaj głosił swoją religię/prawa i kazał sobie za to płacić. Spoko jeżeli jesteś chrześcijaninem to pozwólmy jechowym, chrześcijaninom czy muzułmanom na wypowiedzenie swoich zdań na temat ich religii. Większość będzie PRZECIW. Ale o to samo chodzi patrząc na innych. Jesteś za Chrystusem, Jezusem czy Buddą to bądź, nikt Ci nie zabroni. Ale dla mnie "rozpowszechnianie" religii jest śmieszne, każdy ma swoje zdanie i nie można naciskać na nikogo.

Jak dla mnie, "TVN Trwam" to chłam. Rydzyk h*** i naciągacz moherów.

Jeżeli hejtujesz bo powiedziałem prawdę to dawaj, nie boję sie Twojego zdania, a wręcz odpowiem Ci hejtem!
Ok to po pierwsze wyjaśnijmy coś sobie
Religia Katolicka, nie tylko sądzę ale i tak jest że była i nadal pozostaje głównym budulcem i spoiwem naszego społeczeństwa, była najpotężniejszym orężem walce przeciwko komunizmowi dlatego sądzę że propagowanie tej religii jest jak najbardziej słuszne i potrzebne!

Ale jakich praw nie powinna mieć religia? i dla czego natychmiast przywołujesz O.Rydzyka? on nie karze sobie płacić i tym bardziej nie naciąga ludzi zamiast budować opinie o tvtrwam iście po tvn-owsku to przytocz jakieś obiektywne dowody na taką działalność, prawda został skazany prawomocnie przez sąd za nielegalną zbiórkę pieniędzy na tvtrwam którą ceni się nie tylko w Polsce ale i na świecie! ale gdyby porównać to z kradzieżami (chcę dodać też to że nielegalna zbiórka to nie kradzież! http://twojeporady.onet.pl/artykuly/...orka-publiczna tutaj więcej na temat takich zbiórek) prowadzonymi i to legalnie! przez nasz rząd to skala jest po prostu nieporównywalna więc nagonka nie powinna być kierowana w stronę o.rydzyka tylko z całym impetem i z przytupem w płemieła Ciong Le mao Tuska chcesz przykład? poczytaj o autostradach które miały być wybudowane na euro 2012 miłej lektury i przejrzyj w końcu na oczy.

Dalej... Bez spoiwa jaką jest Religia katolicka zostaniemy skazani na ateizm który z kolei w żaden sposób nie zrzesza ludzi nie łączy ich ze sobą stają się tylko egoistyczną masą widzącą tylko swój własny czubek nosa i nic poza tym, a przyjdzie w końcu taki czas kiedy imigranci ze wschodu przyjadą i zaprowadzą normalność (ich normalność) a WY! będziecie płakać że obaliliście katolicyzm w Polsce Brawo! Przykłady podać?

Anglia: http://www.wykop.pl/link/1069397/ang...-czeka-polske/
Francja:http://www.euroislam.pl/index.php/20...ane-dzielnice/
Niemcy:http://www.rp.pl/artykul/1019496.html
Szwecja:http://wpolityce.pl/wydarzenia/54285...sariat-policji

Mylisz się jeżeli sądzisz iż propagowanie religii katolickiej w Polsce jest złe to tylko sprowadzi na nas nieuniknioną klęskę w postaci multikulturalizmu, a z tej polityki już powoli wycofują się wyżej wymienione państwa bo widać gołym okiem i nie trzeba być unijnym ekspertem ds.Polityki wewnętrznej innego kraju żeby stwierdzić że źle się dzieje a integracja społeczeństwa zamiast iść na przód to przeciwnie cofa się i to jest bardzo niebezpieczne bo prowadzi do konfliktów na tle narodowościowym,religijnym,kulturowym.

Ostatnio edytowane przez Gekko ; 13-07-13 o 09:35
Gekko jest nieaktywny  
Stare 13-07-13, 09:33   #12
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gekko Zobacz post
Dalej... Bez spoiwa jaką jest Religia katolicka zostaniemy skazani na ateizm który z kolei w żaden sposób nie zrzesza ludzi nie łączy ich ze sobą stają się tylko egoistyczną masą widzącą tylko swój własny czubek nosa i nic poza tym (...)
Jedna wielka bzdura. Ateiści to tacy sami ludzie jak inni, różnią*się tylko tym, że nie wierzą w żadne nadprzyrodzone głupoty. Chcesz się wypowiadać? Proszę bardzo, lecz bez obrażania jakichkolwiek grup społecznych.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 13-07-13, 09:53   #13
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Jedna wielka bzdura. Ateiści to tacy sami ludzie jak inni, różnią*się tylko tym, że nie wierzą w żadne nadprzyrodzone głupoty. Chcesz się wypowiadać? Proszę bardzo, lecz bez obrażania jakichkolwiek grup społecznych.
Przykro mi ale słaba prowokacja podaj mi kilka merytorycznych i obiektywnych przykładów gdzie ateizm triumfuje nad ideologią np totalitarną, gdzie zrzesza ludzi by walczyć o dobro społeczeństwa, zamiast rzucać zbędnymi epitetami.

Po za tym dlaczego wciskasz mi to że ateiści to jacyś inni ludzie, szkoda ze nie napisałaś że myślę że są podludźmi to też by było iście na poziomie gazety wyborczej i tvn-u, ja uważam że każdy ma swoją rolę i miejsce w społeczeństwie i nie powinno się tutaj nikogo napiętnować za to wy napiętnujecie katolicyzm a przecież miała być tolerancja.

Także pani Slythio w państwie katolickim znajdzie się miejsce dla każdego powtarzam KAŻDEGO czy to ateista czy muzułmanin czy wyznawcy religi żydowskiej każdy znajdzie sobie miejsce w Polsce ale to nie znaczy że od razu musi narzucać innym swoich poglądów swoich przekonań w Polsce Katolickiej która dzięki katolicyzmowi pokonała komunę.

Dodam jeszcze to że ateiści nie pozostają sobie dłużni w obrażaniu innych grup społecznych oni dla wszystkich są tacy tolerancyjni tylko nie dla katolików.

I rozumiem że zgadzasz się ze wszystkim co napisałem wyżej że tylko cytujesz jeden fragment tekstu wyciągnięty z kontekstu wypowiedzi brawo tvn
Gekko jest nieaktywny  
Stare 13-07-13, 10:19   #14
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Kto niby piętnuje katolicyzm? Gdzie?! Po prostu ateiści i innowiercy nie chcą żyć według zasad religii, której nie uznają, więc bronią się chociażby przed ustanawianiem praw według katolicyzmu. Nic poza. Jeśli katolicy przestaną nawracać innych na siłę, przestaną narzucać swoją 'jedyną prawdę' to znikną wszelkie przejawy tego, co nazywanie jest przez was brakiem tolerancji, a tak naprawdę jest jedynie próbą zachowania odrębności.

Nie zamierzam przytaczać przykładów obalenia komunizmu, bo w historii nie było wiele takich przypadków (chociaż*i tak jestem pewna, że jakby komunizm nie zakazał religii to skończyłoby się to całkiem inaczej). Wolę spojrzeć dalej, chociażby na średniowiecze. To właśnie religia spowodowała odrzucenie wszelkich osiągnięć starożytnych, to właśnie religia zatrzymała jakikolwiek postęp, to właśnie religia blokowała odkrycia naukowe przez wiele wieków. Dopiero gdy społeczeństwo wyzwoliło się z jej niewoli, świat zaczął się rozwijać zamiast trwać w stagnacji. To właśnie w czasach najbardziej tolerancyjnych Polska rozwijała się najlepiej.

Obecnie znów możemy obserwować, za przeproszeniem, wpieprzanie się religii w naukę czy zasady społeczeństwa. To właśnie religia spycha aborcję do podziemia zamiast pozwolić sensownie to uregulować, to właśnie dzięki religii nie mamy żadnej ustawy dot. invitro, to właśnie katoliccy publicyści najczęściej charakteryzują się brakiem... jakiegokolwiek myślenia (chociażby - rock = muzyka szatana). Przykładów jest wiele, wystarczy wejść na frondę czy włączyć radio maryja (tak, są tacy obiektywni, że pierwszą damę nazywają czarownicą). To właśnie katolicy kneblują tych księży, którzy mają odwagę i argumenty, by rozmawiać z ateistami czy osobami odrzucającymi wiarę, co jest zwykłą cenzurą. I tak dalej, i tak dalej.

Podsumowując - wierz sobie w co chcesz, nawet latającego potwora spagetti, jeśli jednak będziesz próbował jakkolwiek wpływać na moje życie to zabiję. Dosłownie. A tutaj zaś przypominam - zakazana jest jakakolwiek dyskryminacja czy obrażanie grup społecznych, nieważne, czy są to homoseksualiści, muzułmanie czy ateiści - karane jest to jednakowo. I tak - nazywanie ateistów egoistami podpada pod ten paragraf.

Ps. Według konstytucji Polska jest krajem świeckim, nie katolickim. I radzę to na dobre wbić sobie do głowy i przestać zaklinać rzeczywistość. Na tym kończę dyskusję, gdyż dla mnie nie ma ona żadnego sensu, równie dobrze mogę zacząć przekonywać mojego kota do wegetarianizmu.

Ps 2. Gadanie o TVNie jest śmieszne. Dla was każdy, kto ma inne zdanie i nie boi się krytykować jest zmanipulowany przez TVN. Szkoda tylko, że nie oglądam telewizji, prócz gry o tron oraz pingwinów, od paru lat.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 13-07-13, 10:32   #15
Buhajek
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Racibórz
Postów: 23
Domyślnie

Stop islamizacji Europy !
Buhajek jest nieaktywny  
Stare 13-07-13, 10:49   #16
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Kto niby piętnuje katolicyzm? Gdzie?! Po prostu ateiści i innowiercy nie chcą żyć według zasad religii, której nie uznają, więc bronią się chociażby przed ustanawianiem praw według katolicyzmu. Nic poza. Jeśli katolicy przestaną nawracać innych na siłę, przestaną narzucać swoją 'jedyną prawdę' to znikną wszelkie przejawy tego, co nazywanie jest przez was brakiem tolerancji, a tak naprawdę jest jedynie próbą zachowania odrębności.

Nie zamierzam przytaczać przykładów obalenia komunizmu, bo w historii nie było wiele takich przypadków (chociaż*i tak jestem pewna, że jakby komunizm nie zakazał religii to skończyłoby się to całkiem inaczej). Wolę spojrzeć dalej, chociażby na średniowiecze. To właśnie religia spowodowała odrzucenie wszelkich osiągnięć starożytnych, to właśnie religia zatrzymała jakikolwiek postęp, to właśnie religia blokowała odkrycia naukowe przez wiele wieków. Dopiero gdy społeczeństwo wyzwoliło się z jej niewoli, świat zaczął się rozwijać zamiast trwać w stagnacji. To właśnie w czasach najbardziej tolerancyjnych Polska rozwijała się najlepiej.

Obecnie znów możemy obserwować, za przeproszeniem, wpieprzanie się religii w naukę czy zasady społeczeństwa. To właśnie religia spycha aborcję do podziemia zamiast pozwolić sensownie to uregulować, to właśnie dzięki religii nie mamy żadnej ustawy dot. invitro, to właśnie katoliccy publicyści najczęściej charakteryzują się brakiem... jakiegokolwiek myślenia (chociażby - rock = muzyka szatana). Przykładów jest wiele, wystarczy wejść na frondę czy włączyć radio maryja (tak, są tacy obiektywni, że pierwszą damę nazywają czarownicą). To właśnie katolicy kneblują tych księży, którzy mają odwagę i argumenty, by rozmawiać z ateistami czy osobami odrzucającymi wiarę, co jest zwykłą cenzurą. I tak dalej, i tak dalej.

Podsumowując - wierz sobie w co chcesz, nawet latającego potwora spagetti, jeśli jednak będziesz próbował jakkolwiek wpływać na moje życie to zabiję. Dosłownie. A tutaj zaś przypominam - zakazana jest jakakolwiek dyskryminacja czy obrażanie grup społecznych, nieważne, czy są to homoseksualiści, muzułmanie czy ateiści - karane jest to jednakowo. I tak - nazywanie ateistów egoistami podpada pod ten paragraf.

Ps. Według konstytucji Polska jest krajem świeckim, nie katolickim. I radzę to na dobre wbić sobie do głowy i przestać zaklinać rzeczywistość. Na tym kończę dyskusję, gdyż dla mnie nie ma ona żadnego sensu, równie dobrze mogę zacząć przekonywać mojego kota do wegetarianizmu.

Ps 2. Gadanie o TVNie jest śmieszne. Dla was każdy, kto ma inne zdanie i nie boi się krytykować jest zmanipulowany przez TVN. Szkoda tylko, że nie oglądam telewizji, prócz gry o tron oraz pingwinów, od paru lat.
Ale kto ci coś narzuca i jak? jakieś przykłady proszę to primo

Komunizm był iście Ateicki
Cytat:
Ateizm państwowy – oficjalne promowanie ateizmu przez władze państwowe, często połączone z czynną walką z praktykami religijnymi i samą religią[1]. Ateizm państwowy został wprowadzony w krajach komunistycznych, takich jak ZSRR, Albania, Chińska Republika Ludowa, Korea Północna[2]
źródło http://pl.wikipedia.org/wiki/Ateizm_pa%C5%84stwowy

i tutaj mówienie że komuna nie zakazywała by praktykowania religii to jest mówienie takie samo jak że III rzesza jak by nie gazowała ludności żydowskiej to by była państwem iście żydowskim.

Co ma piernik do wiatraka? katolicyzm średniowieczny to typowy argument rodem z mediów gadzinowych co ma się ni jak do teraźniejszości kiedyś katolicyzm i nie boje się tego porównania ale był podobnym złem co współczesny Islam, lecz dzisiaj ta religia jest poprawnie praktykowana i jest jak najbardziej pokojowa i nie inwazyjna.

Polska w tamtych czasach była najbardziej tolerancyjnym państwem w europie która miała wpisany w godło krzyż! także była państwem katolickimhttp://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:He...ga_Narodow.svg

Co do aborcji i invitro to jestem skłonny do rozmowy ale nie do kompromisów tylko do prawdziwej debaty publicznej, katolicyzm nie wpieprza się w naukę jak ty to mówisz, doskonale wiem o jakich ty publicystach mówisz i nie porównuj wszystkich publicystów katolickich do takich marginesów proszę cię bo to także typowy styl wyborczej i tvn, podaj przykład księży którzy są kneblowani przez katolików zamiast budować opinie czytelnika.

Ja nikogo nie obrażam, nie sądzę żeby to podpadało pod paragraf a jak tak to go przytocz zamiast mówić jak nie jest i wciskać mi faszyzm na siłę.

To fakt że Polska konstytucja określa PAŃSTWO! polskie jako świecie ale nie NARÓD który jest jak najbardziej katolicki, ja tam nie wiem w co wierzy po,psl,czy post komuna tzw sld,

Twoje zdanie jest dziwnym trafem jest niezwykle podobne do tego który kreuje i manipuluje na siłę tvn wraz z wyborczą. Przypadek?
Gekko jest nieaktywny  
Stare 13-07-13, 10:57   #17
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Facepalm...
Nie napisałam, że komunizm nie zakazywał religii.
Cytat:
'chociaż*i tak jestem pewna, że jakby komunizm nie zakazał religii to skończyłoby się to całkiem inaczej'
Patrz na takie mądre słowo jak 'jakby', czyli tryb warunkowy. Faszyzmu także ci nie wmawiam, przestrzegam tylko przed równaniem ateistów z egoistami.

Kneblowani księża - teraz Lemański (jedyny katolicki kapłan publikujący cotygodniowe kazania wraz z naukami kościoła na typowo ateistycznej stronie w taki sposób, by zainteresować także niewierzących oraz nie obawiający się dialogu z tego typu ludźmi), wcześniej Boniecki.

Wracam do przekonywania kota do wegetarianizmu. Zaś co do ciebie... Naucz się czytać, dobrze? GW i TVNu naprawdę nie czytam/oglądam. Szkoda czasu.

Ps. Naród katolicki? Od kiedy? Przecież na mszach obecnych jest niecałe 40% społeczeństwa, zaś do komunii przystępuje jakieś 15%. W dodatku znajomość Biblii jest niemalże zerowa, a wiara w horoskopy i wróżki bije wszelkie rekordy. Słaby ten katolicyzm.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 13-07-13, 11:04   #18
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Facepalm...
Nie napisałam, że komunizm nie zakazywał religii.
Patrz na takie mądre słowo jak 'jakby', czyli tryb warunkowy. Faszyzmu także ci nie wmawiam, przestrzegam tylko przed równaniem ateistów z egoistami.

Kneblowani księża - teraz Lemański (jedyny katolicki kapłan publikujący cotygodniowe kazania wraz z naukami kościoła na typowo ateistycznej stronie w taki sposób, by zainteresować także niewierzących oraz nie obawiający się dialogu z tego typu ludźmi), wcześniej Boniecki.

Wracam do przekonywania kota do wegetarianizmu. Zaś co do ciebie... Naucz się czytać, dobrze? GW i TVNu naprawdę nie czytam/oglądam. Szkoda czasu.
To skoro to wiesz to po co mówisz jakby? nie ma żadnego jakby mów faktami a nie jakby bo to do niczego nie prowadzi.

nie wiem gdzie ty tu widzisz jakieś moje omyłki czy nie dopatrzenia zacytuj zamiast mówić że pisze jakieś niedopatrzenia na pewno wyjaśnię ci wszystko co napisałem wyżej.

Cieszy mnie to że nie czytujesz i nie oglądasz mainstreamu tu masz ode mnie dozgonny szacun.

Cytat:
Ps. Naród katolicki? Od kiedy? Przecież na mszach obecnych jest niecałe 40% społeczeństwa, zaś do komunii przystępuje jakieś 15%. W dodatku znajomość Biblii jest niemalże zerowa, a wiara w horoskopy i wróżki bije wszelkie rekordy. Słaby ten katolicyzm.
skąd takie statystyki? można wiedzieć na czym opierasz te dane?

O lemańskim potem sie wypowiem bo tutaj za mało wiem na ten temat.

ok co do afery z Ks. Lemańskim to jest kolejna afera zastępcza nagle głośno się zrobiło akurat o nim gdy trwały wybory w Elblągu oczywiście to był przypadek i oczywiście na korzyść rządzących lecz niedostatecznie im pomogła ta afera i te śmieszne taśmy, niestety jak zwykle przy wszystkim skopali robotę po całości, zauważyłaś że nagle gdy wybory okazały się druzgocącą porażką po to o lemańskim zapomniano? ta śmieszna aferka trwała na tyle krótko że o niej nawet nie słyszałem.

Ostatnio edytowane przez Gekko ; 13-07-13 o 11:26
Gekko jest nieaktywny  
Stare 13-07-13, 11:20   #19
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Eh. Załączając tryb warunkowy chciałam zaznaczyć, że obecnie znana jest nam, z oczywistych względów, jedna wersja historii, w której to wiara stała się owocem zakazanym. A jak to z definicji wynika, im bardziej rzecz niedozwolona, tym bardziej kusi. W dodatku ruchy wolnościowe (niekoniecznie będące częścią katolicyzmu, solidarność nie jest przecież tworem kościelnym) zostały wsparte przez papieża - polaka, co także odbiło się na ilości wiernych.

Jakby historia potoczyła się inaczej oraz gdyby nie Jak Paweł II, to bylibyśmy zapewne teraz w podobnej sytuacji co kraje zachodnie, gdzie przez malejącą ilość wiernych katolicyzm jest zmuszony wyprzedać stare kościoły, gdyż nie jest w stanie ich utrzymać. Obecnie proces laicyzacji jest już dostrzegalny w naszym społeczeństwie, niemniej jednak jest on jednak przesunięty o paręnaście - parędziesiąt lat w porównaniu chociażby do Niemiec. Obecnie większość 'wierzących' chodzi do kościołów z przyzwyczajenia i coraz bardziej oddziela się od kanonów wiary chociażby wierząc w horoskopy czy wróżki (ciekawy paradoks - prawie katolickie społeczeństwo i tak ogromna popularność wróżek w tv), nie wspominając już nawet o znajomości Biblii czy przykazań. W dodatku bogacenie się społeczeństwa i rosnący poziom wykształcenia sprawia, że religia w obecnym kształcie staje się coraz mniej atrakcyjna dla człowieka. Nie odzyska już ona swojego statusu, który miała nawet paręnaście lat temu, przez fakt, że coraz bardziej oddala się od rzeczywistości (chociażby zakaz antykoncepcji, który wszyscy mają gdzieś). Nawet obecny papież nie da rady odwrócić tego zjawiska mimo, że jako jeden z nielicznych naprawdę ma coś w głowie (przez co polscy hierarchowie, przyzwyczajeni do wszystkiego, co on krytykuje, będą mieli problemy).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 14-07-13, 03:18   #20
konduktor
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
odnośnie TV Trwam, Cejrowski ładnie pojechał z tym gamoniem..

CZĘŚĆ 1
http://www.youtube.com/watch?v=B58GS...&feature=share

CZĘŚĆ 2
http://www.youtube.com/watch?v=6x8lqVQFMpU
Lol.
Po pierwsze co do tego ma TV Trwam, a po drugie to w którym miejscu pojechał z Hołownią?
konduktor jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin