Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-05-14, 12:33   #1
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie Snopki Zboża

Witam,
Wiem, że Administracja jest niezwykle zapracowana, zwłaszcza podczas testów.
No właśnie, w update ma stać się użyteczny poziom Zręczności. Ponoć do tej pory można było go łatwo zdobyć piekąc mięsko na ogniu (pamiętam nawet, że Pan Altrel zasugerował "70 poziom w ciągu doby" do wbicia tej umiejętności na taskerze paru osobom). Już się tak nie da. Co robić?

Wiem, że poziom ten można wbić między innymi zbierając jagody, skalniaki, kwitniaki i inne cuda. Te wszystkie rzeczy trafiają do naszego plecaka automatycznie po zebraniu. Jednak tych ustrojstw jest zbyt mało żeby ten skill rósł w miarę szybko. Rozwiązaniem jest ścinanie zboża, gdzie umiejętność ta na prawdę szybko i przyjemnie rośnie. Problemem jednak są Snopki Zboża pozostawione w miejscu ich ścięcia, albowiem nie można ponownie ściąć zboża dopóki snopek znajduje się w tym sqm co "świeże zboże".

Wychodząc na przeciw mam 3 propozycje jak rozwiązać ten problem.
1)Snopki Zboża wpadają nam do plecaka tak jak kwitniaki, rumianki, skalniaki itp. (opcja najmniej ingerująca w skrypty)
2)Snopki Zboża gniją np. po 10 minutach od ścięcia gdy się ich nie przesunie z pola
3)Snopki Zboża można stackować w sqm gdzie rośnie świeże zboże i nie koliduje to ze ścinaniem.

Co o tym sądzicie?
Mcree jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 12:34   #2
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Oczywiście popieram. Najbardziej mi pasuje pierwsza propozycja.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 12:50   #3
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

Popieram, opcje 1 i 3 wydają się fajne.
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 13:34   #4
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Ułatwiać coś co jest mega łatwe? moim zdaniem wszystko jest w porządku, wystarczy poświęcić kilka sekund na zebranie snopków zboża po ich ścięciu.
Total jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 14:21   #5
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał Total Zobacz post
Ułatwiać coś co jest mega łatwe? moim zdaniem wszystko jest w porządku, wystarczy poświęcić kilka sekund na zebranie snopków zboża po ich ścięciu.
Życzę Ci żebyś trafił na snopki pozostawione przez kogoś kto był tam wcześniej i nie posprzątał po sobie, jestem przekonany że wtedy zmienisz zdanie. No chyba, że masz już wbitą zręczność i nie chcesz, aby inni Cie dogonili. Nie widzę innego sensu twej wypowiedzi. I będę w kółko powtarzał to co jest nudne nie jest trudne.

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 07-05-14 o 14:39
Mcree jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 16:30   #6
KUSZNIK
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: 100lica
Postów: 42
Domyślnie

Pomysł jak najbardziej trafiony i popierany przeze mnie, ALE szkoda zmarnować ściętego i ułożonego w piękne snopki zboża, dlatego proponuje aby zręczność także rosła za mielenie ziarek na mąkę a potem pieczenie wyrobionego przez nas ciasta ( dodatkowy plus > mamy chlebek na ryby ). Jeszcze jedna ważna rzecz, gdy my już mielimy, wyrabiamy ciasto, pieczemy pieczywko na zanętę lub do bezpośredniego spożycia tym samym zwalniamy miejsce na polu dla innego gracza który czeka na moment podjęcia tak ekscytującego zajęcia jakim jest uprawa pola
Pozdrawiam.
KUSZNIK jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 16:37   #7
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Życzę Ci żebyś trafił na snopki pozostawione przez kogoś kto był tam wcześniej i nie posprzątał po sobie, jestem przekonany że wtedy zmienisz zdanie. No chyba, że masz już wbitą zręczność i nie chcesz, aby inni Cie dogonili. Nie widzę innego sensu twej wypowiedzi. I będę w kółko powtarzał to co jest nudne nie jest trudne.
Trafiłem na pozostawione snopki przez innych graczy. Właśnie dlatego uważam że nie ma żadnego problemu machnąć parę razy myszka aby je usunąć.
Total jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 16:37   #8
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał KUSZNIK Zobacz post
Pomysł jak najbardziej trafiony i popierany przeze mnie, ALE szkoda zmarnować ściętego i ułożonego w piękne snopki zboża, dlatego proponuje aby zręczność także rosła za mielenie ziarek na mąkę a potem pieczenie wyrobionego przez nas ciasta.
Pożywka dla taskera.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 22:41   #9
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Ze względu na to że zręczność rośnie przy dual wield'zie zmieniam zdanie, temat do zamknięcia.
Mcree jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 23:15   #10
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Ze względu na to że zręczność rośnie przy dual wield'zie zmieniam zdanie, temat do zamknięcia.
Przy lowieniu takze.
Voltix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin