Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-14, 20:36   #41
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie



Wydaje mi sie, ze skoro jest taka roznica many pomiedzy tymi czarami, to powinno byc widac ta roznice. Testowalem te czary i moze odrobine sie od siebie roznia sila (153 dysta/100 sily). Aktualnie jedynie w czym jestem dobry, to uhanie innych po 1600-1800 (dzisiaj udalo mi sie za 2k ale tylko raz). Brakuje mi tylko leczenia obszarowego+sio i chociaz bym byl do czegos przydal, bo damage dealer ze mnie kiepski. Podobno zwiadowca jest pro elo zajefajny kox w 1 target. Legendy tak glosza.

Ostatnio edytowane przez Voltix ; 26-05-14 o 20:53
Voltix jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:39   #42
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Ja tam mym tankiem dalem 134 siłę , mlvl mialem max , reszta poleciała w obrone tarczą , ku mojemu zdziwieniu i tak niemoglem uzywac SW tarczy bo wymagane jest w niej 5 obrony więcej :o

171 lvl

Zwiadek jednak ma problem , bo w co lepiej dac ?
hmm nowy se pomysli ... po co siła na zwiadowce , dam oby tyle zeby starczalo na ekwipunek
begar321 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:45   #43
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Voltix Zobacz post


Wydaje mi sie, ze skoro jest taka roznica many pomiedzy tymi czarami, to powinno byc widac ta roznice. Testowalem te czary i moze odrobine sie od siebie roznia sila (153 dysta/100 sily). Aktualnie jedynie w czym jestem dobry, to uhanie innych po 1600-1800 (dzisiaj udalo mi sie za 2k ale tylko raz). Brakuje mi tylko leczenia obszarowego+sio i chociaz bym byl do czegos przydal, bo damage dealer ze mnie kiepski. Podobno zwiadowca jest pro elo zajefajny kox w 1 target. Legendy tak glosza.
To juz jest temat na inna rozmowe,jaka obecnie role w druzynie pelni zwiadowca duchowny,damage dealer?srednio :P,support?zdecydowanie gorszy od maga ducha,ale tak jak mowilem to temat na inna rozmowe,tutaj oczekuje odpowiedzi na inny temat.
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 21:54   #44
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Wiecie co mi się podoba w tym temacie? Brak lamentu, że nie UP zjebał wam postaci i teraz są słabe(pozdrawiam altarońskich magów) tylko przyznajecie sie do tego, że to wy zjebaliście przez niewiedzę, której suma sumarum i tak nie mogliście posiąść bo nikt żadnych tabelek o tym nie pokazywał :( A mówienie że mogliście dodać pare pn w skill i zobaczyć czy DMG rośnie jest inwalidą po całości bo sprawdź sobie czy bijesz więcej dodając 3 skille gdy twój dmg waha się od 50-350. Pozdro! :D
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 22:05   #45
Wujek Samo Zlo
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 8
Domyślnie

Szczerze co ja powiem na ten temat to, iż po prostu panuje tutaj bałagan tym co wprowadzili i nic nie działa tak poprawnie jak powinno poza mlvl który daje w leczniu, a tą całą resztę wykresów itp to możecie sobie tapetę w domu wykleić tak wam powiem :D Wykres ,wykresem teoria, teorią praktyka,praktyką,a prawdziwe rację i fakty są takie, że skopaliście to panowie jednym słowem przez wielki C H U J nie da się tego ukryć lecz tak jest. To tak jak ja bym miał iść zdawać na prawo jazdy i być pod wpływem alkoholu jeździć to tak wy wprowadziliście zmiany pod wpływem czegoś co tak naprawdę nie potrafiliście porządnie wprowadzić i zrobić. Zastanawia mnie jedno po co wam był test serwer skoro i tak nie wyciągnęliście z tego analizy waszej i dodatku jeszcze sami gracze stwierdzają wam opinie tych zajść i całej sytuacji. Chcecie sobie sprawdzić wasze tabelki i wykresy zapraszam do zrobienia konta i wy testowania tego w realiach to sami zobaczycie, a nie droga administracjo tworzycie sztuczną atmosferę gatki i na nic te wasze słowa i opnie które racje bytu tu nie mają i ani słowa ani kupy się nie trzymają.
Wujek Samo Zlo jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 22:07   #46
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

Najlepsze jest to że to że mam 180 dyst daje mi tylko to że pobiera mi więcej many dobre to jest.
8741531 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 22:09   #47
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

No to jest git . :*
begar321 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 22:09   #48
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Umiejętność walki dystansowej idzie w parze z obrażeniami amunicji i ulepszeniami kusz, przy 150 walki dystansowej bijemy zwykłą kuszą tyle ile na wykresie, jeżeli zdobędziemy kuszę +3 ataku nadal będziemy bili tyle samo chyba, że rozdamy więcej poziomów walki dystansowej, na obrażenia wpływa również siła i ulepszenia kuszy, tak więc, aby osiągnąć swoim zwiadowcą maximum obrażeń potrzebujemy 200 walki dystansowej, 120 siły oraz kuszę przynajmniej +5 ataku.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 22:13   #49
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

A da się wydropić kuszę +5 ? czy może ulepszyć zwojami które dają tylko celność?
8741531 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 22:14   #50
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Ulepszać zwojami.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin