Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-05-14, 15:09   #81
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Ulepszać zwojami.
A można się dowiedzieć z jakiego bossa lecą takie zwoje które dają atak do kuszy? bo jak mi wiadomo to dają tylko celność
8741531 jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 15:15   #82
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał pan Zobacz post
Słyszałem, że rycerzowi 1 skil zręczności daje 0.1% szansy na krytyka. Natomiast zwiadowcy 0.025% ;D

Co do rozdawania pnów to jestem za wprowadzeniem w dp dodatkowej ikonki, która umożliwiłaby wyzerowanie umiejętności. Efekt? Kto chce to resetuje, kto nie to nie. Wszyscy zadowoleni. ;)

PS. Ktos juz o tym pisał w temacie o serwerze testowym.
To ladnie... i tak mamy sie dowiadywac o wszystkim od innych co "slyszeli". Takie sa skutki nieudolnej administracji.
Voltix jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 15:38   #83
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Florek, ale Ty pierdolisz, wystarczy czytać forum i się będzie wiedziało co ile daje szans na co, wszystkie jest w aktualnościach i tematach, do których linkują. Dark Shooter, zwykłe zwoje mają szanse na dodanie ataku do kuszy...
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 15:49   #84
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Uderzenia krytyczne

wprowadzono możliwość uderzeń krytycznych, na którą wpływają
na częstość wpływa umiejętność zręczności, w proporcji 1pkt przekłada się na 0.025% większą częstość uderzenia
siła - modyfikuje wartość
atak, bron, poziom umiejętności itp - tak jak w przypadku normalnych ataków również wpływa na wartość uderzenia krytycznego
uderzenie, które będzie krytyczne będzie oznaczone wykrzyknikami,
uderzenia krytyczne dotyczą broni 1h, 2h, dystansowych
uderzenia krytyczne dotyczą też ataków, które używają broni (odes rago, odes kpiro itp)

Gdzies tu masz napisane, ze rycek ma 0.1%? wiec rpzestan peirdzielic glupoty.


@down
Nie do Cb mowilem, tlyko do tego u gory ;p
Voltix jest nieaktywny  
Stare 27-05-14, 15:50   #85
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

Co z tym resetem skili? Myślę, że dużo osób na to czeka ;D

Cytat:
Napisał Voltix Zobacz post
Uderzenia krytyczne

wprowadzono możliwość uderzeń krytycznych, na którą wpływają
na częstość wpływa umiejętność zręczności, w proporcji 1pkt przekłada się na 0.025% większą częstość uderzenia
siła - modyfikuje wartość
atak, bron, poziom umiejętności itp - tak jak w przypadku normalnych ataków również wpływa na wartość uderzenia krytycznego
uderzenie, które będzie krytyczne będzie oznaczone wykrzyknikami,
uderzenia krytyczne dotyczą broni 1h, 2h, dystansowych
uderzenia krytyczne dotyczą też ataków, które używają broni (odes rago, odes kpiro itp)

Gdzies tu masz napisane, ze rycek ma 0.1%? wiec rpzestan peirdzielic glupoty.
Jakiś koleś w grze mi pisał, że się MG pytał i tak mu napisał... i nie 'peirdziele' tylko pisze co słyszałem. xd
pan jest nieaktywny  
Stare 28-05-14, 08:25   #86
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Refresh,co z tym poborem many,zamierzacie to zostawić tak jak jest teraz?
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 29-05-14, 20:37   #87
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Co to ma być? Odświeżam ten jebany temat. Przecież coś ewidentnie jest nie tak z tym kabaretem
19960314 jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 13:33   #88
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

Popieram Bubsko. Jestem za zmniejszeniem many za hape odes kpiro. Obecnie zwiadowca duchowny traci mikstury many bardzo szybko przez co drastycznie spada opłacalność expienia nim.
Zwiadowca duchowny bije bardzo słabo a traci tyle samo many za hape odes kpiro co nekromanta, który bije o wiele więcej.
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 13:45   #89
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

Przedstawie wam exp na piaskowych hydrach byłem z magiem nekro alchemikiem i bubsko jako bloker. Ja 290lvl zbierałem lota i czasami dobijałem hydry 400-700 z kpiro a mag 200lvl (o 90lvl mniejszy) bił z sd podkreślam z sd za 1700-2300 hity(które jest bardzo drogie). Po expie podliczyliśmy waste i ja oczywiście miałem o około 30 k więcej chociaż biłem po około 2 kpiro w piaskową a mag po 2-4 sd i miał mniejsze waste. Powiedzcie mi czy wyście na głowę upadli że ja prawie 100lvl mam więcej i bije 3 razy mniej i do tego lecze się tak samo jak 20lvl. Droga administracjo proponuje zrobić sobie na test serwerze chary z różnymi subprofesjami oczywiście łucznika i iść spróbować poexpić na 300lvl mając samemu po 600k/h i mając do wbicia ponad 4miliony na lvl, a później ustalać dmg postaci a nie tak jak wy to robicie wprowadzacie coś a nawet nie testowaliście. Proponuję zminić to żeby dmg zależało od lvl albo zrobić by ten dyst jeśli dodaje coś mi dodawał dmg a nie że on nic nie daje. To co napisałem każdy potwierdzi. Dlatego nie wiem czemu się upieracie żeby nie wprowadzić dmg od lvl. Ta gra wogóle nie jest przyszłościowa bo każdy wbije 100lvl i juz ma max dmg bo się nie da go zdobyć. wiec każdy zada sobie to pytanie po co mam expić. A jeśli tak ma zostać to czemu nie pisaliście wcześniej żeby nie expić wiecej bo to ci nic nie da tylko stracisz czas który jest dla każdego bardzo cenny.

Jeśli chcecie mogę założyć ankietę i zobaczycie kto jest za tym żeby dmg zależał od lvl bo granie na tym serwie inaczej nie będzie miało sensu mając 150lvl a tym bardziej 300

Ostatnio edytowane przez 8741531 ; 30-05-14 o 14:37
8741531 jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 13:54   #90
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Kto Ci każe wbijać lvle? lvl = PN = skill = dmg, +hp/+mp/+cap x bonusy z eq = więcej. W Altaronie nie będziesz miał dmg od lvl.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin