Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-07-11, 12:01   #11
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@up

Twój edit posta (@2up) tyczy się Twojego postu ;p

A tak wgl to bardzo ładnie robione ss. Okrojone i wgl ;] Oby tak dalej.
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-07-11, 14:28   #12
Caveki
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 25
Domyślnie

Zapewne wiadomość tego co tam pisał została usunięta, dlatego.


23lv


29mlv


A tu ziomek, który postanowił huncic mojego znajomego za free. Na przyszłość morti zanim kogoś będziesz straszyć znajdź sobie powód. Przez własną głupotę straciłeś lvl ;d
__________________
...from aldora, inferna, berylia...
...fight to end, fight for glory...
Caveki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-07-11, 19:26   #13
xyros
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domyślnie

Fajne skriny oby tak dalej. Czasem zerkne tutaj z nudów, wkońcu Altaron był spoko gierką. Teraz troche mnie ciągnie, ale nie będę grał na serverze, który upadnie w przeciągu 2 miesięcy. W godzinach szczytowych jest 150+- osób online więc... wole już grać na RL :) Tylko żal, że za gp na Arcanii pacc na 30 dni 1kk u seblega, a 2.5kk na 90 dni -.-

Co do
xyros jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-07-11, 19:33   #14
2851954
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 9
Domyślnie



Uploaded with ImageShack.us

PA jak by nie było, serwer robi pozory powaznego serwera zbliżonego do globa, a tak naprawde wpadli otsowcy wyexpili się i staraja sie pokazac jakimi są kozakami.
Jak to Nill napisal "Ale wy jestescie popierdoleni, zabijacie guild za to, że lider napisał" a prawda taka, że lider nic nie napisał, nawet jak mamy z wami miec wara to nie z tymi lvlami, więc zabijaj puki lvle sa małe potem może byc cięzko...

Caveki Sweet Focie calkiem całkiem ;p
2851954 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-07-11, 20:40   #15
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Domyślnie

Noon dziś coś chyba brał to szaleje :D
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-07-11, 22:09   #16
Caveki
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 25
Domyślnie

O ciekawych rzeczy się dowiaduje o tym co ja powiedziałem. Szkoda tylko, ze nie wiem kiedy ;)

ofc Noon boicie się, ze sie wyexpimy? Poza tym nie wiesz kto trzyma nasza stronę, byś się zdziwił.

Aha i spoko, ze liderem jest Maciek :>
__________________
...from aldora, inferna, berylia...
...fight to end, fight for glory...
Caveki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-07-11, 23:51   #17
Sliwa0907
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 6
Domyślnie

Napiszę tutaj bo w ostatniej chwili zamknęli temat o Mervakisie i Noonie, tak więc wszystko co piszę tyczy się do tamtego tematu, sry do autora za wypowiedź tutaj.

Nie gram już w Altaron(chociaż miałem wielkie nadzieje wobec tej gry) głównie przez chorą atmosferę jaka robi się na servie. Pachołki z Planu B, tacy właśnie jak Noon(nic nie mam np. do Wąskiego, Sadysty, idzie się dogadać) prowadzą wielką krucjatę przeciw low lvlom srając po gaciach żeby przypadkiem jakaś grupa nie wyexpiła się zbytnio. Słychać płacze magów necro, słychać różnych nowych klanów...ogarnijcie się albo niedługo będziecie grać sami z sobą, Plan B vs. Akademia Planu B. Tyle z mojej strony, gl z updatem, gl z atmosferą na servie, może coś się zmieni w końcu.

@Słowo do Alkoholika
Skończ swoje mądrości, które polegają głownie na nabijaniu postów w każdym kolejnym temacie.

@Topic
Całkiem nieźle Ci idzie/szło :P GL
Sliwa0907 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-11, 00:18   #18
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sliwa0907 Zobacz post
Napiszę tutaj bo w ostatniej chwili zamknęli temat o Mervakisie i Noonie, tak więc wszystko co piszę tyczy się do tamtego tematu, sry do autora za wypowiedź tutaj.

Nie gram już w Altaron(chociaż miałem wielkie nadzieje wobec tej gry) głównie przez chorą atmosferę jaka robi się na servie. Pachołki z Planu B, tacy właśnie jak Noon(nic nie mam np. do Wąskiego, Sadysty, idzie się dogadać) prowadzą wielką krucjatę przeciw low lvlom srając po gaciach żeby przypadkiem jakaś grupa nie wyexpiła się zbytnio. Słychać płacze magów necro, słychać różnych nowych klanów...ogarnijcie się albo niedługo będziecie grać sami z sobą, Plan B vs. Akademia Planu B. Tyle z mojej strony, gl z updatem, gl z atmosferą na servie, może coś się zmieni w końcu.

@Słowo do Alkoholika
Skończ swoje mądrości, które polegają głownie na nabijaniu postów w każdym kolejnym temacie.

@Topic
Całkiem nieźle Ci idzie/szło :P GL
<boisie> <boisie>
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-11, 10:11   #19
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Plan be jest be,
jak zwykle nikt nie pokazał 2 strony medalu, jakby na to nie spojrzeć to okazuje się ze wszyscy są zabijani za niewinnosc, a noon napewno lubi tracić fragi na 25 lvlach.
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-11, 13:16   #20
jakup
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 20
Domyślnie

Co wejdę, żeby zabić Yakooba, to albo w dp albo offline. No cóż, życie :/
jakup jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin